Şimdi Ara

Hangi İphone Alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şuan elimde Asus'un Zenfone 2 modeli mevcut, alalı 2-2,5 sene oluyor. Cihazda performans sorunu pek oluşmasa da en dıştaki kamera merceği aşırı derecede çizildiği için artık fotoğraf çekemez oldum.

Telefonu genel olarak ofis amaçlı kullanıyorum (mail takibi, Word, Excel, PDF düzenleme ve görüntüleme gibi) ek olarak sosyal medya hesaplarımı takip ediyorum. Oyun hiç oynamıyorum desem yeridir. Telefon ihtiyacımın asıl sebebi kamerasının görüntü kalitesinin çizilmeden kaynaklı kötüleşmesi çünkü bir STK'nın faaliyetlerinde yer alıyorum ve faaliyet sırasında çeşitli fotoğraflar çekmemiz isteniyor, bunları merkeze raporlayarak, gönderiyoruz. Telefon kamerası çizik olduğu için her seferinde bana yük olan DSLR'ı yanıma alıyorum. Bu durumdan yoruldum artık.

Bir süre daha bekleyerek İphone X'i satın almayı düşünmüştüm fakat 7.000 TL bir telefona vermek mantıksız gelmeye başladı. Kamerası düzgün, yaptığım işleri yeni telefonumda da yapabileceğim bir cihaz arayışındayım. Önerilerinizi bekliyorum.

Aklımdaki modeller İphone SE 32 GB*, İphone 6 32 GB* veya Android bir telefon.

--
    *Kapasite konusunda biraz endişem var fakat Google Drive'da 1 TB bulut depolama hakkım var bunu bir şekilde değerlendirebiliriz diye düşünüyorum.

• SE iphone 6 daha üstün ama yerinde olsam 6 alırdım kamerası yeni nesile kıyasla çok kötü değil işini görür
  • 6s işinizi görür. SE ekranı küçük gelebilir. Ön kamera olarak da 6s daha iyi.
  • SE 32 gb ekran takıntınız yoksa. Muhtemelen 3 sene sizi rahat götürür güncellemeler ile vs.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.