Şimdi Ara

HALA BAŞIMIZDAKİLERİ DESTEKLEYEN VAR MI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaş adamlara herhangi bir şehit ailesine herhangi birşey demediğini anlatan video linki veriyoruz hala küfür hakaret saydırıyorlar.allah yardımcınız olsun ne diyeyim daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

quote:

Orijinalden alıntı: cekop

Seçime kadar şehit haberi gelmiyordu seçime kadar koruyordun da askerini seçimden sonra niye koruyamıyorsun

Muhalefeti terörist olmakla suçlayıp Oslo do görüşen babamdı zaten

'IMF ye borcu ödedik' e kardesım cari açık nolucak almış başını gitmiş.

Peki dolar? 3 lira olmuş.

Ekmek? 1 lira olmuş

Mercedes mi ? Çerez parası

Terör konusunda hiç bir olumlu adım atmayan ak partiyi yalnız bırakan muhalefetin suçu yok mu.tamam sorumluluk ak partide ama böyle önemli bir konuda gerçekten terör bitsin isteseydi muhalefet ak partiye hiç olmassa bu konuda destek olurdu.ak.partide daha sağlam adım atardı.ak partiden öncede terör vardı.bu terör sadece ak.partinin sorunu değil bütün türkiyenin sorunu.bu konuda hiç bir icraat yapmayıp şimdi vatan millet sakarya naraları atmayın komik oluyorsunuz.

Harbi komik oluyorsunuz nasıl aklaycağınızı şaşırmışsınız Chp terör olaylarının araştırılmasına yönelik önerge verdiğinde niye red edildi ??? Başkaları bir şey yapsa da akp izin vermiyor ki gerçekten çok komik oluyorsunuz çok sırf aklayacağım diye akp yi girmeyeceğiniz şekil yok

• ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    https://twitter.com/saatoldu/status/640624370054995968 izle
  • videonun kesilmemiş halini verdim adam hala izle diyor ya gülermisin ağlarmısın?dediğim gibi allah yardımcınız olsun arkadaşlar.
  • Chplisi akp suçlu diyor,hdpkk akp suçlu diyor ,mhplisi akp suçlu diyor..Bu işte bi terlik var beyler.
  • ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    izlediğini anlamada sorun var sanırım 'o babanın da dediği gibi 5 çocugum var kendımle beraber feda etmeye hazırım.böyle karakteri bozuk babalarda var' dedi adam daha nası gözünüze sokalım bilmiyorumki
  • akp karşıtlığı başlığına daha hoş geldiniz nasıl olsa tutuyor. Açında açın. artılar yağsın.
  • verdiğim videoyu ve aşağıda yazdığımı dikkatli incelersen kimi söylediğini görürsün.birşeyi de doğru anlayın eleştirin saldırın küfredin ne yapacaksanız o zaman yapın.baydınız artık.

quote:

Terör örgütü PKK'nın haince saldırılar düzenlediği şu günlerde Demirtaş, "Halk karşısında bütün ordular çaresizdir. İşte Tayyip Erdoğan'ın sarayının ordusu ve polisi de. Yenildiler, yine yenilecekler." diyerek bölücü örgüt lehine propaganda yaparken polis ve askerlerimize de hakaret etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

tam yorumumu değmezsiniz diye silmeye gelmiştim, silinmiş çoktan.
    neyse videonun sonunda ne diyor? "demin söylediğim gibi babalar da var diyor"
    şu koyduğun 2 dakikalık video, şehit yakınlarını arıyorum sadece birinden tepki aldım açıklamasından sonra laf şu videodakilere geldi. sen de geldin bunu koydun tabi...
    erdoğanın en sonra karaktersiz diye söz ettiği şehit babası arayıp tepki aldığı şehit babasıdır.

ben de önceki yorumumdan ceza alırım büyük ihtimal. tam değmezsiniz diye silmeye gelmişken geç kalmışız.
    neyse, size boşuna laf anlatmamak lazım

• os_lnx kullanıcısına yanıt
    burdaki artıların kime ne faydası var.vatan millet sakarya da demiyoruz sadece ülkenin bu hale gelmesini tartışıyoruz.

ne yapmamızı önerirsin?
  • hey allahım ya sen sabır ver.
  • Adam(?) televizyona çıkıp konuşuyor ve bunlar hâlâ sıvamaya çalışıyorlar.
  • adamlar göz göre göre pkknın şehirlerde silahlanmalarına izin veriyorlar,zaten genelkurmay elektronik sistemler komutanlığınını da akp mite devretmiş ve yine askerin yetkilerini iyice kısıtlamıştı

üzgünüm ama ilerleyen haftalarda daha çok saldırı yapar pkk
  • quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

quote:

Seçime kadar şehit haberi gelmiyordu seçime kadar koruyordun da askerini seçimden sonra niye koruyamıyorsun

Muhalefeti terörist olmakla suçlayıp Oslo do görüşen babamdı zaten

'IMF ye borcu ödedik' e kardesım cari açık nolucak almış başını gitmiş.

Peki dolar? 3 lira olmuş.

Ekmek? 1 lira olmuş

Mercedes mi ? Çerez parası

Terör konusunda hiç bir olumlu adım atmayan ak partiyi yalnız bırakan muhalefetin suçu yok mu.tamam sorumluluk ak partide ama böyle önemli bir konuda gerçekten terör bitsin isteseydi muhalefet ak partiye hiç olmassa bu konuda destek olurdu.ak.partide daha sağlam adım atardı.ak partiden öncede terör vardı.bu terör sadece ak.partinin sorunu değil bütün türkiyenin sorunu.bu konuda hiç bir icraat yapmayıp şimdi vatan millet sakarya naraları atmayın komik oluyorsunuz.

Yemin ederim çok değişik hatta bazen tehlikeli insanlarsınız. AKP yanlısı dostlarımızın savunan yorumlarını her gün ibret alarak okuyorum. Muhalefet nasıl suçlanabilir allah aşkına yapmayın ya!

Bir kere ''AKP hatalı'' diyin, oturup sevincimden ağlayacağım. Çok ilginçsiniz, çok korkutucusunuz. Bir köşe yazarının sorduğu gibi: Siz ne ara bu kadar acımasız oldunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

akp karşıtlığı başlığına daha hoş geldiniz nasıl olsa tutuyor. Açında açın. artılar yağsın.

Tek derdimiz de artıların yağmasıydı. Vicdansız, kibirli insanlarsınız.
  • cekop C kullanıcısına yanıt
    Sana kısaca söyleyim akp ye destek veren iki tür insan var

1- sokakta gördüğün barlara vs giden lüks arabalılar (hepsi değil)

2- çok fakir gelen yardımlara yetinmesi şükredilmesi öğretilmiş gariban insanlar

Orta direk hiç bir zaman akp yi desteklemez zaten odta direk çok az kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

burdaki artıların kime ne faydası var.vatan millet sakarya da demiyoruz sadece ülkenin bu hale gelmesini tartışıyoruz.

ne yapmamızı önerirsin?

Ülke gündeminde ülkenin bu halde olmasını tartışan kimse görmedim desem görmedim. Düzgünce mesaj yazan bi kaç kişi var onun dışında herkes siyasi propaganda yapıyor.

Bir çok kişi şunların olmasını fırsat bilip akp karşıtlığı yapır. Kusura bakmayın ama bunlar oldukça içten içe seviniyor gibi bi hali var bu kesimin. Kesim den ziyade kısım diyelim. Çünkü azınlıktalar ve bana göre tüm muhalefeti yada akp li olmayan yada farklı görüşte olan ve farklı partiyi destekleyenleri temsil ediyor olamazlar. Genelde sosyal medayada yada forumlarda dolaşıyorlar başlıklar açıp çeşitli yazılar yazıp paylaşımda bulunuyorlar. Birde bunlara çok yakın kısım var hemen destek olup ayyuka çıkartan ki çok yalan haber gördüm böyle anında inanılan. Açık ve net görüyorum bunu. Adam akıllı yazana tartışana pek rastlanmıyor malesef.

Daha düzgün tartışıla bilir bence. Tabi bence. Sizce tartışılamazsa tartışılamaz ne diyelim.

Ama ben düzgün bir değerlendirme görmüyorum. Genelde fırsattan istifade bir giydirme var. Hatta bir fırsat kollama var.

Ülke bu haldeyken nasıl düzgün mesaj yazalım vs. benzeri cümleler kurarsanız zaten benim ilk mesajıma gelir konu.

Sen fikrini düzgünce beyan eden bi kaç kişiden birisin belki, ve ben hepsinin doğru olmadığın düşünsemde fikrin düzgünce beyan edilmesine saygı duyarım ancak çoğunluğun ne yaptığını nasıl yazdığını görüyorum. Sen belki düzgünce paylaşımda bulunmak için başlık açtın ancak konuyu yukarıda bahsettiğin ve buna benzerler dolduracak düşüncesindeydim. Ancak diğer konulara nazaran daha düzgünce yazıların olduğu bir konu olmuş hayret. Sanırım başlığı açanın ana avrat giydirmek yerine biraz daha tutarlı yazması başlığın gidişatınıda değiştiriyor. Yazdıklarına tamamen katılmıyorum. Ama bunu yazmakta haklısın. Güvenlik açısından daha iyi olmamız gerektiği aşikar.

• muhalefete sen sus büyüklerin işine karışma edasıyla yaklaşan kimdi ? Bir suçlanmadık muhalefet kalmıştı onu da yaptılar. Artık suçlayacak kimse kalmadığı için ona buna saldırır oldular.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.