Şimdi Ara

hangi model???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    - wifi
    - bluetooth
    - kulaklık girisinin 3,5luk olması
    - gps
    - tasınabilirlik(cok kaba olmamalı)

sizce bu ozellikleri tasıyan hangi model alınmalı???

yardımlarınız ve gorusleriniz icin simdiden tesekkur...

• n95 diycem ama bıraz kaba gps ve wifi den odun verırısen 5310 var
  • aslinda dedigin gibi o ozelliklerden vazgecebilsem 5310 guzel ama malesef...ama fikir verdigin icin cok sagol...
  • N82, N78, N79, N95 8GB olabilir.
    Samsung INNOV' a da bakabilirsin.
  • n82
  • benim gibi n79 ya da n85 arasında araştırma yapabilirsin
  • N85 al telefon hem kibar hem özellikleri çok iyi hemde fiyatı diğer telefonlara kıyasla 800 ytl civarında uygun
  • nokianın bar tipi telefonlarına diyecegim yok bende cok kullandım ama surgulu kapak olunca nokiaya acaba ile yaklasıyorum...bilmiyorum belki de benim kuruntum ama nokia surgulu kapakta sorun cıkarmıs gibi geliyor????
  • acaba nokia e55 veya e52yi mi beklesem...
  • Sen her ihtimale karşı N85 al, süper telefon..
    E55i ileride kullanırsın.
    quote:

Orjinalden alıntı: o_delahoya

acaba nokia e55 veya e52yi mi beklesem...
  • N85'i inceledim evet telefon şık ve ozellikleri gayet yeterli ama nokianın cazip olan sarj girişinin aynı olma ozelliginin bu telefonda farklı olması ve surgulu kapagının zaman icinde(pekte uzun bi zaman degil) sorun cıkaracagı hissi beni telefondan soguttu...:(
  • birazdaha arastırdım ve n85 bana alınabilecek telefon olarak sıcak gelmeye basladı...arastırmam ve ikinciel bulup inceleme fırsatı bulduktan sonra kafama takılan kısımları gectim ama tek bir sorum olacak cunku bunu deneyemedim...ben ise gelip giderken gunde 1film bitecek kadar zamanımı yolda geciriyorum...nokia n85de film izleme sansı bulan arkadaslar varsa ne derecede izlenebiliyor bilgi verebilirse sevinirim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.