Şimdi Ara

HDMI ile TV yi Bağlantı Yaptığımda Restart Atıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

VPCCB2S1E/B model.

HDMI kabloyu laptopa taktıktan 2-3 sn görüntü verdikten sonra mavi ekran cıkıyor ve restart atıyor, sony nin sitesinde bir ekran kartı güncellemesi yok, yalnızca bilgisayarın içinde mevcut yüklenmiş driver var, onu kurdum tekrar fakat sonuç vermedi. Sizce sorun neyden kaynaklanıyor ?

• Yabancı forumlarda bir kaç kişi daha bu sorunu yaşamış ve servise göndererek çözmüşler bu sorunu. Bilgisayarı alalı daha bir kaç saat oldu ve servise gönderip 1 ay beklememmi gerekiyor, yapıcak başka bir şey yokmu bu nasıl iştir.
  • ekran kartı nedir enteresan bir sorun sony sitesine bağlı değilsin güncellemyi bir yap yaz ekran kartı modelini
  • Ekran kartı güncellemesi bulunmuyor model numaramla giriş yaptıgımda. Ekran kartı HD6630.
  • http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonmob_win7-64.aspx en güncel sürümü burda kartın kendi sitesinden yaparsan daha iyi olur işletim sistemin nedir win7 64 bit olarak işaretledim ama başkaysa tekrar bilgilerini girip yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 29 Eylül 2011; 2:13:42 >
  • Merhaba,

Ben de bu bilgisayardan almayı düşünüyorum fakat Vatan showroom'da göremediğim için incelema şansım olmadı. Yaklaşık aynı fiyatta ve aynı özelliklerde olan F serisi laptoplarla malzeme kalitesi farkı var mıdır merak ediyorum. Fiyatları yaklaşık aynı fakat taşımaya daha uygun olduğu için bunu almayı tercih ederim kalite farkı yoksa. Fikri olan arkadaşlar aydınlatırlarsa sevinirim.
  • malzeme olarak iyidir fakat bi sorunun var fan sesi biraz fazla ona takıntı yapmazsan sıkıntısı yok arkadaşımda var.vatandan alma kazık oluyor başka siteden araştır.
  • Sony desteğin gönderdiği driver ile sorun çözülödü arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.