Şimdi Ara

Happy Card’nızla 50 TL Bonus! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
4.265
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: loveandpoison

Puanlar bana da yattı fakat harcayamıyorum. Dün benzin almak istedim, geçersiz dedi. Bugün hepsiburada.com puanınız yetmiyor dedi. Benzincinin slibinde "51.08 TL kısmını puanınızla alabilirdiniz" diyor üstelik dalga geçer gibi. 1 Aralık 2012 tarihinde 50 TL geri alınacakmış, harcayabileceğimiz bir yer biliyor musunuz?

bende de aynı sorun olmuştu
    önce puan sorgulattım bir şey çıkmadı belki direkt çektirirsem indirim olarak yansıyabilir deyip çektirdim
    indirim olmadı ama slipin altında puan göründü bu sefer çekimi iptal ettirip direkt puandan çektirdim bu
    sefer oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nisan7

quote:

Puanlar bana da yattı fakat harcayamıyorum. Dün benzin almak istedim, geçersiz dedi. Bugün hepsiburada.com puanınız yetmiyor dedi. Benzincinin slibinde "51.08 TL kısmını puanınızla alabilirdiniz" diyor üstelik dalga geçer gibi. 1 Aralık 2012 tarihinde 50 TL geri alınacakmış, harcayabileceğimiz bir yer biliyor musunuz?

önce puan sorgulattım bir şey çıkmadı belki direkt çektirirsem indirim olarak yansıyabilir deyip çektirdim
    indirim olmadı ama slipin altında puan göründü bu sefer çekimi iptal ettirip direkt puandan çektirdim bu
    sefer oldu

evet direkt puandan çekim yapmasını söyleyin.sorgulama falan yapmasın.pos cihazında görüp yeterli değil falan demesin.direkt çekim yapsın görevli.

• YÜKLENMİŞ bu da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada posunda puanınız bulunmamaktadır yazıyor şöyle doğru düzgün kullanabileceğimiz bir yer var mı.Ne yapıcaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugi7

quote:

Orijinalden alıntı: nisan7

quote:

sefer oldu

evet direkt puandan çekim yapmasını söyleyin.sorgulama falan yapmasın.pos cihazında görüp yeterli değil falan demesin.direkt çekim yapsın görevli.

Teşekkürler. Sakin bir benzinci bulup deneyeceğim vakti geçmeden. Bankadan da yanıt yok çünkü 2 kere form doldurdum anlattım ama ses-seda çıkmadı..

• quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

hepsiburada posunda puanınız bulunmamaktadır yazıyor şöyle doğru düzgün kullanabileceğimiz bir yer var mı.Ne yapıcaz.

var mı sonuca ulaşan. bu arada kilerde bonus puan kullanılıyor mu?
  • quote:

quote:

hepsiburada posunda puanınız bulunmamaktadır yazıyor şöyle doğru düzgün kullanabileceğimiz bir yer var mı.Ne yapıcaz.

var mı sonuca ulaşan. bu arada kilerde bonus puan kullanılıyor mu?

yukarıda da dedim.ben bu kampanya + markapon %10 + 5*100tl ye 75tl puan kampanyalarını birleştirdim.diğer puanlar daha önce yatmıştı ve internette gözükmesine rağmen pos cihazında görünmüyordu.müşteri temsilcisini aradım, kayıt oluşturdu ve 4-5 gün sonra döndüler.sorgulama yapmadan direkt olarak puan satışı seçerek işlemi gerçekleştirsin görevli dediler.dedikleri gibi kullandım.yani bir sıkıntı yok, ben iki farklı yerde(ikisi de akaryakıt) harcadım puanları.bonus puanlarını kullanabilen bir yer olmalı yeterli.ama direkt olarak gözükmediği için muhtemelen hepsiburada da kullanılmaz.bunu da müşteri hizmetlerine söylemek lazım.

• Arkadaşlar TF müşteri hizmetleri Kat Puan ı bonus pos makinelerinde tüketebilirsiniz dedi ancak pos larda puan gözükmüyor bu şekilde tüketebilen var mı?

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odyseuss

Arkadaşlar TF müşteri hizmetleri Kat Puan ı bonus pos makinelerinde tüketebilirsiniz dedi ancak pos larda puan gözükmüyor bu şekilde tüketebilen var mı?

Saygılar.

direkt puan olarak bonus geçtiği heryerde kullanabilirsin banada puan gözükmüyo dediler ama puan olarak alışveriş yaptım sıkıntı yok sizde öyle deneyin
  • Az önce banka aradı, puan sorgulamasında puanınız yok gözükse bile puandan çekim işlemi yaptırın, çalışacaktır dedi temsilci. Eğer bu durumda yine de puan kullanamazsanız kampanya süresi dolmadan tekrar bizi arayın dediler.
  • Arkadaşlar dün FLO ya gittim. Ortak pos muş Puan Ekranı bile gözükmüyor dediler. TF kredi kartında ki puanı ne FLO da ne LCW ne de KOTON da kullanamadık. Kampanya puanı olduğu için normal puan gibi kart borç ödemesinde kullanamazsınız diyor anlamadım nasıl olacak dün sırf puanla alacağız diye mağazaya girdik kasada mecburen normal çekim yaptırmak zorunda kaldık. Müşteri hizmetlerine de yazdım bakalım. Keşke web sitelerine anlaşmalı işyeri listesini koysalar. Bankamı seviyorum ama bu kampanya puan işinde biraz yormasalar daha da çok seveceğim.
  • quote:

Arkadaşlar dün FLO ya gittim. Ortak pos muş Puan Ekranı bile gözükmüyor dediler. TF kredi kartında ki puanı ne FLO da ne LCW ne de KOTON da kullanamadık. Kampanya puanı olduğu için normal puan gibi kart borç ödemesinde kullanamazsınız diyor anlamadım nasıl olacak dün sırf puanla alacağız diye mağazaya girdik kasada mecburen normal çekim yaptırmak zorunda kaldık. Müşteri hizmetlerine de yazdım bakalım. Keşke web sitelerine anlaşmalı işyeri listesini koysalar. Bankamı seviyorum ama bu kampanya puan işinde biraz yormasalar daha da çok seveceğim.

aynı sorun bendede oldu puan sorgulamada çıkmıyor
    ancak siz ısrar edin kasada direk puan olarak çeksinler o zaman çekiyor
    denedim oradan biliyorum

• Ya Arkadaşlar Dediğinizi Söyledim Puan Sorgulamadan Puan Satışı Seçeneğinden Dedim BANA OPETTEKİ O... Çocuğu Ukala Ukala Öyle Bir Seçeneğin ısrarla olmadığını söyledi kartı takınca direk puan sorgulama Çıkıyormuş Puanımda 5.50.TL Gözüküyor Diyor.Dalmamak İçin Zor Tuttum Kendimi Na Yapıcaz Bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexxson -- 24 Kasım 2012; 17:33:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Ya Arkadaşlar Dediğinizi Söyledim Puan Sorgulamadan Puan Satışı Seçeneğinden Dedim BANA OPETTEKİ O... Çocuğu Ukala Ukala Öyle Bir Seçeneğin ısrarla olmadığını söyledi kartı takınca direk puan sorgulama Çıkıyormuş Puanımda 5.50.TL Gözüküyor Diyor.Dalmamak İçin Zor Tuttum Kendimi Na Yapıcaz Bilmiyorum.

Böyle sıkıntıları yaşamadan puanı kullanabileceğimiz bir site filan yok mudur başa bela oldu daha kampanya filan kalsın bana uğramasın illallah dedim yani.Katılsan bir türlü katılmasan ayrı dert.
  • Az önce kilerde kullandım eve erzak aldım direk puandan çektirdim benim gibi sorun yaşayanlar için en garanti yol diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abizer

quote:

Arkadaşlar dün FLO ya gittim. Ortak pos muş Puan Ekranı bile gözükmüyor dediler. TF kredi kartında ki puanı ne FLO da ne LCW ne de KOTON da kullanamadık. Kampanya puanı olduğu için normal puan gibi kart borç ödemesinde kullanamazsınız diyor anlamadım nasıl olacak dün sırf puanla alacağız diye mağazaya girdik kasada mecburen normal çekim yaptırmak zorunda kaldık. Müşteri hizmetlerine de yazdım bakalım. Keşke web sitelerine anlaşmalı işyeri listesini koysalar. Bankamı seviyorum ama bu kampanya puan işinde biraz yormasalar daha da çok seveceğim.

aynı sorun bendede oldu puan sorgulamada çıkmıyor
    ancak siz ısrar edin kasada direk puan olarak çeksinler o zaman çekiyor
    denedim oradan biliyorum

@abizer,

Puan ekranı gelmeden puan çekimi yapamam diyor kasiyer. Dün bankadan aradılar anlaşmalı iş yeri listesini istedim böyle bir listeyi şu an veremeyeceklerini söylüyorlar. Biliyorsunuz piyasada bir çok yer artık ortak pos kullanıyor. Bu durumda direk kart ödemesinde kullandırmaları daha mantıklı veya koyacaklar web sitesine anlaşmalı oldukları işyeri listesini beyhude çabalamak zorunda kalmayacağız. Hoş bir durum değil kasiyerlerle bu polemikleri yaşamak...

• Bende kendi isyerimden cektim normalde puan gorunmuyordu 50 tl yazdim puan bolumune islem onaylandi
  • Kampanya bitmeden bizde kullandık puanı :) Ben böyle bir bankacılık hizmeti daha önce görmedim.

Daha önce Garanti de benzer bir kampanya dan 25 TL bonus kazanmıştım. Tüm bonus üyesi iş yerlerinde kazandığım bonus u kullanayım dedim. Ekran da gözükmüyor dediler. Seyahatteyiz int. yok herhalde yatmadı diye düşündük. En son Tekzen alışverişimde kasiyer gözükmüyor ama çekelim belki kabul eder dedi. Öylece puanı kullandığımı sandım! Kampanya bir önceki gün bitmiş banka puanı geri aldı eksiye düşürdü kartı. Pos makineleri eski imiş ekranda gözükmeyebilir siz ısrarla çekin demeniz gerekirdi dendi ne kadar itiraz etti isem kazanılmış puanı geri aldı. Müşteri memnuniyeti olayının ne olduğunu Türkiye Finans ile öğrenmiş olduk. Hele ki nakit avans olayı şahane faizsiz sana bir ay borç veriyor :)
  • Ben de bu akşam Ataşehir Shell'de 50TL net benzin aldım, sorunsuz kullanabildim puanlarımı. Nice kampanyalarda görüşmek dileğiyle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loveandpoison -- 30 Kasım 2012; 0:25:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.