Şimdi Ara

HALK EĞİTİMDEKİ KURS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jedilerinjedisi

Kursa kayıt yaptırırken diploma istiyorlar mı? Bide şu e kurs nedir? Internetten mi anlatacaklar?

Ben normal lise mezunuyum benden istemediler hocam bide e kurs dedikleri sitenin ismi oraya girip verdikleri şifre ve tc no ile ders seçiyorsun he kayıt yaptırmaya giderken kimlik fotokopisi istediler ücret filan almadılar hiç
  • deneme yapacaklarmış son tarih 3 ekim diye biliyorum
  • kayıt yaptırdım kitap vermiyorlar ama deneme yapıcaklar o yönden iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: projectx072

hocam memleket neresi antalya mı ? yani kitaplarıda ücretsiz olarak mı veriyorlar acaba ?

Balıkesir/ Altieylul Halk Eğitim Merkezi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • form doldurdum şifre vermediler adam dedi telefonuna msj gelcek şu zaman felan ders var diye dedi
  • Erselow kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: raravis

Aynen kardeş

napcaz hacı beklicez mi :D

• Ya bana burdaki halk eğitim müdürü dediki ygs ye kadar ygs konuları ygs bitince lys konularına baslanacakmış sizinkilerde nasıl?
  • Ben dün gittim form doldurdum şifre verdiler. E-Kurs dan ders seçimi yapıcam, bütün dersler 2 saatlik ve hafta sonu. Toplamda en fazla kaç ders ve kaç saat seçebiliyoruz bilen var mı ?
  • Denemeler piyasadan kafalarına göre satın alınmazsa ve tek elden meb tedarik ederse ygs ye en yakın deneme olmaya aday olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençler bana mesaj geldi dün bugün 1 de toplantı var diye e-kurs şifresi verdiler şifresi olmayanlar kesin sorsun
  • bugun banada mesaj geldi gittim bi şifre verdiler şimdi ders seçtim ama bazı derslerde daha ögretmen temin edilmemiş diyor acaba ne zaman temin ederler ben bir tm ci olarak matematik tarih edebiyat seçtim siz ne seçtiniz
  • bu arada bişey sorcam edebiyat bayan ögretmen mi daha iyi anlatır erkek ögretmen mi hangisini seçim sizce ?
  • Kadın seç. Edebiyatta sözlü gibi hoca eser yazar soracak. Bilemeyince falan erkekler çok tatava yapıyor

• dogru diyorsun bende bayan hoca seçtim şimdi de bişey sorcam bizim halk egitimde cografya ve geometri dil ve anlatım yok neden ?
  • 264burak kullanıcısına yanıt
    Bizimkide dediğin gibi. Ben 6 ders seçtim. 12 saat ediyor. Uzun gelirse dil anlatımı iptal ettirecem.

• Erselow kullanıcısına yanıt
    beklemekten nefret ederim:))))))))))))))

yaw 12ler okullarından şifre alıyormus.Acaba bizde eski :( okulumuzdan mı almalıydık? Kötü olan da su eger bize eksik bişey verdilerse pek de telafi etme imkanımız yok çünküü yarın son gün.AEOL =D
  • Valla ben bana en yakın halk eğitim şeçtim bide 3 ders seçtim bide sitede aşırı yogunluk var zor giriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: YGSBENİKAZANSIN

Valla ben bana en yakın halk eğitim şeçtim bide 3 ders seçtim bide sitede aşırı yogunluk var zor giriyor

aynen ben şifreyi aldım hala giremedim site çöktü sanırım
  • Ben yarım saatte anca hallettim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.