Şimdi Ara

HeaVen 80 e doğru (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: NAMIK1

quote:

Orjinalden alıntı: ToTeM

quote:

Orjinalden alıntı: cLk

bu gereksizin önde gideni dupeci koxpçu şekmet xigenondan banlanınca oraya gitmiş demek. cypherda gereksizler birbirini yesin dursun. tüm düpeci koxpçuları cyphera davet ediyoruz

Öyle deme be zaten zor slot buluyoruz . Gelmesin kimse yok yok burda yok ...

dupeciler cyper tam size göre.. :D

Valla dupecular gelebilir . İyi oluyor item fiyatları falan düşüyor . Pls koxpcu gelmesin slot bulacam diye sabaha kadar c1-c2-c3 geziyorum valla ...

• Ha bu arada eğer gelmeyi düşünen koxpcular varsa şimdiden söyleyim;

Cypher da her Monster başına 3 koxper düşüyor ona göre yani . Ya Worm de adam koxp açmış ya . Akşam maradona bir çıkayım ss yağmuruna tutarım forumu, worm, kecoon (zaten fix), bulcan, lycon, işte maradonda aklınıza ne glirse hepsinde koxp var . Linarta bir geçiyorsun apos slotunun tersi istikamete doğru gidiyorsun yolda taaa manticorelara kadar uzanan bir koxper kuyruğu var . Hatta Maradonda LvL leri 1-5 arası değşen bir okcu partysi gördüm birleşmiş koxpla Snatcher kesiyorlardı ve hepsinin lvlini toplasan benim lvlin yarısı etmez ama adamlara Maradon da ks yapamıyorsun ...

• quote:

quote:

bu gereksizin önde gideni dupeci koxpçu şekmet xigenondan banlanınca oraya gitmiş demek. cypherda gereksizler birbirini yesin dursun. tüm düpeci koxpçuları cyphera davet ediyoruz

• eueueueuueueueueu
  • bende hala anlamış deelim ama yapıorlar preli felan oluolar genellikle
    quote:

Orjinalden alıntı: sonsuzarap

biz zarzor 62 e kasıoz millet nasıl 80 oluo yaa

• quote:

Orjinalden alıntı: TheBigRogue

adamlarin 80 e dogru gtmesinin nedenleri koxp dupe hack hersey onlarda bu seyleri yapsalar herkes serverin en iyi clani olur

• bence

• Arkadaşlar ayrıca resimlerde gördüğünüz warrior ile biraz konuştum adam eline her seferinde farlı bir item aldı ve aldığı her item en az +8 idi. Mesela +8 slayer aldı onu bıraktı + Totemic aldı ve bana "Birde bununla SS al" dedi. Belki bazı arkadaşlara cewap olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Junger

yaff ancient onlara iyi xp werir mi ki? max 5k werir

o lvl için hiç bişey? nie burda kasıolar ki

Damlaya damlaya lvl olur ...
  • bunlaramı ozenıyon koxp la kasıyolar ap acık
  • quote:

KOXP DİYE BİŞİ WAR
  • quote:

Ha bu arada eğer gelmeyi düşünen koxpcular varsa şimdiden söyleyim;

Cypher da her Monster başına 3 koxper düşüyor ona göre yani . Ya Worm de adam koxp açmış ya . Akşam maradona bir çıkayım ss yağmuruna tutarım forumu, worm, kecoon (zaten fix), bulcan, lycon, işte maradonda aklınıza ne glirse hepsinde koxp var . Linarta bir geçiyorsun apos slotunun tersi istikamete doğru gidiyorsun yolda taaa manticorelara kadar uzanan bir koxper kuyruğu var . Hatta Maradonda LvL leri 1-5 arası değşen bir okcu partysi gördüm birleşmiş koxpla Snatcher kesiyorlardı ve hepsinin lvlini toplasan benim lvlin yarısı etmez ama adamlara Maradon da ks yapamıyorsun ...

YOKSA SENDE MI KOXP KULLANIOSUN

• quote:

Orjinalden alıntı: ::kanser::

bunlaramı ozenıyon koxp la kasıyolar ap acık

ORADA GÖRDÜN CHAR BENİM CHARIM KENDİME ÖZEL 2 GÜNDE KASTIM 30 TAŞ REZZER OLDU DÜN AKŞAM. PREMIUM DA ALDIK ÇOK YATTIĞIM İÇİN KOXP KULLANIRKEN EPEY BİR İŞİME YARIYACAK. O "OZENIYON" DEDİĞİN ADAMLAR YOKKEN BEN VARDIM CYPHER DA!

quote:

Orjinalden alıntı:

EVET BENDE KOXP KULLANIYORUM HAYIRDIR? BENİM OYUN OYNAYIŞ STİLİM SENİ İLGİLENDİRİR Mİ? CHARI BAN YİYECEK OLAN VEYA BAN YEMEZSE 70-75 OLACAK OLAN BENİM SANANE? ÇOLUK ÇOCUKLA UĞRAŞIYORUZ BURDA YA! OYUNDA GÖRÜNCE "DH DAN SELAMLAR ToT3M PARTY PLS" DEMEYİ BİLİYORSUNUZ AMA! İLLA SS Mİ KOYALIM SİZİN GİBİ HER GÖRDÜĞÜMÜZÜ!!!

CZ DE VE SAVAŞTA KOXP KULLANMADIĞIM SÜRECE HER YAPTIĞIMDAN BEN MESHULÜM SİZ DEĞİL. BEN CZ DE VE SAVAŞLARDA KOXP KULLANMAM. HERKEZ KOXPLA KASARKENDE KUSURA BAKMAYIN BEN 2 PARAMUN KESECEM DİYE 3 SAAT PARTYE ALMALARINI BEKLEYEMEM! I LOVE KOXP.

GINA GETİRDİNİZ KOXPA BAN DİYE DİYE İSTEYEN KULLANIR İSTEYEN KULLANMAZ ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToTeM -- 26 Eylül 2006; 17:19:15 >

• quote:

quote:

ORADA GÖRDÜN CHAR BENİM CHARIM KENDİME ÖZEL 2 GÜNDE KASTIM 30 REZZER OLDU DÜN AKŞAM. PREMIUM DA ALDIK ÇOK YATTIĞIM İÇİN KOXP KULLANIRKEN EPEY BİR İŞİME YARIYACAK. O "OZENIYON" DEDİĞİN ADAMLAR YOKKEN BEN VARDIM CYPHER DA!

quote:

Orjinalden alıntı:

EVET BENDE KOXP KULLANIYORUM HAYIRDIR? BENİM OYUN OYNAYIŞ STİLİM SENİ İLGİLENDİRİR Mİ? CHARI BAN YİYECEK OLAN VEYA BAN YEMEZSE 70-75 OLACAK OLAN BENİM SANANE? ÇOLUK ÇOCUKLA UĞRAŞIYORUZ BURDA YA! OYUNDA GÖRÜNCE "DH DAN SELAMLAR ToT3M PARTY PLS" DEMEYİ BİLİYORSUNUZ AMA! İLLA SS Mİ KOYALIM SİZİN GİBİ HER GÖRDÜĞÜMÜZÜ!!!

adam gibi konuş insanlık yap sana soru soruyoruz cokta.......... snn charın kospla kas banane ama sen kolay zaanedıosun heralde kospla kasıp 75 lwl olmayı
    bu arada ben chyperde oynamıyorum hiç dusunmuyorum oynamayı herkesi cocuk sanma ama bn snn forum dakı yerınden ve sana olan saygımdan dolayı böle bişi yapamcagını dusunmedım o kadar meger snde onlardan mıssın ama sende haklısın benım ark.larımda cyhberda oynuyo ve kospla kasmaya salak derler orda bnce hmn ocharı bırak adam gibi oyununu oyna baska bı serverde oyunun tadına ozmn varıosun........

• quote:

Orjinalden alıntı: JJoeYY

quote:

quote:

ORADA GÖRDÜN CHAR BENİM CHARIM KENDİME ÖZEL 2 GÜNDE KASTIM 30 REZZER OLDU DÜN AKŞAM. PREMIUM DA ALDIK ÇOK YATTIĞIM İÇİN KOXP KULLANIRKEN EPEY BİR İŞİME YARIYACAK. O "OZENIYON" DEDİĞİN ADAMLAR YOKKEN BEN VARDIM CYPHER DA!

quote:

Orjinalden alıntı:

adam gibi konuş insanlık yap sana soru soruyoruz cokta.......... snn charın kospla kas banane ama sen kolay zaanedıosun heralde kospla kasıp 75 lwl olmayı
    bu arada ben chyperde oynamıyorum hiç dusunmuyorum oynamayı herkesi cocuk sanma ama bn snn forum dakı yerınden ve sana olan saygımdan dolayı böle bişi yapamcagını dusunmedım o kadar meger snde onlardan mıssın ama sende haklısın benım ark.larımda cyhberda oynuyo ve kospla kasmaya salak derler orda bnce hmn ocharı bırak adam gibi oyununu oyna baska bı serverde oyunun tadına ozmn varıosun........

Adamlığı senden mi öğrenecem veled! Daha kaç günlüksünde forumda bana "bn snn forum dakı yerınden ve sana olan saygımdan dolayı böle bişi yapamcagını dusunmedım" gibisinden laflar söylüyor ve bir üst satırdada forumda yazdığın zaman banlanacağını bildiğin için "..........." kullanıyorsun? Adamlıktan bahseden adam biraz adam olsa bari. Ben senden iyi bilirim ayrıca nasıl 70-75 olunur sen kendi dertlerine bak. Ayrıca bir derdinde varsa pm den yaz ...

• quote:

Orjinalden alıntı: megsnl1

quote:

quote:

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: JJoeYY

quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı:

Adamlığı senden mi öğrenecem veled! Daha kaç günlüksünde forumda bana "bn snn forum dakı yerınden ve sana olan saygımdan dolayı böle bişi yapamcagını dusunmedım" gibisinden laflar söylüyor ve bir üst satırdada forumda yazdığın zaman banlanacağını bildiğin için "..........." kullanıyorsun? Adamlıktan bahseden adam biraz adam olsa bari. Ben senden iyi bilirim ayrıca nasıl 70-75 olunur sen kendi dertlerine bak. Ayrıca bir derdinde varsa pm den yaz ...

hala veled dion ben snn oglun yasındamı yım yasın kac bılmıyorum ama adam olamadıgın belli insan biraz saygılı olur bılgısayar basından yazmak kolay gelıo heralde neyse sen kendıne bak umarım olursun 75 lwl ama 75 lwl olmadan once adam olmayı goren ınsan gibi konuşmayı... snn veled diye tabir ettigin cocuklarda aynı snn giibi konusuyo

• quote:

Sende koxp olsa göze batmamak için nereye koxp kurardın Heaven Agaclara kuruyo işte
  • Bu Heaven daki Koxper Lavuqlar yüzünden Slot bulamıyo karuslar Ondan sonra en iyi clanız Yoq en iyi itemli adamız yoq örnek alıoz alayınızıa ban
  • quote:

Orjinalden alıntı: Knıght_SerciX

Bu Heaven daki Koxper Lavuqlar yüzünden Slot bulamıyo karuslar Ondan sonra en iyi clanız Yoq en iyi itemli adamız yoq örnek alıoz alayınızıa ban

koxp kuracak slot bulmadagı ıcın heaven ban ilginç bi yaklasım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.