Şimdi Ara

HALK EĞİTİMDEKİ KURS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mezunum halk eğitimdeki ücretsiz kursa gitmem sizce faydalı olurmu yoksa zaman kaybı mı?

• Takip
  • Hocam kurstan aldığın dersten ziyade yapamadığın soruları çözdürmek için gidebilirsin. Eğer yapamadığın soruları çözen biri varsa gitmene gerek yok bence.
  • Ben gidip şifre aldım. Beğenmezsen gidebilirsin daha başlamadı.
  • Gidip şifre aldım. Ders seçimi yaptım. Kursun başlamasını bekliyorum. Şifre almaya gittiğimde öğrenci profilinin anlatıldığı kadar kötü olmadığını gördüm. Çünkü tanıdık bi kaç kişiye denk geldim ve bunlar başarılı öğrenciler. Yinede sen bilirsin. Ücretsiz olduğu için gidip deneyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melbourne Bounce

Gidip şifre aldım. Ders seçimi yaptım. Kursun başlamasını bekliyorum. Şifre almaya gittiğimde öğrenci profilinin anlatıldığı kadar kötü olmadığını gördüm. Çünkü tanıdık bi kaç kişiye denk geldim ve bunlar başarılı öğrenciler. Yinede sen bilirsin. Ücretsiz olduğu için gidip deneyebilirsin

Bende kayıt oldum ama şifre falan vermediler sadece forum doldurdum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapçi doktor

quote:

Gidip şifre aldım. Ders seçimi yaptım. Kursun başlamasını bekliyorum. Şifre almaya gittiğimde öğrenci profilinin anlatıldığı kadar kötü olmadığını gördüm. Çünkü tanıdık bi kaç kişiye denk geldim ve bunlar başarılı öğrenciler. Yinede sen bilirsin. Ücretsiz olduğu için gidip deneyebilirsin

Size mesajla bildiriyorlar, mesai saatine kadar gelin şifrenizi alın diyorlar. Eğer böyle bir mesaj gelmediyse gidip bi sorun soruşturun çünkü kayıtlar bitmek üzere

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rapçi doktor

quote:

Size mesajla bildiriyorlar, mesai saatine kadar gelin şifrenizi alın diyorlar. Eğer böyle bir mesaj gelmediyse gidip bi sorun soruşturun çünkü kayıtlar bitmek üzere

12 misiniz acaba ? Ben mezunum

• Melbourne Bounce kullanıcısına yanıt
    hocam istediğimiz dersleri gösteriyorlar mı ve kaynak kitap nasıl oluyor veriyorlar mı orada ücretsiz & ücretli ? ve antalyada mı oturuyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi projectx072 -- 30 Eylül 2015; 13:13:21 >
  • Bende mezunum. Hatta 4.senem olacak :D @rapçi doktor

ben e-kurstan matematik geometri dil ve anlatım tarih Coğrafya derslerini seçtim. Daha derslere girmediğim için pek bi bilgim yok. Ayrica zengin kitap ve doküman olanaklarımız var dedi ordaki yetkili. Benden herhangi bi ücrette almadılar. @projectx072
  • Melbourne Bounce kullanıcısına yanıt
    hocam memleket neresi antalya mı ? yani kitaplarıda ücretsiz olarak mı veriyorlar acaba ?
  • quote:

Bende mezunum. Hatta 4.senem olacak :D @rapçi doktor

ben e-kurstan matematik geometri dil ve anlatım tarih Coğrafya derslerini seçtim. Daha derslere girmediğim için pek bi bilgim yok. Ayrica zengin kitap ve doküman olanaklarımız var dedi ordaki yetkili. Benden herhangi bi ücrette almadılar. @projectx072
    bende dün gittim sadece forum doldurdum mesaj da atmadılar ..
  • İzmirde olup giden varmı n
  • Bnde öyle pazartesi günü kayıt yaptım daha mesaj gelmedi acaba nasıl olucak nasıl ders seçicez birisi bizi aydınlatsa
  • İçyüz kullanıcısına yanıt
    hocam kitap veriyorlar mı ? bilginiz var mı ?
  • İçyüz kullanıcısına yanıt
    forum doldururken zaten istediğimiz dersleri yazıyorduk ayriyeten e-kurs sitesinden de belirtmeye gerek var mı?
  • Bu kurslarda deneme yapacaklar mı arkadaşlar? Kayıt için son gün geçti mi?
  • projectx072 kullanıcısına yanıt
    Bilgim o konuda yok ama sanmıyorum vereceklerini
  • Bizde yazmiyrdu normal kayıt şartları işte ne zaman ders görmek istiyorsun falan vs falan
  • Kursa kayıt yaptırırken diploma istiyorlar mı? Bide şu e kurs nedir? Internetten mi anlatacaklar?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.