Şimdi Ara

Hayvan Gibi Kilo Alma Sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gençler ağustosda her türlü insancıl faaliyetlerimi bırakıp derse yöneldim.Haliyle zamandan tasarruf için fast food a yöneldik.Birde stres olunca yiyor da yiyor insan.Ağustos da 1.85 boyunda 80 kilo bir şeydim.Kaburgalarım sayılıyordu.Göğüslerim içine gömülü gibiydi sanki.Şimdi 1.88 im ve 92 kiloyum.Geçen arkadaşım vay kanka gögüs kası yapmışşın diye bi elledi ve eli içine gömülünce bi krize girdi çocuk.Lys dönemlerinde kilo aldıktan sonra kaç ay içinde geri veriyonuz gençler?

• fast food yememelisin. tencere yemeği yemelisin. eylülde 55 kiloydum. şimdi 51 kiloyum. stresten kilo verdim
  • Sen yine iyisin ben 15 kilo aldım boy aynı

1.5-2 ayda veririm ben sporcuyum zaten alışığım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan 1.85 80 kilo nasıl zayıf oluyor kaburgası sayılıyor bende 1.85 im kilo 60

• quote:

Orijinalden alıntı: MeBoss.YouNot

fast food yememelisin. tencere yemeği yemelisin. eylülde 55 kiloydum. şimdi 51 kiloyum. stresten kilo verdim

erkeksen sen yorum yapma bi zahmet bu konuda.

55 ten 51 e dustum diyor adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bekir YENİKARAMURAT -- 18 Mayıs 2017; 21:36:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12.sınıfken 55 kiloydum sene sonu 93 oldum gerisini siz düşünün şuan üniversite 1.sınıfım 83 kiloyum boy 1.83
  • neden yorum yapmayacakmışım? insan kıskandığını bu kadar belli etmez. zayıflık iyidir. kuş gibi hafif olursun.
  • 103 ygs sonrası 97 lys fen sonra 78 üniversitenin ilk günü o kilolar yazın veriliyor merak etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Currynin Üçlüğü

Lan 1.85 80 kilo nasıl zayıf oluyor kaburgası sayılıyor bende 1.85 im kilo 60

Hocam valla sayılıyordu göbek göğüs hiçbir şeyim yoktu.Şimdi bol gelen pantolonlar dar gelmeye başladı :/
  • 72 den 95 e 😢

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.