Şimdi Ara

hangi pda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar şu anda çindeyim. ayın 23 ündede dönüşe geçicem. Dönüş yolunda 5 saat singapore da 1 günde dubaide kalacağım. Öncelikle bu ülkelerin hangisi daha ucuzdur. Yani hangisinde elektronik almak lazım? ikinci olarak iphone mu (tabiki 3g bulabilirsem) yoksa pda mi? i phone 3g hakkında cok baslık okudum farumda kimisi kırdım kullanıyorum diyor kimisi kıramadığını söylüyor o yüzden pda almak şu an için daha mantıklı geliyo bana. ve son soru hangi pda yi tavsiye edersiniz.

Emeği geçen tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

• valla bulabilirsen HTC Touch Pro.. türkiyede satışta yok fakat satışa çıktığı yerler varmış sanırım.. hatta bulursan fiyat belirtirsen iyi olur.. dediğin ülkelerden de en ucuzu sanırım dubai.. benim arkadaşım burda 1100 lira olan n81 8 gb ı 465 e getirtmişti ordan.. gerisini sen düşün..
  • Daha kırılmamıştır abicim.. Kırdım diyenler bence halen birinci nesilden bahsediyor

Bu arada bilmiyodum lan çinde olduunu, akşam 7 gibi aradım ama orda geceydi heralde uyuyodun malak gibi kusura bakma
  • 5 saat ilerdeyim sizden hacı
    ama telde senin çaarın yok
    bu touch pronun diğer ülkelerdeki satış fiyatkarı ne civarda acaba bilgi car mı dostum birdee htc nin diamond diye bi modeli var onun touch prodan farkı nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.