Şimdi Ara

HAYATTAN BEKLENTİM YOK DİYENLERDEN :/

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BAYA SIKILIYORUM ASOSYALİM SEVGİLİM YOK ARKADAŞLARIM GİTTİ AZ DI ZATEN BİRİLERİYLE YAKIN DEĞİLSE FAZLA KONUŞAMIYORUM TIKANIYORUM AMACIM YOK OKULDA BİTTİ ZATEN İYİCE YANLIZ HİSSETTİM KENDİMİ ÇOĞU ZAMAN KAFAMA TAKILIYOR AMACIM NE NE İSTİYORUM BUNLARIN CEVABINI VEREMİYORUM BERABER BİŞEYLER YAPABİLECEĞİM BİRİLERİ YOK COGU ZAMAN YANIMDA OLACAK İYİ ANLASABILDIGIM TANISAMIYORUMDA ÇEKNİYİORUM SOHBET ETSEMDE KONUYU İLERLETEMİYORUM HEP BİR YERDE TIKANIYORUM SUSKUNUM ÇOĞU ZAMAN TEK İÇİME DÖNÜK ÜNİYE GİDİCEM BU SENE İNŞ TERCİHLERDE BELLİ OLACAK AMA ÜNİVERSİTEDE AYNI OLMAKTAN KORKUYORUM ALIŞIK OLMADIĞIM ZORLANDIĞIM BİRŞEY BAZEN DİYORUM SADECE BEN VE BİR EVCİL HAYVANIN HİÇBİR İNSANIN OLMADIĞI BİR YERDE OLSAM KEŞKE DİYE BAZEN HERKESİN İÇİNDE OLSAM DİYE DÜŞÜNOYRUM FİLMLER İZLİYORUM OYUNLAR OYNUYORUM ANİME VS GÜNLERİ ÖYLE TAMAMLIYORUM TANIMADIĞIM BİRİNE FACEDEN YAZARKEN BİLE TEREDDÜT EDİYORUM KIZ ERKEK FARK ETMIYOR BİŞEYLER PAYLAŞMAYA DEĞECEK İNSAN YOK BENİM GİBİ YADA BENİM DURUMUMDA OLAN ÇOK KİŞİ VARDIR YAZMAK BİRAZ OLSUN BENİ RAHATLATACAK DİYE YAZIYORUM ÖLMEĞİ İSTEMEK DE SEÇENEK DEĞİL SONUÇTA ASIL OLAY ÖLDÜKTEN SONRA ASLINDA BİRİ BÖYLE DURUMLARI ROMAN YAPSA TUTAR BİR YANLIZIN HAYATI DİYE :D

• Bende senin gibiyim hayat anlamsız amaçsız geliyor bende seneye sınava girecem. Muhabbet etmeye çalışıyorum olmuyor abi yazıcak Bir şey gelmiyor ya. Onu yazıyorum siliyorum düşünüyorum . Ama söyleyim bunu halletmemiz lazım sürekli bir durgun aşırı düşünmek adana zarar veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç yanlış yapmayan insan yaşamayan insandır.Güzel bir söz değil mi.Aslında bundan çıkaracak çok ders var.Bir adım atmakla başlar herşey.İmsanın içine kapanmasınıon veya asosyal olmasının nedeni çekinmesidir dışarıdaki insanlardan.Bilinçaltımıza birtakım yanlış kanaatler var yaşama dair veya insanlara dair.Bunu katı inanışları yıkmak lazım veya eritmek.Bunu ancak yaşayarak görerek tecrübe ederek düzeltebiliriz.Yanlış birşey söylerim diye korkmayın ya içine atmaktan daha kötü olamaz emin ol.Bunu bir zehir gibi düşünebilirsin içine akıttıkça seni hasta eder.İçindeki zehri çıkartman lazım.Bence her insanın paylaşacak birşeyleri veya söyleyecek bir sözü vardır.
  • Beni anlatmıssın kardeş teşekkürler bende beöle yazayım diyordum üşeniyordum.Anne babamla bile konusamıyorum ben beni aradılarmı hava nası ldiye soruyorlar sadece artık biliyorlarki ben bişey anlatmıcam falan max konusma sremiz 3 dk sürüyor babamla veya annemle fakr etmez gerçi kim olurs olsun öle insanlara günaydın yakşamalr demek bile istemiyorum zatne saçma geliyor ne gerek var gerekeni söle geç karekter le alakalı galiba ha bende çok utangacım bi ortamda benden bahsedlsin istemem falan kendimi anlatmayı sevmem pc başında öle vakit öldürüyorum üniversitede notlar kötü sosyallik sıfır. daha yazardım seninde ben gibi durum işte yaş kaç bu arada senin ?
  • YAŞIM 20 AYNI ŞEYLERİ HİSSEDEN KİŞİLERİN OLDUĞUNU BİLMEK İNSANI BİRAZ OLSUN RAHTLATIYOR BENDE ÜŞENİYORUM SELAM VERMEKTEN BİLE SAÇMA GELİYOR BAANDA ANNEMLE KONUSURKEN DE UZATMIYORUM FAZLA KONUSMUYORUM SONRA PİŞMAN OLUYORUM ASLINDA BÜTÜN BÖYLE HİSSEDENLER TOPLANSAK HERŞEY BİTERDE :D
  • Benim yaşım 17. Hele şu zamanlar da çok zorluk çekiyorum sınav seneye. Çalışmam gerekiyor ama duruyorum kendi kendime sorular soruyorum. Nedense şu sorular hiç bitmiyor. Yaşıtlarımla konuşacak birşey bulamıyorum. Çok gereksiz boş konular gibi geliyor bana. En zor şeyse anlatmak. Bunları yazarken bile acaba yazdıklarım yanlış mı anlaşılır kendimi yanlış mi ifade ederim diye düşünüyorum. Bilmiyorum bazen sadece durgunluk ve sessizlik istiyorum. Böyle durgun değişik bir yorgunluk hissediyorum. Sizin ki de mi böyle bilmiyorum. Ama belli şeyleri paylaşmak iyi geliyor.

• Okumadım ama doru sölüyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhunal kullanıcısına yanıt
    kimliksiz bir şekilde konuşmak bize iyi gelebilir diye düşünüyorum bizim gibilere mesela facede fake bi hesap üzerinden konuşmak herşeyi anlatmak zaten kim oldugumuzu bilmiyoruz böylece bişey saklamaya veya korkmamıza gerek kalmaz herşeyi paylaşabiliriz arkadaş olabiliriz kimliksiz olmak en iyisi bence şuda var zaman herşeyin ilacıdır sözü doğru geçicek ama ne zaman :D sen daha şanslı zamanlarındasın bende okul bitince başladı bunlar sen okul bitince daha kötü olmak istemiyorsan iyi bir arkadaş bul sınıftan veya biryerden
  • Sınıftakilere kaç senedir uyuşmadık bundan sonra arkadaşlık zor olur ama bir konuşma grubu açabiliriz.

• Akrabalarindan yokmu konusabilecegin benim yok sans akrabalarina yonel

• size önerim tanımadğınız birilerine yolda yürürken saati sorun veya bir yerin adresini sorun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.