Şimdi Ara

Hangi Monitör Alınmalı? Acil!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, emektar 21' tüplü Vestel monitörüm sizlere ömür oldu. Bir, iki gün içinde 19'full hd lcd monitör almak istiyorum. Acaba ortalama fiyatta iyi bir monitör için hangi markanın, hangi modelini seçmeliyim. Oyun oynadığımıda göze alırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

• 19 inclik FULL HD(1920*1080) bulamazsınız çünkü bunların en azı 21,5 veya 22 dir onlara yönelebilirsiniz dediğim gibi 19 luk monitörler en fazla 1600*900 piksele kadar destekliyor.

o yüzden 22 lik bir mönitöre bakın derim yanlız samsungun yeni çıkan P serisi ve onun muadili ürünlerine bakın derim samsunga kafam yatmadı derseniz Lg nin ürünlerinede bakabilirsiniz yanlız LED mi yoksa normal monitörmü istiyorsunuz na göre tercihinizi yazın sonra ona göre yardımcı oluruz.

Saygılar.
  • Samsung P serisine baktım ancak fiyatı biraz pahalı geldi bana. 700tl civarı. Biraz daha uygun bir monitör olursa daha iyi olur benim için, aynı zamanda o full hd mantığını sizin yazınızdan sonra tam anlamıyla araştırıp oturttum, teşekkürler :)

HD olsun 19' olsun diye düşünüyorum. Eğer uygun vasatın üstünde olan iyi modeller hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...
  • Bir yanlışınız olmalı, p serisinde başka ürünler de var. 430tlye p2350 aldım, size de tavsiye ederim. Xbitlabs incelemesine göre 50 70 arasında aman aman bir fark yok. 19" ile fullhd beklemeyin bence. Piksellerin belli bir boyu var, 1 metreden bile tüm detayı seçemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.