Şimdi Ara

HAKiKiTOSH LEOPARD OSx86 10.5.6 HİÇ AÇILMIYOR USTALAR YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar indirdiğim LEOPARD OSx86 10.5.6 versiyonunu toshiba a100-003 laptoba kurdum.herşeyi forumdaki gibi yaprım(hard diskte ayrı bolum,once fat32 sonra mac a gore format vs vs)buraya kadar herşey ok.driverleri de seçtim kurulum bitiyor restart çekin diyor ve darvin başlıyor 5 ten geri saymaya buraya kadarda herşey normal.sonra tam leopard başlayacakken beyaz ekran üstünde elma çıkıyor ve pc kendi restart çekiyor aynı seyler tekrar ediyor. -v yazıp sorunu gormek istiyorum tam biseyler çıkıyor siyah ekran ustunde beyaz yazı(hata mesajı)ama hemen restart çekiyor.güvenli kipte açmak istiyorum yine restart.acaba driver seçimindemi bi hata yapıyorum? CPU: Intel Core 2 Duo T7400 2.16 GHz
    RAM: 2 Gb 533 MHz ekran karti nvidia go7600 256 mb. aşağı yukarı uyan driverleride seçiyorum
    nvinject 0.2.1 256mb
    wi-fi intel 3945
    ethernet pro 100
    tam emin olmadiğim chipset ve kernel
    benim chipsetim intel 945pm sizce hangi chipseti seçmem lazım.islemcim sse3 destekli herhangi bi kernel seçmem gerekmi?listeden ve yukardaki restart sorununun çözümünü bilen varmı?zaman ayırıp okuyan herkese ve cevap yazanlara teşekurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali-baba83 -- 11 Mart 2009; 23:46:39 >

• deneme yanılmayla sorunu cozdum.sanırım kerneli 9.5.0 seçtiğimden kuruldu. ses ekrankartı mouse usb herseyi tanıdı.bide uste turkçe yama kurdum canavar gibi çalışıyor.ama wi-fi ve ethernet ti gormuyor.bunuları çözen varmı?
  • hangi versiyonu kurdun acaba ideneb,ipc,iatkos?
  • yok onların üçüde değil.zaten çalışmadıgı için sonkez deneyip o saydıklarından birini indiriyim derken çalıştı intermette iPC OS x86 10 5 6 diye geçiyor.kullandım ama biraz karışık.malum alışmışız windowsa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.