Şimdi Ara

Hayallerim yıkıldı bu fergie olamaz!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: codderial

Ayağa bak, 58 numara...

Abı Koptum Gıt surdan ya

• bırakın elalemin kadınından sizene..
    hayallerinin yıkılması için bi sebep yok evlencekmiydin ki bu kadınla
    Türkiye'de makyajsız daha güzelleri var..
    hem bırakın ünlüleri onlar bakmaz bizim gibilere dışarda dolu kız var bulun kendinize bi tane..

neyse hoşçakalın
  • Bu resmler fake abi benzeri bu koskoca fergie böle gecekonduvari biyerde ne gezsin?
    pencere doğramalarına falan bakın dökülüyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: collosus

Bu resmler fake abi benzeri bu koskoca fergie böle gecekonduvari biyerde ne gezsin?

Bu kadın klip çekimi için öyle bir mekanda poz vermiş olamaz mı?
    Kaldı ki genelde kliplerinde arka sokak manzaları var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

quote:

Bu resmler fake abi benzeri bu koskoca fergie böle gecekonduvari biyerde ne gezsin?

Eline bak hatunun amele eli gibi milyon dolarlar kazanan birinin eli yüzü böylemi olur yaw
    makyajsız falan demişiniz üstelik makyajlı ve çok kötü makyaj.
    bizde bile ne ablak suratlıları ne hallere getiriyolar mantılklı olun biraz

Ek : Arkadaş zaten öyle böyle bi siteden aldım deyince benim jeton düştü onlar çok meraklıdır böyle yok gülben filmi hülya resmi diye fakeleri bulup çıkarmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi collosus -- 7 Aralık 2006; 23:55:43 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

quote:

Eline bak hatunun amele eli gibi milyon dolarlar kazanan birinin eli yüzü böylemi olur yaw

Ek : Arkadaş zaten öyle böyle bi siteden aldım deyince benim jeton düştü onlar çok meraklıdır böyle yok gülben filmi hülya resmi diye fakeleri bulup çıkarmaya

ne bilim dostum girdim ana dedim fergie görücez en sonunda tüm hatlarını bi baktım firedi'nin kadın versiyonu dünyam yıkıldı.Siz bi de göğüslerini görseniz ıggghhhh

• eski bir uyuşturucu müptelasıdır bu bayan o yüzden biraz fazla hırpalanmış duruyor.
  • fergienin döküntü odada ne işii var ya, pencerenin çerçevesinin boyaları dökülmüş ben bu kadını canlı canlı gördüm bu değil yani yok olamaz, onu andıran bir bayan derim en fazla buna, ferginin benzerine ban
  • başka fergie fotoları varsa koyalım karşılaştırma flaan yapalım.Bende fake olma konusunda kararsızım
  • katalog çekimidir, eski binalarda pozlar veriyor ya, o sırada köşe bir yere perde çekip kıyafet değiştiriyorlar. Orada bir absürdlük yok yani.
  • erkek gibi kadın maşallah
  • resimlerde ne var hala anlamiş degilim

eger kadının yaşli ve makyajsiz igrenc halini diyorsanız _??? neden buna bukadar hayal kırıklıgı yaşadiniz anlamiyorum. sanki yumurtadan civciv mi , deve kuşumu cikcagini bilmiyormuydunuz.?_??

herkesin böyle dönemleri vardir. ben bunun mtvde klip arkasini izledim kadinin kapidaki askere yaslanarak bi dans edişi vardi Akıllara ZArar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 8 Aralık 2006; 1:29:01 >
  • Bence fotolar gerçek büyük ihtimalle...ben bu hatunun makyajsız röpörtajını izlemiştim E! adlı kanalda,inanın bu fotolardaki halini gözünüz kapalı tercih edersinizAnlatılamaz bi çirkinliği var bu kadının.Ben şahidim
  • o fergi oraya gelene kadar ne gece kondularda gezmiştir
  • gözlerimi kaparım vazifemi yaparım
  • EEE işte allayıp pullayıp boya kutusuna sokup çıkarıp karşınıza sex ilahesi olarak çıkan bir kadının aslında çok da sıradan bir kadın olduğunu öğrenince verilen tepkiler.

ahh gençlik ahh.

yine en azından az da olsa makyajlı bide sabah yataktan kalktığı halini düşününce mideme kramplar giriyor.
  • hiç farkmaz alayına gider
  • quote:

bence de eller öyle olmaz çok iyi bir noktaya değinmişsin. kadın paranın içinde yüzüyor elini o halde görmeye tahammül edemez. eline de makyaj yapacak değiller ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaint -- 8 Aralık 2006; 19:03:15 >
  • kafasına yunan bayrağı geçiririz herşeyi Vatan için yaparız ¤ۣۜ..¤
  • ayak tırnaklarına bakın one öle

nesini seviyosunuz bunların anlamıyorum makyajlı halleride iğrenç yaw
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.