Şimdi Ara

Hayırlı olsun Insua'yı almışız,üstüne bir de satmışız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Hayırlı olsun Insua'yı almışız,üstüne bir de satmışız

• Benimde haberim yok ama ben zaten tarihe geçmişim
  • Yemin ediyorum şu Donanımhaber'den 2-3 kişi yollasak en azından daha mantıklı haberler yayınlarlar. Cezalı oyuncuya akşam maçta oynayacak yazan gazete bile gördüm.
  • Sezer Öztürk'e karşı Liverpool oyuncusu İnsua'yı teklif eden Galatasaray'da yeni hedef Hamit Altıntop'a karşı Messi'yi teklif etmek
  • Rıza çalımbay'a bakın birde. Ben zaten tarihe geçmişim diyor. Yani umrumda değil diyor.
  • dünden beri tarnsferde sallayan sallayana ama kimse bunlar kadarını yapammış.
    onlar daha iyisini sallayan kadar en iyi onlar
  • bizim duyumcular daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpoyS

Rıza çalımbay'a bakın birde. Ben zaten tarihe geçmişim diyor. Yani umrumda değil diyor.

Enteresan adamlarsınız yahu.Sen yanda insua haberine inanmıyorsun, ama işine gelen rıza haberini kendince çevirip inanıyorsun.Benden hepinize bir fanatik.Hadi kolay gelsin, sağlam okuyun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Yemin ediyorum şu Donanımhaber'den 2-3 kişi yollasak en azından daha mantıklı haberler yayınlarlar. Cezalı oyuncuya akşam maçta oynayacak yazan gazete bile gördüm.

Rahat olun ben seneye fanatiğe staja gidicem çok merak ediyorum nasıl yapıyorlar.

Ben düzeltirim hepsini istekleriniz varsa haberde yaparız.

• quote:

Orijinalden alıntı: 5yıl Boyunca Hergün

Sezer Öztürk'e karşı Liverpool oyuncusu İnsua'yı teklif eden Galatasaray'da yeni hedef Hamit Altıntop'a karşı Messi'yi teklif etmek

Banlanmışsın ama süpersin hacı... :))
  • Paok'a alt demişler o da tutmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.