Şimdi Ara

Hangi antivirüs programını önerirsiniz? Norton mu f-secure mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
4.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • F-secure Anti-Virüs&Internet Security 2012 (3 yıl lisans) fiyat 39 tl (yanında 8 gb flas bellek hediye)
    Symantec Norton Internet Security 2012 TK 1 Kullanıcı fiyatı 118 den 49 a düşmüş ikiside şun hepsiburadada bu fiyata satılıyor.
    arkadaşlar şuan norton 2011 i kullanıyorum aynısı ile yenilemeyi düşünsemde, f- secure fiyat ve süre olarak cok cazip geliyor.
    norton biraz kasıyor ama internet bankacılıgı ve alışveriş gibi işlemleri gönül rahatlıgıyla yaptım.
    sizce bunlara alternatif fiyat performans konusunda hangi ürünü almalıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achils38 -- 4 Mayıs 2012; 11:16:54 >

• f-secure`da fena yazilim degildir ayrica fiyatta cok makul gorunuyor
  • Symantec>amerika

F-secure>finlandiya

hangi ülkenin mallarına daha çok güveniyorsan onu al :)

şaka bi yana Symantec iyidir.
  • Symantec daha güçlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: achils38

F-secure Anti-Virüs&Internet Security 2012 (3 yıl lisans) fiyat 39 tl (yanında 8 gb flas bellek hediye)
    Symantec Norton Internet Security 2012 TK 1 Kullanıcı fiyatı 118 den 49 a düşmüş ikiside şun hepsiburadada bu fiyata satılıyor.
    arkadaşlar şuan norton 2011 i kullanıyorum aynısı ile yenilemeyi düşünsemde, f- secure fiyat ve süre olarak cok cazip geliyor.
    norton biraz kasıyor ama internet bankacılıgı ve alışveriş gibi işlemleri gönül rahatlıgıyla yaptım.

nedir ne değildir tam bilmiyorum pazartesi araştırıcam türk telekomun aylık küçük ücret karşılığı bu hizmeti varmış ve övüyorlar bakalım görecez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 6 Mayıs 2012; 10:20:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: THE SUBTİTLE

quote:

F-secure Anti-Virüs&Internet Security 2012 (3 yıl lisans) fiyat 39 tl (yanında 8 gb flas bellek hediye)

nedir ne değildir tam bilmiyorum pazartesi araştırıcam türk telekomun aylık küçük ücret karşılığı bu hizmeti varmış ve övüyorlar bakalım görecez.

arştırdınız mı?

• McAfee'de öneriyorum. Enterprise sürümü çok güzel ve kasılma sorunu yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: THE SUBTİTLE

quote:

arştırdınız mı?

google( ttnet güvenlik) olarak girin sizde inceleyin ben henüz karar veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dento35

f-secure`da fena yazilim degildir ayrica fiyatta cok makul gorunuyor

evet norton agır basıyor fakat hala alamadım son 4 günüm kaldı, ama hala f secure almayı daha çok istiyorum fena halde kararsız kaldım.
  • gözden kacırmıs olabilirim ancak neden kaspersky 2012 3 pc 1 yıl , 3 yıl 1 kullanıcı sürümlerini es geçtiniz ?
  • sadece 1 pcye ihtiyacım var, fakat karperksy 3 yıl lisanlı var mı fiyat ne kadar? (karpersky int sec. yi nortona alternatif düşündüm es geçmedim ama f securi fiyat ve lisans süresi yönünden agır basıyor.
  • dostum gittigidiyor da kaspersky lisans diye arat ve ilk çıkan sonuctaki arkadaşa (100 lerce satışı olan) sor istersen belki 3 yıllık vardir ..daha 1 hafta evvel 1 pc 1 yıl olarak aldım 11 tl idi zannedersem.1 pc 3 year bulunması daha kolay ancak 3 yıllık kaspersky lisans'i öle çok uygun fiyatlardan görmedim pek onu belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 10 Mayıs 2012; 16:14:57 >
  • Symantec daha güvenilirdir.Verdiğin paraya değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

dostum gittigidiyor da kaspersky lisans diye arat ve ilk çıkan sonuctaki arkadaşa (100 lerce satışı olan) sor istersen belki 3 yıllık vardir ..daha 1 hafta evvel 1 pc 1 yıl olarak aldım 11 tl idi zannedersem.1 pc 3 year bulunması daha kolay ancak 3 yıllık kaspersky lisans'i öle çok uygun fiyatlardan görmedim pek onu belirteyim.

11 tl mi bu ancak anti virüs olabilir. Internet güvenliği bu fiyata olmaz ki. Eğer öyle ise orjinal o fiyata Nasıl oluyor. Bakacağım ggye. Buğun nortonla vedalaştıo 4 günü olmasına rağmen lisansı bitirdi artık asla norton almam
  • Arkadasim gecen sene Vatan bilgisayardan Norton Smart Security 5.0 surumunu aldim 40 tl civari bir fiyata.Almadan once Norton hakkindaki tecrubem sistemi cok yordugu idi ancak satan arkadas abi ben kendimde kullaniyorum 15 mb dan fazla ram kullanmiyor ,eger kullanirsa getr ben geri alicam dedi hakikaten dedigi gibi kullandigi ram miktari 14-15 MB .Ayrica paket icerigi anti virus,firewall,internet security vs vs vs olucak sekilde full surumdu.Keisnlikle Norton tavsiye ederim.Internet bankaciligini bende kullaniyorum.Nortonu sistemime kurdum kafam rahat .herhangi bir kasilma yok,kafam rahat .Harici hard disk yada usb taktiginizda pat diye bir sorun varsa uyariyor.sistem stabilite performans ayarlari vs bir dunya icerigi var .Ayrica 3 bilgisayara kadar kurulum hakkiniz var.ben hem evdeki kasaya,hemde lap top'ima kurdum.Su aralarda fiyati degismemisti bildigim kadariyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niskaji -- 11 Mayıs 2012; 15:54:18 >
  • f secure aldım. şimdilik çok memnunum. norton çok sessiz varla yok arasında güvenlik duvarı ve virüs taramasıda fena sayılmaz. tavsiye ederim, nortondan farkı daha sessiz ve bilgisayarı hiç kasmıyor.
  • Norton 360 Premium Editionu Kullan Bence :)
  • Emin 100 tane virüs prog. varsa bunların 97 si çürük güvnlik duvarını aç güvenli sitelere gir :)
    Emin Olabilirsin . Ya yanlış dosyayı virüs diye gösteriyor yada virüsü bulamıyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.