Şimdi Ara

Hd2600pro agp 8.12 problem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sapphire hd2600pro agp ekran kartıma 8.12 hotfix yükledim ama oyunlarda restart,titreme ve takılmalar yapıyor bunun sebebini ve problemsiz bir driverden haberi olan lütfen yardımcı olabilirmi?

• bizde agp 2600xt ye yüklemiştik sorun çıkardı 8.11de gayet güzeldi bi dene istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: cihangir1

bizde agp 2600xt ye yüklemiştik sorun çıkardı 8.11de gayet güzeldi bi dene istersen

Aradım bulamadım ben bu 8.11 in agp olanını bildiğin link varsa verebilirmisin?
  • quote:

http://drivers.softpedia.com/get/GRAPHICS-BOARD/ATI/ATI-Catalyst-811-Display-Driver-XP-32-bit.shtml
    arkadaşım burda var indirebilirsin

cod5 oynatıyor mu bu driver bende 2600xt de sorun yaşıyorum da
  • dediniz biraz mantıksız geldi herhangi bir ati sürücüsüyle zaten oynarsınız önemli olan kartın işlevi nasıl 2600xt cod 5 için gayet yeterli bi kart rahatlıkla oynatır tabi diğer parçalarda önemli
  • quote:

dediniz biraz mantıksız geldi herhangi bir ati sürücüsüyle zaten oynarsınız önemli olan kartın işlevi nasıl 2600xt cod 5 için gayet yeterli bi kart rahatlıkla oynatır tabi diğer parçalarda önemli

OYNATMIYOR İŞTE sorun driver çalıştıracak drriver ı aradım istersen vereyim kartı sana sen dene açabilsen oyunu
  • nasıl yani anlamadım sadece cod5 imi oynayamıyorsun ne hatası veriyor
  • quote:

http://drivers.softpedia.com/get/GRAPHICS-BOARD/ATI/ATI-Catalyst-811-Display-Driver-XP-32-bit.shtml
    arkadaşım burda var indirebilirsin

Bu verdiğin driveri yüklemeye çalıştım ama yüklemedi mecburen 8.9 geri yükledim şimdi retstart problemi ve takılma yok ama nfs undercover yükledim oyun donuyor ne yaptıysam düzelmedi.
    Birde pes2009 hiç bir sorun yoktu önceden şimdi hafif kamera geçişlerinde takılma oluyor cod 5 te 8.9 da problem yok ama 8.12 de oyundan atıyor.

• oyundan atıyor derken hata raporunu koyarsan daha anlaşılmış olurhttp://www.yeniprogram.gen.tr/download/15646/ATI-Catalyst.html burdan indirebilirsin sitedede altta bu dosyayı bilgisayarıma indire tıklıyorsun inş sorun çözülür birde diğer sürücüyü kaldırdıktan sonra bütün kırıntıları silin c windows prefetch içindeki bütün dosyaları silin hem pcniz de biraz rahatlar cclenearla temizleyin sonra restart atın şimdi yeni sürücüyü yükleyin
  • Atmıyor oyun direk restart atıyordu makina o verdiğinide yükledim olmadı.Nasıl bir iş hala anlayamadım bu nasıl bir kart bu karta driver uydurana kadar alnım çatlıyo.Şİmdi ben zaten atiye ait bir şey kalmayacak şekilde temizliyorum makinayı yine olmuyor.Sıfırdan yüklüyorum her şeyi.
  • eğer loading yani tam oyunu yüklemeye başlıyınca format atıyorsa bence ekran kartı sürücüsünden değildir aynısı benim başıma gelmişti farcry2 de tam yüklerken restart atıyordu oyunu sildim ses sürücüsünü güncelledim tekrar yükledim sorun çözüldü artık restart sorunu kalmadı dene istersen bi olabilir
  • kusura bakmayın yanlış yazmışım restart yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.