Şimdi Ara

Hat değerlerim 100 mb/s destekler mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hii kastim oydu zaten arkadaş alakasi yok adsl dahi olsa tesihatiniz 30-50 mbps dahi olsa yazar gösterir gibi konuştu..tşk ederim ama şöyle birşey var iş yerinde arkadaşdan cekmişim onun adsl oldugu halde modem arayüzü 25 mbps gösteriyor o kafami kariştirdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *SEHZADE* -- 11 Eylül 2018; 18:31:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *SEHZADE* * kullanıcısına yanıt
    Modem arayüzünden vdsl geçiş olmadan göremezsiniz ama millenicom, türknet,vodafone,extranet gibi internet servis saglayicilarin internet sitelerinden altyapi kontrolu yaparak tahmini hizinizi ogrenebilirsiniz

Bazı bölgelerde adsl de 25 mbit verilebiliyor.

• ogulcanbb kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşimm netspeed kullaniyorum tweter üzeri turktelekoma uulaştim onlar burdaki santral ile görüştü geri dönüş yaptilar hattiniz vdsl destekli diyor vdsl geciş yapabilirsiniz ama ne kadar mbps oldugu yazmiyor dediler iç tesisatim 4 yillik yeni bina ama 1 kattayim dişardan cekicem cat 6 mi yoksa şu turktelekomun dişardan cektigi ciftli siyah kablodan mi cekeyim bilemedim.!!siyah kablo olan baya kalin bakir kablo cat6 kablo ise ince bakir hangisi daha iyi bilemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *SEHZADE* -- 11 Eylül 2018; 19:1:15 >
    Hocam benim kablo bildigimiz telefon kablosu 5 yillik ama hat 90mbit vdsl kaldiriyor. Bide ben 5.katta oturuyorum. Siz siyah kabloyu baglayin olmazsa cat6 çekin.

• Arıza kaydım ile ilgili dün türknet aradı ve upload hızımı 5 e güncellendiğini söyledi bakalım bugün yarın değerler tt taradından güncellenir bakalım kaça çıkacak.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.