Şimdi Ara

Hangi Receiver?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uydu konusundan pek anlamam.Size bi sorum var.10 daireli apartmanımıza merkezi sistem döşendi ve herkes kendi receivırını kendi alacak.Fakat hangi receiverı alacağımı bilmiyorum.Sıradan bir şey işimizi görür.Sanırım fiyatları 200 ytl civarında.Goldmaster sanırım bayağı tavsiye ediliyor.Siz ne dersiniz? MArka ya da model tavsiyeniz olur mu?

• http://forum.donanimhaber.com/m_8939566/tm.htm den inceleyebilirsin

topic açmadan önce forumda bir arama yapalım lütfen.Bu konuyla ilgili sayısız topic var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrumlu2 -- 15 Eylül 2006; 15:50:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

http://forum.donanimhaber.com/m_8939566/tm.htm den inceleyebilirsin

topic açmadan önce forumda bir arama yapalım lütfen.Bu konuyla ilgili sayısız topic var

evet arkadaş doğru söylüyor

next öneririm size 2000 serisi uygun

• araştırma yaptım arkadaşım.sen verdiğin linki kontrol etmiyorsun sanırım.o linkte millet kahvehane muhabbeti yapıo,pek bişe tavsiye eden yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexnumber10 -- 15 Eylül 2006; 17:30:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: alexnumber10

araştırma yaptım arkadaşım.sen verdiğin linki kontrol etmiyorsun sanırım.o linkte millet kahvehane muhabbeti yapıo,pek bişe tavsiye eden yok.

İncelemeden link vermeyecek kadar kendimdeyim sanırım.Ayrıca sadece o değil onun gibi birsürü topic var.Onu ben sadece bir örnek olarak verdim.Biraz araştırmayla bulabilirsin.Ayrıca forum sana kahvehane ortamı olarak geldiyse ona yapcak birseyim yok.Sana kolay gelsin.
  • Next 2005 dci sky modeli için neler söyleyebilirsiniz? Bir de güncel fiyatları bulamadım,sizlerin bir bilgisi varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: alexnumber10

Next 2005 dci sky modeli için neler söyleyebilirsiniz? Bir de güncel fiyatları bulamadım,sizlerin bir bilgisi varmı?

www.hepsidijital.com adresinde güncel fiyatları bulabilirsiniz..
  • ya beyler ibraz tavsiyede bulunun yaw
  • biz goldmaster kullanıoruz ama dreambox ın daha iyi olduunu söylemişti arkadaşlar.next yerine de goldmaster ı tavsiye ediolar.eğer maliyetten kaçınmayacaksan dreambox al derim.çünkü çok övüldü.yaklaşık 700 ytl civarı bildiim kadarıyla fiyatı da.
  • quote:

Orjinalden alıntı: coyjonquil

biz goldmaster kullanıoruz ama dreambox ın daha iyi olduunu söylemişti arkadaşlar.next yerine de goldmaster ı tavsiye ediolar.eğer maliyetten kaçınmayacaksan dreambox al derim.çünkü çok övüldü.yaklaşık 700 ytl civarı bildiim kadarıyla fiyatı da.

+1905 dreambox al
  • o kadar uçmaya gerek yok yaa..200-300 ytl arası olsun..şifre filan çözme dalgaları olsun vs...buna göre model öneriniz olur mu ??
  • ucuz alcam diyorsan next alabilirsin

http://www.hepsiburada.com/department.aspx?CategoryID=151015

next uydu alıcı modelleri ve fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaRoS_35 -- 16 Eylül 2006; 21:42:11 >
  • 200-300 ytl bi uydu için ucuz mu demek ??

next mi goldstar mı? alın size tartışma? kimisi next dio kimisi goldstar?
  • ben goldstar kullanıyorum ve gayet memnunum...
    abim next aldı. onuda gördüm hiç hoşuma gitmedi. detay detay yazmayım, hemen hemen her açıdan goldstar daha iyi...
  • birde... bence daha pahalı ürün almaya gerek yok goldstar beklentileri büyük ölçüde karşılıyor...
  • yrk 22 al yeni cihaz
    harika birşey girmedği açmadığı kanal yok fiyatıda uygun
    bence sen bunu al,kaçırma
  • Selamlar,
    Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz? neden?

Goldstar 9400
    Goldstar 72000
    Goldstar 76500

Teçekkürler
  • Gece ayrıntılı inceleme sonucu 10 adaydan ikiye ikiden bire düşüp ..Bu sabah Vatan Avcılardan - NEXTSTAR YE 18000 HDMİ CX - Receiver aldım..Eve geldim taktım , Ne ayar ne bir şey....Bütün kanallar hazır...Çalışıyor...Daha katalogunu yeni okuyacağım....Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 8 Kasım 2010; 18:10:44 >
  • güle güle kullanın.

Goldstar da bu modellerden hangisini tavsiye edersiniz

Goldstar 9400
    Goldstar 72000
    Goldstar 76500
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.