Şimdi Ara

Hayallerim İçin Yardımınıza Ihtiyacım Var!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
2.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar dostlar, abiler, kardeşler. Tanıyanlar bilecektin; Radyo-Televizyon, Sinema okuyorum ve kendimi bildim bileli sinema sektöründe çalışmak istiyorum.

Aslında hiç aklımda yokken, bir arkadaşımın öylesine söylemesiyle 2 gün önce girdi bu fikir aklıma. Hemen işe koyulmaya başladım ve dün çektim elimden geldiğince bir şey. Sadece 2 günüm kalması sebebi ile bir gecede yapılan hazırlık ile çekildi... Kamera karşısında olmaktan keyif alsam da, yarışmaya katılma niyetim kesinlikle Filmde oynamak değil. Sadece sette gezebilmek ve aklımdaki 2-3 senaryoyu Cem Yılmaz'a anlatabilmek.

Bu yolda attığım adımda, siz dostlarımın desteği gerekiyor. Çünkü ilk 10'un değerlendirileceği yarışmada, 10'uncu olan 2000 üzeri oy toplamış bile...

Forum da bu zamana kadar böyle çok konu açıldığını gördük. Şimdi hayallerime ulaşacağıma inanarak çıktığım yolda oylarınıza ve oylatmanıza muhtacım.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
    Aşağıdaki linkten videomu görebilirsiniz. : )

http://pepsiylepekyakindasetteyim.com/oyla/furkan-yilmaz

Saygılar ve Teşekkürler.

• Allah yardimcin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: F E K E L İ

Allah yardimcin olsun
    Başarılar dostum Bende Sinema-Televizyon okumayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Başarılar dostum Bende Sinema-Televizyon okumayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Bu işi yapmanın ve sektörde yer bulmanın zorluklarını kabul ediyorsan; okuması gayet keyifli bir bölüm. Umarım gönlünce olur.
  • mesaj dursun pc de hallederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakus

Bu işi yapmanın ve sektörde yer bulmanın zorluklarını kabul ediyorsan; okuması gayet keyifli bir bölüm. Umarım gönlünce olur.

Alıntıları Göster
    Başarılar güzel olmuş

Edit: hocam şimdi diğer videolara da baktımda daha konuşmayı bilmeyenler binlerce oy almış, onların yanında sizinkisi çok iyi kalıyor umarım seçilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Captain -- 4 Temmuz 2014; 4:05:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Captain

Başarılar güzel olmuş

Edit: hocam şimdi diğer videolara da baktımda daha konuşmayı bilmeyenler binlerce oy almış, onların yanında sizinkisi çok iyi kalıyor umarım seçilirsiniz

Umarım dostum. Nihayetinde rakibim onlar, benim o şekilde konuşmam doğru olmaz fakat; neyin ne olduğu gayet ortada diyebilirim sadece.

Tekrar teşekkürler dostlar. : )
  • arkadaşlar farklı tarayıcılardan oy verin yardımcı olalım arkadaşımıza üşenmeyelim
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakaydin

arkadaşlar farklı tarayıcılardan oy verin yardımcı olalım arkadaşımıza üşenmeyelim

Şu an gece nihayetinde. Fakat sabah DH'nin gücünü göreceğime eminim. : ))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakus

quote:

Orijinalden alıntı: burakaydin

arkadaşlar farklı tarayıcılardan oy verin yardımcı olalım arkadaşımıza üşenmeyelim

Şu an gece nihayetinde. Fakat sabah DH'nin gücünü göreceğime eminim. : ))

Alıntıları Göster
    Oyumu verdim umarım kazanırsın başarılar

• Ben de oyumu verdim kardeşim umarım başarılı olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslax

Ben de oyumu verdim kardeşim umarım başarılı olursun
    up
  • Oy değil Oylar verdim umarım kazanırsın
  • Sırf bölümünü okuduğun için veriyorum. Yolun açık olsun.

Edit: 1. Hiç hak etmiyor 1. liği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fil Yutmus Boa Yılanı -- 4 Temmuz 2014; 5:16:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fil Yutmus Boa Yılanı

Sırf bölümünü okuduğun için veriyorum. Yolun açık olsun.

Edit: 1. Hiç hak etmiyor 1. liği
    bastım oyu.
  • 1. Sirada Mustafa Islek var oda 2 gun once yardim istemisti sonlardaydi ya da listede yoktu görünce vay anasini dedim .Ayrica bu tur isler yetenek isi degil hocam cevren olacak adaletsizlik var sitede
    Cem yilmaz mustafanin videosunu gorse tum katılanları figuran olarak oynatir cevre etkeninden nefret ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KemGozluSevket -- 4 Temmuz 2014; 5:30:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KemGozluSevket

1. Sirada Mustafa Islek var oda 2 gun once yardim istemisti sonlardaydi ya da listede yoktu görünce vay anasini dedim .Ayrica bu tur isler yetenek isi degil hocam cevren olacak adaletsizlik var sitede
    Cem yilmaz mustafanin videosunu gorse tum katılanları figuran olarak oynatir cevre etkeninden nefret ediyorum
    Verdim.
  • Uplamış olalım
  • bastım oyu hocam basarilar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.