Şimdi Ara

Hangi C serisi alınmalı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üst sınırım 80-85 tl olmak şartıyla aracımı değiştirmek istiyorum.C serisinde karar kılmakla beraber işin içinden çıkamadım.Motor,vites,makyaj ,yakıt ve fiyat oldukça farklılık göstermekte.Seneye kasa değiştiricek ama bir senede beklemek istemiyorum.Önceliğim konforlu ve güvenli bir araç almak ve yeni aracın kullanmakta olduğum araçtan fazla yakmaması.Mevcut aracımın ortalama yakıt tüketimi 9-9.5 gibi.Bu şartlarda hangi model,yıl c serisine bakmamı önerirsiniz?

• Hocam benım bıldıgım o araba 10litreyi her halukarda yakıyor nasıpse peder bey alacak arastırdık baya ordan biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozer45

Üst sınırım 80-85 tl olmak şartıyla aracımı değiştirmek istiyorum.C serisinde karar kılmakla beraber işin içinden çıkamadım.Motor,vites,makyaj ,yakıt ve fiyat oldukça farklılık göstermekte.Seneye kasa değiştiricek ama bir senede beklemek istemiyorum.Önceliğim konforlu ve güvenli bir araç almak ve yeni aracın kullanmakta olduğum araçtan fazla yakmaması.Mevcut aracımın ortalama yakıt tüketimi 9-9.5 gibi.Bu şartlarda hangi model,yıl c serisine bakmamı önerirsiniz?

Öncelikle şimdiden hayırlı olsun aracınız. Şunu söylemek isterim kendimden örnek vererek;
    Babam bana 2011 yılında temmuz ayında Audi A4 2.0 aldı sağolsun. Ancak 2012'de yeni kasası çıkınca çıldırdım gerçekten daha arabayı alalı altı ay olunca yeni kasa çıkmak nedir dedim kendi kendime... Açık söylemek gerekirse küfürler yağdırdım Doğuş Oto'ya. Düşünsenize aracı yeni alıyorsunuz altı ay sonra yeni kasası çıkıyor ve altınızdaki model eski kasa oluyor gerçekten can sıkıcı bir durum.

Sizin yerinizde olsam C serisi yerine 2013 kasa ikinci el 3.16i alırdım kesinlikle. Gerçekten hem yakışıklı hem performanslı hem luks hem konforlu hem guvenlı hem yakıt cimrisi. Bana sorarsınız bu sınıfta su an lider kesinlikle BMW 3 serisi. Mercedes C serisi yeni kasası çıkacak ve emin olun keşke bekleseydim diyeceksiniz bunu demenizi gerçekten istemem çünkü aynı olayı ben yaşadım. Ayrıca CLA'ya da bakabilirsiniz yaşınız nedir bilmediğim için ama CLA gerçekten mükemmel araç.

• Ust sınır 80-85 diyor arkadaş . O yüzden önerilerinizden 3.16ya belki yaklaşılabilir. C serisinde ise o değerler zor gib görünüyor. Başka marka 2.0dizel veya 1.6 dizellere bakmanızı öneririm.
  • makyajlı c serisi güzel araç 10 lt civarı yakıyormuş eniştemde makyajsızı var onda ortalama 12 lt idi
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-aynisindan-yok-c180-amg-1.8-7g-130043247/detay
    Bütçeyi arttırıp bunu almanızı tavsiye ederim.Sırf üstündeki Comand 10 bin liraya yakın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C180 AMG SÜPER BENDE VAR 2010 MODEL LPGLİ BEYAZ 58000 DE SATACAĞIM ARKADAŞIM DÜŞÜNÜRSENİZ TELEFONUM 05432254993
  • Marcelin00 kullanıcısına yanıt
    Ben 2008 başından beri, C200 Kompressor kullanıyorum, ortalama tüketimim 8.9lt/100km
    Sert kullanan biri değilim, konforlu sürüşü tercih ederim, ama yine de sollamalarda ve uzun yolda basmaktan keyif alırım. Gerçekten ekonomik kullanmak istediğimde 8lt/100km'ye kadar düşürebiliyorum.
    Değişeni ve boyası olmayan araç bulabilirsen 2008 modelden itibaren C200'leri 65.000 TL'ye bile alabilirsin. En küçük bir rahatsızlık vermiyor, ilk günkü gibi, tıkırtı falan olmaz, Mercedes bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDino

Ben 2008 başından beri, C200 Kompressor kullanıyorum, ortalama tüketimim 8.9lt/100km
    Sert kullanan biri değilim, konforlu sürüşü tercih ederim, ama yine de sollamalarda ve uzun yolda basmaktan keyif alırım. Gerçekten ekonomik kullanmak istediğimde 8lt/100km'ye kadar düşürebiliyorum.
    Değişeni ve boyası olmayan araç bulabilirsen 2008 modelden itibaren C200'leri 65.000 TL'ye bile alabilirsin. En küçük bir rahatsızlık vermiyor, ilk günkü gibi, tıkırtı falan olmaz, Mercedes bu.

İlginiz için teşekkür ederim. Bir galericide böyle söylemişti de inanmamıştık. Verdiğiniz değerler İstanbul trafiğine göre mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marcelin00

quote:

Orijinalden alıntı: TheDino

İlginiz için teşekkür ederim. Bir galericide böyle söylemişti de inanmamıştık. Verdiğiniz değerler İstanbul trafiğine göre mi?

Evet İstanbul trafiği ama işim gereği sabah ve akşam trafiğine kalmam pek.
    Motor 1.8 ve 184 hp olduğundan olsa gerek fazla basmaya gerek kalmıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.