Şimdi Ara

Hangi marka televizyon? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
9.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar PHILIPS 29PT5458 almayı düşünüyorum bir sitede gördüm.Bu televizyonla ilgili düşüncesi olan arkadaşların fikirlerini almak isterim.Bir de Sony - KV-29LS40E ile ilgili görüşlerinizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kigabuma -- 30 Temmuz 2005, 21:18:34 >

• 72 ekran sony al kesinlikle
  • hangi marka olursa olsun 100Hz olmamasına dikkat et
  • Niye 100 Hz olmamasına dikkat edilecek. Benim bildiğim Tv ler 50 ve 100 Hz olarak üretiliyor(en azından şimdilik). 100 Hz.'in daha iyi olduğunu birçok yerden işitmiştim. 100 Hz.in kötü olması ile ilgili bir durum varsa bilmek isterim.
  • Philips'i tek geçerim her zaman

• eğer ileri de almayı düşünüyorsan şurayı bir oku bakalım.
    http://www.sabah.com.tr/2005/01/20/eko109.html

• PHILIPS tavsiye ederim sony vestel çinliler el atmış arcelik 7 sene garanti veriyor ama ben şayet PHILIPS derim karar senin
  • quote:

Orjinalden alıntı: kigabuma

Abi Arçelik'in ve Beko'nuntelevizyonunu almaya korkuyorum.Genelde çok sorun çıkarıyorlar.

Sakın arkadasım Sakın bu iki markadan plazma alma. (eger plazma dusunuyorsan)
    hem cok pahalı hemde görüntü kalitesi çok kötü.

ewt sony çok iyi ama philips inanilmaz bir atak yaptı son yıllarda ve inanilmaz bi görüntü kalitesi var.
    105 Ekran ile sinema keyfi inanilmaz oluyor. bide pionner'in ev sinema sistemini aldınmı Allahhh sinemaya gitmeye gerek yok :D

Ayrıca pc'de süper görüntü veriyor.

ama normal tv alacaksan Arçelik alablirsin 72 ekranları güzeldi. sanırım fiyat 600 küsür filan.

• herkes bir isim soyledi ben SONY diyeyim adamlar bana göre telefon dışında her ürünü çok kaliteli ve sağlam tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: aprancoz

uydu teknolojileri ve dıgıtal yayın forumunda bu konunun ne işi var canım kardeşim

katılıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: sofix

quote:

Orjinalden alıntı: aprancoz

uydu teknolojileri ve dıgıtal yayın forumunda bu konunun ne işi var canım kardeşim

katılıyorum

Aslında bi bakıma dogru

• ben sony evime almam sony eski kalitesini kaybetti patenti tayvan almış gercek sony zorr dostlar
  • Bende vestel 87 ekran var 1 yıldan fazladır kullanıyorum görüntü ve ses süper dolby digital 100hz. Hem yerli malı hemde ucuz ne gerek var dünya para vereceksin sony'miş bilmem ne. Almadan önce çok araştırdım sony'nin 86 ekran modeli vardı kıyasladım fiyat haricinde hiçbir farkı yok. Bence YERLİ mal olsun...
  • Bende bir ay öncesine kadar televizyonları araştırıyordum ben vestel 87 ekran 100 hz DMP serisinden aldım aslında sony XL71 almıştım ama denedim ve şok oldum senelerdir kullandıgın sony elektronik ürünlerindeki kalite ve farkı göremedim halen aklımda olan bir televizyon var bence TEK diyebilirim PHILPSin bir modeli son çıkanı sanırım pixel plus2 özelliği var ama böyle birşey olamaz
  • vestel almada ne alırsan al
    almadan önce o kadar dediler ama dinlemedim yerli malı yurdun malı dedim
    ama binpişman oldum
    72 QFlat 100Hz aldım o zaman için 1500 YTL civarı para bayıldım
    3 kere değişime gitti sorunlar bitmedi her üçüde sorunlu çıktı artık bıktım ve pes
    ettim o yüzden sony olsun derim ya da philips
  • vestelin dvd sini aldım pek problem cıkmadı birde insanda çans olacak elektronıkte şans önemli ama işi şansa bırakma araştırmak iyi
  • Bir çok arkadaş Sony - Lowe gibi markaları söylemişler. Gerçekten de iyi markalar. Fakat, bu markalar kadar olmasa da bunlara yakın ülkemizde üretilen bir çok marka var. Bunlara nazaran daha ucuz ve ganti süreci daha uzun.
    Örneğin, Vestel 72 veya 84 (100Hz.) tavsiye ederim. Garanti süreci uzun, fiyat açısından oldukça iyi ve servis desteği oldukça hızlı..

100Hz.ler, 50Hz.lere göre daha pahalıdır ancak, görüntü olarak oldukça iyidirler. Normal anten ile eğer yayın bozuksa çok iyi bir görüntü beklemeyin ama Dijital Uydu Reciever vs. bir cihazınız varsa görüntünün en iyi halini izlersiniz. Çünkü, 100Hz. cihazların görüntü yenileme hızı 50Hz.lere göre oldukça hızlı.

Saygılar
  • SAMSUNG 100Hz 1000 ytl'ye bulabilirsin
    saygılar
  • SONT TRINITRON 80 YADA 120 EKRAN

• Sony kalitesi tartışılmaz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.