Şimdi Ara

Hb Braun 7si saç sakal şekil 119 ve aşağısı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
4
Favori
9.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Buradan görüp powertec tr 458 aldım, ilk kullanımımda bir sorun çıkarmadı, biraz zorladım ama etime batmadı. Yalnız yanında gelen başlıklar Allah'a emanet :) Yine de kirli işler için bu fiyata çok iyi. 80 lira cebimde kaldı braun alacakken.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz olan makineler iyi değil çabuk bozuluyorlar. Bir kaç önce philips aldım 250 küsüre ama parasını hak etmiyor. Moser alın kafanız rahat olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hassas bölgeler için (çok feminen bir tabir oldu farkındayım kusura bakmayın :) Philips BG105 modelini tavsiye ederim. Cihaz kırılıverecek gibi dursada işini çok iyi yapıyor. Bir yıla yakın süredir kullanıyorum çok memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Birkaç gün bekle sana yorumumu yaparım istersen.

Teşekkür ederim hocam bekliyorum

Hocam test ettim onayladım. Makine güzel, alabilirsin. Benim sakallar çok sert olmasına rağmen tık demeden kesiyor ve hiç çekmiyor.

• Fatih kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum hocam alıyorum

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Önerin için teşekkür ederim hocam aldım memnun kaldım.

• Fatih kullanıcısına yanıt
    güle güle kullanın.

Hocam selam,

GG' de bu modelde var.

GittiGidiyor
    Powertec TR258 Ense Sakal Bıyık Düzeltme Makinesi Süper Kalite Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
    https://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/powertec-tr258-tras-makinesi-326134091

Powertec Tr-458 modeli daha üst modelmidir ? Sizce 40-50 TL bandında en iyi cihaz bu mudur ?

GittiGidiyor
    Powertec Tr-458 Traş Makinesi Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
    https://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/powertec-tr-458-tras-makinesi-335481433

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    458..daha yeni..daha sessiz..aslında uygun usb kablosu bulunsa herhangi bir android telefon adaptörü ile bile şarj edilebilir..

ben çok seyahat ettiğimde bu detaylar önemli

258 agır ..adaptörüde..aynı zamanda daha gürültülü

Teşekkür ederim hocam. Sağolun
    Bu TR-458 için N11 deki bir yorumda 2-3 günlük sakalı almaz demiş, doğru mudur ?
  • TR458 Modeli sadece sakal içinmi arkadaşlar ? Saç tirasi içinde kullanabilirmiyiz ?

• TR458 mi yoksa konudaki ilk ürün mü? şimdi 120 nere 30 küsür neresi de... Yine de bi bilemedik. N'palım.
    Powertec Tr-458 ile saç traşı olabilirmiyiz hocam ? Yoksa sadece sakal içinmi kullanılır bu cihaz ?
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    olursun, yanında 5 farklı uzunlukta tarak başlığı ile geliyor
    Hocam satıcıya sordum 258 modelimi 458 modelimi daha iyi ve yeni diye "Performans Olarak Fark Yok Denecek Kadar Azdır.
    İkisinde güvenle kullanabilirsiniz" diye cevap verdi. Sizce kesinlikle hangi model daha kaliteli ? Saç kesimi için
  • Arkadaşlar saç keimi için aşağıdaki cihaz nasıldır ?

Powertec Tr6500 Şarjlı Tıraş Makinesi

GittiGidiyor
    Saç Sakal Traş Makinesi-Powertec Tr-6500 Profesyonel Şarjlı Tıraş Makinesi - Çift Bataryalı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
    https://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/powertec-tr6500-sarjli-tiras-makinesi-363037827

• Powertec 458 ile 558 arasında ne fark var acaba? 458 eski model olmasına rağmen daha pahalı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.