Şimdi Ara

Hangi Pirest Daha İyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sizce battle priest mi daha iyi yoksa normal priest mi?

• hayat görüşüne bağlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: LetUsHuntY4rr

hayat görüşüne bağlı
    bp tabiki ama bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: XentainX

bp tabiki ama bence

Alıntıları Göster
    bence normal priest battle priest olcağına git warrior ol ne zorun var ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caduceus

bence normal priest battle priest olcağına git warrior ol ne zorun var ki

Alıntıları Göster
    <orum yok da priestler daha çabuk kasılıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: stephen_samet

Alıntıları Göster
    bi arkadaş warrior ol demiş bp olacağına hangi warrior scrollsuz kendine buff werebiliyo ?? yada ac??
    yada malice atabiliyo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NS4K

bi arkadaş warrior ol demiş bp olacağına hangi warrior scrollsuz kendine buff werebiliyo ?? yada ac??
    yada malice atabiliyo ?

Alıntıları Göster
    bencede katılıom hcaan kardeşe
  • quote:

Alıntıları Göster
    o senin görüş açına baglı eline alabilecek saglam bi silahın yoksa bp olmak la hiç ugrasma bana sorarsan normal derim
  • quote:

Alıntıları Göster
    warriorla priesti kıyaslamayın 2si çok farklı şeyler evet priest buff malice atıo ama
    hangi priest talos vb cnavarlara tank oluo söleyebilirmisiniz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvolutionZ

warriorla priesti kıyaslamayın 2si çok farklı şeyler evet priest buff malice atıo ama
    hangi priest talos vb cnavarlara tank oluo söleyebilirmisiniz....

Alıntıları Göster
    eğer ıron ımpact ya da mirage sword alacak paran yoksa bp olma normal priest ol sonra attacker olursun
  • quote:

Alıntıları Göster
    olacağın şeye bağlı..buffer/heal ya da rezz/heal olcaksan bp..heal/rezz ya da heal Buff olacaksan normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jabba The Hutt

olacağın şeye bağlı..buffer/heal ya da rezz/heal olcaksan bp..heal/rezz ya da heal Buff olacaksan normal

Alıntıları Göster
    bence bp ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jabba The Hutt

Alıntıları Göster
    bence ikisi de ayrı güzel ama int priestın ayrı bi zevki var belli lvldan sonra hele yatıramıyolar gıcık oluyolar..
    tabi bp de ayrı bi güzel hele çöyle iron impact ya da mirage sword warsa ayrı güzel ama int priest tek başına bişey yapamıyo o da ayrı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan13

bence bp ol

Alıntıları Göster
    BN LVL 55 BP YİM VE ÇOK MUTLUYUM DERUYA ATACK OLABLİYORUM BUFF+HEALIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalKabus

BN LVL 55 BP YİM VE ÇOK MUTLUYUM DERUYA ATACK OLABLİYORUM BUFF+HEALIM

Alıntıları Göster
    bp olmak item ister combo ister zordur yani int priest olmak daha kolay ve daha ucuzdur ve bence int priestin keyfi bambaşkadir başkalarini sinr edip yatmamak gibi bence int priest

• quote:

Orijinalden alıntı: chipset_b

bp olmak item ister combo ister zordur yani int priest olmak daha kolay ve daha ucuzdur ve bence int priestin keyfi bambaşkadir başkalarini sinr edip yatmamak gibi bence int priest

Alıntıları Göster
    eğer yeni açıcaksan kesinlikle int priest aç bu dönemde bp tabiri cayizse bi b*k yapamıyo herkezin elinde +7 -+8 mirage ler shardlar +7 +8 sheller bp hiç bi şekilde defans a sahip olamadığı için çatur çutur kesiliyo ben bp yim ordan biliyorum... güven bana ve int priest ol bp devri yavaş yavaş kapanıyo eğer fp giyerek bp olabilecek kadar lvl in yüksek ise sen bilirsin ap nin bayağı bi kısmını feda ediceksin tabiki ...

• quote:

Orijinalden alıntı: chipset_b

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: chipset_b

combo mu pf ne combosu judgemetin hızı sword dancing kadar ne combosu tek skil zaten comboya gerek yok bnce

• quote:

Orijinalden alıntı: SanalKabus

quote:

Orjinalden alıntı: chipset_b

combo mu pf ne combosu judgemetin hızı sword dancing kadar ne combosu tek skil zaten comboya gerek yok bnce

Alıntıları Göster
    ya comboyu geçtim item lazım item wp siz we siz roc suz ve de silahsiz bp mi olur ha param war diosan al dedigim itemleri cz de döktürürsün tabiki ama itemsiz bi halt olmaz

• herkese göre farklı ama bana göre battle daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatality Peace

eğer yeni açıcaksan kesinlikle int priest aç bu dönemde bp tabiri cayizse bi b*k yapamıyo herkezin elinde +7 -+8 mirage ler shardlar +7 +8 sheller bp hiç bi şekilde defans a sahip olamadığı için çatur çutur kesiliyo ben bp yim ordan biliyorum... güven bana ve int priest ol bp devri yavaş yavaş kapanıyo eğer fp giyerek bp olabilecek kadar lvl in yüksek ise sen bilirsin ap nin bayağı bi kısmını feda ediceksin tabiki ...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Fatality Peace

+8 miragelı adamın karsısına cıkıcak bpde 25 dd si kafasında / 50 dd talia skini kasasındadır orjinal atacker priest tipide full str değil 120 int gerisi strdir elinde +7 smite hammer olan kolunda cs si yada dfosu olan üstünde dd/spear türü kıyafetler giymiş (japkoda olsa red chitin giyerdi yakında uskoyada gelebilir) debufer bi priestle kimse başa çıkamaz bu priest tipini nerdenmi öğrendim gene japkoda vardı adam parasite + torment attığı zaman yamulup kalıoduk.Hadi bunları geçtik zaten adam gibi kasaında 3-4 çeşit talia olmayan dd,spear def. olmayan bi priest zaten noobdur biraz item yapıp bp ile oynamanın zevkini hiç bir şey veremez.
    Ha birde şuan asasianla oynuorum asasianla oynayıp steathlı ddsiz priestleri kesmenin zevkide daha başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightcrawler_ -- 13 Ağustos 2006; 12:18:00 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.