Şimdi Ara

Hassas cilt için traş makinesi önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim cildim çok hassas ve sakallarım ters yönlere doğru çıkıyor traş enasında kanama tahriş vs oluyor bunun dışında traş sonrasında sivilce vs çıkıyor.Kaç berber değiştirdim onlar bile doğru dürüst alamıyor mutlaka kanama vs oluyor. Ve daha da kötüsü ben sinekkaydı traş olmak, en fazla 1-2 gün uzatıp sonra hemen kesmek istiyorum.Hiç sevmediğim ve bana yakışmadığı halde sakal bırakmak zorunda kalıyorum. Hiç traş makinesi kullanmadım ama artık kullanmaya karar verdim, öyle ucuz bişey alıp cildimi daha da mahvetmek istemiyorum diğer taraftan en pahalı olanın en kaliteli olduğu görüşünde de değilim. Panasonic ES-LF51 nasıl bir makine? aradığım kriterlerde mi? Bu makineyi yada buna yakın panasonic ES-RF31 yada panasonic ES-RT31 gibi ürünleri kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşırlarsa mutlu olurum,şimdiden teşekkürler..

Yakında askere gitmeyi düşünüyorum.Orda hemen hemen her gün traş olmak zorunda olduğumuzu düşünürsek durum daha ciddi bir hal alıyor.Böyle bi ciltle er gün traş olduğumu hayal bile edemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellbastard -- 9 Şubat 2012; 1:33:32 >

• Philips Cool Skın serisini al derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thenewcm

Philips Cool Skın serisini al derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.