Şimdi Ara

Harddisk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar danısmal istediğim bir konu vardı. Laptop sistemim iyi olmasına rağmen harddisk perfprmansını beğenmediğim için 120 gb SSD almak istiyordum. içindeki 640 gb 5200 luk harddisk i onceleri satıp yerine 2.5 usb 3.0 1 tb harici harddisk almayı dusundum . Biraz mantıksız geldi en az 100 tl kaybım olacagını dusunuyorum. Onun yerine ufak bir masrafla 640 gb lik harddiski harici gibi kullanma imkanım varmıdır usb baglantılı olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: madmax_88

Merhaba arkadaslar danısmal istediğim bir konu vardı. Laptop sistemim iyi olmasına rağmen harddisk perfprmansını beğenmediğim için 120 gb SSD almak istiyordum. içindeki 640 gb 5200 luk harddisk i onceleri satıp yerine 2.5 usb 3.0 1 tb harici harddisk almayı dusundum . Biraz mantıksız geldi en az 100 tl kaybım olacagını dusunuyorum. Onun yerine ufak bir masrafla 640 gb lik harddiski harici gibi kullanma imkanım varmıdır usb baglantılı olarak?

Selam
    Eğer kaliteli bir USB 2.0 veya 3.0 HDD kutusu alırsanız, mevcut HDD'nizi kutuya monte ederek, USB harici HDD olarak kullanabilirsinz.
    Veya DVD aygıtını kullanmıyorsanız, buraya bir adaptör alarak, SSD ve HDD'yi aynı anda kullanabilirsiniz.
    Kolay gelsin ve Kadir geceniz kutlu olsun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.