Şimdi Ara

HANNİBAL V.S JİGSAW (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • jigsaww tabikiiiiiiiiiii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özzer -- 7 Aralık 2006; 18:36:20 >
  • jigsawu daha çok sevom ama hanibal piskopatın kralı
  • jigsaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Dr. Hannibal LECTER, Jigsaw lime lime keser bundan Jigsaw' ın haberi bile olmaz sonra Jigsaw' se kendini yedirir; Jigsaw' sın kendi kendini yediğinden haberi bile olmaz

LECTER en son filmde Kızıl Ejder' de Graham' a mektup yazdığında şöyle diyordu ve film bitiyordu toplum ya benden yararlanmalı ya da beni katletmeli adam anormal derecede zeki

lime limeyi limewire okur gibi okudum ya bende diyom niye böyle yazdı bu diye.

benim adamım jigsaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: Laz

Tabi ki Doktor Hannibal Lecter,o bir sanatçı,o bir sanatsever,o çok elit bir insan,muhteşem bilgili,elit zevkleri olan birisi,Jigsaw gibi kasap değil...

HANNİBAL i izlerken hayranlık duyarsın
  • katılıyorum...porf.Lecter cok zeki
    ayrıyetten o toplum ya benden yararlanmalı yada beni katletmeli sözüde cok güzel bir sözzz
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigsoldier

arkadaşlar jigsaw'ada amma ayıp etmişsiniz yani tamam hangisi daha piskopat derseniz hanibal ama hanibal hiçbir amacı olmayan sadece kendi egolarını tatmin eden hasta ruhlu bir kişilik diğer yanda ise kendi hastalığını öğrendikten sonra hayatın değerini anlayan ve bu değeri diğer insanlarada hatırlatmaya çalışan jigsaw!adamın birkere ideolojileri var ve bunları insanları katletmek için yapmıyor sadece ders vermek için yapıyor her kurbanın eşit derecede kurtulma şansı var eğer bir katil olsaydı 3. bölümdeki amanda gibi şans tanımaz hepsini öldürürdü bence jigsaw herşeyden önce hayata olan bakış açısıyla ve zeksıyla hanıbala 5 çeker!!!!

bende buna katılıyorum jigsaw'a kasap demişiniz adam şans tanıyor en azından herkese

• quote:

Orjinalden alıntı: drake.eren

katılıyorum...porf.Lecter cok zeki
    ayrıyetten o toplum ya benden yararlanmalı yada beni katletmeli sözüde cok güzel bir sözzz

anlamdığım toplum o adamdan nasıl faydalınıcak ki?ancak bir şekil geliyor aklıma o da öyle kasap bir adamı ya kasap yapıp ondan taze et-sakatat falan alırlar yada onlardan birkaçtane daha yetiştirip tinercilerin kapkaççıların üzerine salarlar valla benim o sözden sonra aklıma gelenler bunlar başka fikri yada başka bir şekilde anlayan varsa banada anlatsınlar şu üç günlük dünyada cahil kalmayalım dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigsoldier -- 10 Aralık 2006; 8:32:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep41

quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Dr. Hannibal LECTER, Jigsaw lime lime keser bundan Jigsaw' ın haberi bile olmaz sonra Jigsaw' se kendini yedirir; Jigsaw' sın kendi kendini yediğinden haberi bile olmaz

LECTER en son filmde Kızıl Ejder' de Graham' a mektup yazdığında şöyle diyordu ve film bitiyordu toplum ya benden yararlanmalı ya da beni katletmeli adam anormal derecede zeki

lime limeyi limewire okur gibi okudum ya bende diyom niye böyle yazdı bu diye.

benim adamım jigsaw

• birbirinden çok farklılar ama illaki bir seçim yapılacaksa Hanniball
  • quote:

quote:

anlamdığım toplum o adamdan nasıl faydalınıcak ki?ancak bir şekil geliyor aklıma o da öyle kasap bir adamı ya kasap yapıp ondan taze et-sakatat falan alırlar yada onlardan birkaçtane daha yetiştirip tinercilerin kapkaççıların üzerine salarlar valla benim o sözden sonra aklıma gelenler bunlar başka fikri yada başka bir şekilde anlayan varsa banada anlatsınlar şu üç günlük dünyada cahil kalmayalım dimi

arkadaşım yanlız o adam çok büyük bir psikolog bunu unutma...

• Ne güzel soru yahu böyle. İnsan karar veremiyor. İki karakter de kendi konusunda uzman ve gayet zeki insanlar. Filmlerde gördüğümüz üzere Jigsaw en küçük detayları düşünecek biri, Hannibal da en ufak detaydan kıllanacak biri. Yani Jigsaw Hannibal için bir oyun yapmaya kalksa 2 dakkada Lecter bunu yakalanmadan önce sezer ve plan ters dönebilir. Ama bi ihtimal Jigsaw Hannibal'ı eline geçirebilirse bayağı güzel bir oyun da oynar ve onun hayatın tadını almasını sağlar. Şunu unutmayalım. Jigsaw'ın yüzünü bilen yok hatta hala polise bile yakalanmadı. Ama Hannibal, mapus damlarını gördü.

Jigsaw sanki 1 adım önde gibi fakat yine de belli olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kilitci

quote:

quote:

arkadaşım yanlız o adam çok büyük bir psikolog bunu unutma...

peki bu benim sorduğum soruya yanıtmıdır sence ?

• Ya aslında bunu filmi yapılsa var ya 3leme bile yapar.Çünkü güzel bi konu...
  • bence bunun filmi yapılsa çok cıvık olurdu yapmamaları daha iyi
  • hanibal
  • Lector gibi bir deha ile jigsawi karsilastirmak elma ile armutun farkini aramaktan oteye gidemez ;)
  • hanibal orjinal bir psikopat gerçekte de bu tür insanlar yaşamış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brules

Lector gibi bir deha ile jigsawi karsilastirmak elma ile armutun farkini aramaktan oteye gidemez ;)

yani elmamı iyi armut mu? ben annamadım....
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.