Şimdi Ara

hangi krakteri kassam zevk alırım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar daha önce konu açmıştım warrior kasıyordum 50 lwl yaptım char en yakın arkadaşım tarafından soyuldu şimdi tek başıma bi char kasıcam sakın oyunu faln bırak demeyin zaten başıma gelen bir kaç tatsız olaydan dolaya moralım çok bozuk kafamı dağıtmak için Knıgth oynuyorum şimdi para kasıyorum acaba hangi karakter kassam oyundan zevk alırım kafamı biraz dağıtabilirim....lütfen yadım edin...

• sizi özelliklemi şeçip gönderiyorlar
    @rammstein0 Arkadaşımız ßp demiş
    ßen Rogue derim bi başkası Magiyecan x) der
    sen hngisinden zevk alıyorsan o sana kalmış bişe boşa forumda gereksiz konu açmayıl LütfeN

• Zevk mi almak istiyorsunKnightta sana göre char yok
  • bnce asass ac
  • Priest aç :) Pk larda gayet eğlenceli ve heyecanlı oluyor (healerler özellikle )
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kéramus

YA amma velet dolmuş burası be okullarda kapandı haliyle

senin velet dediğin kişi 17yaşında sen kendine bak noob allahız ezik malı sanane burası özgür bi forum isteğimm konuyu açarım
  • Bence priest aç bi yandan rogue pt sine girersin arada 1oyuna bak buff at heall at arada bi buraya bak ben suan oyle yapiyorum en iyisi dün lvl 50 idi bugün lvl 51 pre kosp falan bisi yok..
  • arkadaşlar priest açtığım zamn bp priestmi olıyım yoksa intcimi bide skilleri neye veriyim..

quote:

Orjinalden alıntı: crazy64

Zevk mi almak istiyorsunKnightta sana göre char yok

Arkadaş daha önce zevk alamaya çalışmış alamamış demekki (burdaki zevk kelimesi onun kullandığı şekilde kullanılmıştır.)
  • Ben paper mage kasıyom sende paper flame mage aç slotlu kesersin hem nova ve inferno atmak çok eğlenceli.
  • Assassin kasmak,oynamak bence daha zevkli olucaktır.
  • çubuk kraker
  • quote:

Orjinalden alıntı: bellum

çubuk kraker

• Mage açmak
    oyundan zevk almakla aynı anlamı taşıyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.