Şimdi Ara

HANGI VUCUD YAPISINA SAHIBIM ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
5.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Herkes kendi fikirlerini savunmus, forumun guzel olmasıda burdan geliyor, herkes kendi bildiklerini bi şekilde aktrarmaya çalısıyor. Bence bu guzel bir şey, sonucta bir paylaşım ve iletişim sözkonusu .

Konu icin ilginize tesekkur ederim , ancak benim bicepsler hakkinda pek yorum alamadim, resimlere gore uzun mudur ? ben kendime gore uzun oldugunu dusunuyorum Tesk.
  • Bu şekilde poz verdiğinde ön kol ile arasında ne kadar mesafe kalıyor ? Mesela fotoğraftaki adamın ne uzun ne kısa, orta boyda denebilir biceps uzunluğu.

HANGI VUCUD YAPISINA SAHIBIM ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Bu şekilde poz verdiğinde ön kol ile arasında ne kadar mesafe kalıyor ? Mesela fotoğraftaki adamın ne uzun ne kısa, orta boyda denebilir biceps uzunluğu.

Resimdeki ile nerdeyse ayni diyebilirim.

• Hala 2 ayda nasıl bu kadar gelişebildiğini düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam benim bicepsler kısa :D executor sağolsun anladım :D ŞİMDİ BEN BİR GENETİĞİMİ DEĞİŞTİREYİM ARKADAŞLAR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

quote:

Adam bicepsinin uzun-kısa olduğunu nasıl anlayacağını sormuş, sen da bicepslerin uzun olması gerekir hammer curl yap iyi gelir demişsin. Yani hammer curl ile bicepsi uzatabileceğini söylemişsin. Ben mi yanlış anlamışım ?
    Değilse biceps üç kastan oluşur ve hammer curl ile dış biceps çalışılmalı ona lafım yok. Ama genetiği değiştiremezsin, arnold un bicepsleri uzun denebilir ama daha uzun biceps yapısına sahip olanlar da var. Tutup da uzatılır, genetik bir nebzedir diyip uzun bicepsli adamın fotoğrafını atmışsın

Amacınız polemik yaratmak dışında başka bir şey değil maalesef. Muhalefet olsun, torba dolsun. Maalesef bir çok bilgisiz eleman kendince burada tavsiyeler veriyor. Neyse bu bölümde daha fazla bir yorumda bulunmayacağım. Uzatmakta istemiyorum. Son bir not olarak, bu sporda bir çok şey genetiğe dayanır. Ancak bu demek değildir ki doğuştan şanssız olduğumuz için çabalamayıp, yatacağız.

Konu sahibinden de özür diliyorum. Kendisine özel mesaj yolu ile bir kaç tavsiye yollayacağım en kısa zamanda.

arkadaş sen ne mevzuyu anlamışsın ne konu sahibinin sorduğu soruyu anlamışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

quote:

Adam bicepsinin uzun-kısa olduğunu nasıl anlayacağını sormuş, sen da bicepslerin uzun olması gerekir hammer curl yap iyi gelir demişsin. Yani hammer curl ile bicepsi uzatabileceğini söylemişsin. Ben mi yanlış anlamışım ?
    Değilse biceps üç kastan oluşur ve hammer curl ile dış biceps çalışılmalı ona lafım yok. Ama genetiği değiştiremezsin, arnold un bicepsleri uzun denebilir ama daha uzun biceps yapısına sahip olanlar da var. Tutup da uzatılır, genetik bir nebzedir diyip uzun bicepsli adamın fotoğrafını atmışsın

Amacınız polemik yaratmak dışında başka bir şey değil maalesef. Muhalefet olsun, torba dolsun. Maalesef bir çok bilgisiz eleman kendince burada tavsiyeler veriyor. Neyse bu bölümde daha fazla bir yorumda bulunmayacağım. Uzatmakta istemiyorum. Son bir not olarak, bu sporda bir çok şey genetiğe dayanır. Ancak bu demek değildir ki doğuştan şanssız olduğumuz için çabalamayıp, yatacağız.

Konu sahibinden de özür diliyorum. Kendisine özel mesaj yolu ile bir kaç tavsiye yollayacağım en kısa zamanda.

Bir şey derdim ancak, senin için banlanmaya değmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

quote:

Bir şey derdim ancak, senin için banlanmaya değmez.

hayır adam gibi arkadaşın sorduğu soruyu anlamadığını söylemişim, insan gibi konuşmayı bilmiyorsun herhalde.

edit:sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ksk -- 9 Kasım 2013; 13:44:56 >

• Ben neyim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Ben neyim :D

İnsanin kendisini bilmesi lazım :))) haha

edit : kilo boy bildirirsen daha saglikli bilgi verir tecrubeli arkadaslarimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanboyar

quote:

O da dogru hocam.
    178 77

• quote:

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

Hala 2 ayda nasıl bu kadar gelişebildiğini düşünüyorum

Ne anlamda kardeşim ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aslanboyar

quote:

O da dogru hocam.
    178 77

Bence kendi şahsi fikrim , resimden ve kilo boy orantisindan anlasilacagi uzere mezomorpyh anatomisine sahip oldugun kanatiindeyim.

• Cevap veren yok hocam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DionysosAslan -- 13 Kasım 2013; 12:02:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.