Şimdi Ara

Hangisini Seçmem Gerekiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Türktelekomla olan ilişkimi koparmayı düşünüyorum, bugün çeşitli firmalarla görüşmeler yaptım, kafam çok karıştı yardım edin.
    Çeşitli sitelerde sorguladığımda, Milleni 15 Mbps'ye kadar hız alabilirsiniz diyor, Netspeed 12 Mbps'ye kadar dedi, Superonline 8 Mbps'ye kadar dedi.

Bina yeni ama mahalle'de ve bina'da fiberaltyapısı yok. En yüksek alabileceğim hız nedir benim?
    Hangi firmayı seçmeliyim?

Modem'de çıkan değerler bunlar.
    Hangisini Seçmem Gerekiyor?

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:24:27 >
  • Hocam ttneti arayıp sorduğumda bulunduğunuz yerde VDSL altyapısı görünüyor diyor ama Netspeedi arayıp VDSL desteği görünüyormuş, yani ben VDSL alabilir miyim dediğimde net bir cevap veremiyorlar. Kafam karıştı, anlamadım.
  • Nutscrackerz kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:23:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nutscrackerz kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı hızları alıyorum ttnet beni arayıp vdsl için uygunsunuz dedi aynısını daha önce bi akrabama da yapmışlardı gidip türk telekom müdürlüğüne vdsl port açtırmış şimdi 35 mbps hiper kullanıyor. Ben de gidip türk telekom müdürlüğüne vdsl port için başvurucam. İnşallah boş port vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu değerlerle 8 mbit stabil alır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.