Şimdi Ara

Hangi Asus Rog G751 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus un Rog G751 model laptopunu almak istiyorum ama hangi versiyonunu almalıyım karar veremedim. Bütçem 2200 dollar civarında ama kısıtlı bir bütçe olduğu için 2200 den ne kadar aşağıda harcarsam o kadar iyi. 3 model var:

Gtx980 256gb SSD ile beraber 2278 dollar

Gtx970 256gb SSD ile beraber 1749 dollar

Gtx970 SSD siz 1530 dollar

Laptop u çoğunlukla oyun oynamak (wow) için kullanacağım tabi arada fim izlemek ve ödev vs içinde kullanacağım. Gtx970m ve Gt980m arasında gözle görülür 500 dolar daha fazla vermeye gerektirecek bir performans farkı olur mu? Alacağım makinayı en az 2 sene kullanmayı düşünüyorum o yüzden en az beni 2 sene idare edebilmesi ve 2 sene sonraki oyunları da açabilmesi önemli.

Eğer gtx970m olanı al derseniz SSD li olanı almam sanırım daha mantıklı. Kendim ayrı SSD alıp taksam bana maliyeti 100-130 dolar civarı olacak ama 1749 dolar olanı aldığımda fazladan 70 dolar vermiş olucam ama sökme takma ve işletim sistemini yeniden kurma gibi şeylerle uğraşmicam.

Siz olsanız hangisini alırdınız?

edit: Bu arada amerikadayım ben yazmayı unutmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ste1n -- 21 Ocak 2015; 23:52:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: UzmanForumcu

Dostum 1750 dolar olanı al aradaki paraya değmez gtx970m gta 5 yüksek ayarda açar .

Sorum olacak acaba amerikada mı yaşıyorsunuz ? Ayrıca TL ile ne kadara geliyor bunlar ?

Evet amerikada yaşıyorum. Yani bende öyle düşündüm arada performans olarak yüzde 20-25 civarı fark bile olsa 500 dolar fark var. türkiyeye ne kadar gelir bilmiyorum ama baya pahalı tutabilir gümrük vs yüzünden. ancak buradan türkiyeye gelen birisi yanında getirebilir size gördüğünüz fiyatlara.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.