Şimdi Ara

heavy rain move

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Heavy rain i yeni oynamaya başladım. Move versiyonunu oynuyorum. Bildiğiniz gibi şimdilik move oyunları genelde softcore tadında. En ciddi anlamda yapılan oyun heavy rain. Ancak forumda bu oyunun move versiyonu için ayrıca bir başlık bulamadım. oynayan arkadaşlar izlenim ve deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

• psnden demosunu indirmeye çalışıyorum birkaç gündür. eğer beğenirsem alabilirim. Oynanabilirlik nasıl acaba?
    Oyun hakkında en ufak bir fikrim bile yok.
  • çok zor oynamak kolay algılamıyor. alışmak lazım
  • ben ofyunun hemen hemen %40 ını tamamladım.
    whoops a katılmıyorum. oynanabilirliği mükemmel değil ancak kesinlikle çok zorda değil.
    acayip keyif alarak oynuyorum.
    oyuna gelince, oyundan cok bir sinema filmine benziyor. verdiğin kararlara göre hikaye ilerliyor.
    hikayesi ve kurgusu mükemmel diyebilirim. seni oyunun başına kitliyor.
    kısacası bana göre her PS3 sahibinin alıp oynaması gereken bir oyun. zaten başka platform da da yok.

Daha önce bitirmiş arkadaşlara soruyorum,
    gerçekten verdiğimiz kararlar hikaye üzerinde çok etkili mi?
    yani oyunun bitirdikten sonra baştan başlayıp farklı kararlar verirsek, hikayenin sonunda büyük değişiklikler oluyor mu?
  • Hikaye baştan aşağı değişiyor. Bi kere tüm karakterler ölebiliyor oyunda belirli bölümlerde.
  • o zaman oyunu birden çok kere bitirip farklı sonlar ve keyifler yaşayabiliriz.
    doğru mu anlamışım?
  • Bende Move ile başlayıp DS3 ile bitirdim. Bence DS3 ile daha kolay o zaman da Move gereksiz kalıyor zaten bu oyunda.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkagan -- 1 Mart 2016; 19:53:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arielortega77

Bende Move ile başlayıp DS3 ile bitirdim. Bence DS3 ile daha kolay o zaman da Move gereksiz kalıyor zaten bu oyunda.

Bana da aksine DS3 le daha zor gibi geldi. Çünkü DS3'le oynadığın zaman karakterin kafasının etrafında dolaşan seçenekler durumun gerginliğine göre hareket ediyor. Dönüyor. Bazen aşırı titriyor vs. Ancak move ile oynarken sabit duruyorlar, birini işaretleyip seçiyoruz. Tabi move ile çok da fazla bakma şansım olmadı tabi onu da belirteyim...
  • yılbaşı gecesi arkadaşlarla 2k11 oynayabilmek için , başka bi arkadaşın 2k11 i ile heavy raini takaslamak zorunda kaldım. heavy raini hiç oynamadan takaslamak çok koydu gidip satın alıcam
  • psnden demosunu indirip oynadım. Grafikler gerçekten çok güzel ve oynanabilirlik de çok iyi.
    Oyun bir sinema filmi gibi ilerliyor ve bu gerçekten çok hoşuma gitti. Move ile denedim ds3le denemedim fakat move ile oynamak için alışmak lazım sanırım.
    İlerleyen zamanlarda alabileceğim bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macfb

o zaman oyunu birden çok kere bitirip farklı sonlar ve keyifler yaşayabiliriz.
    doğru mu anlamışım?

yalnız şöyle bir durum söz konusu. oyunu film gibi düşünebilirsin, karakterler için vereceğin kararlar oyunun sonundaki kısa filmi etkiliyor. örneğin polis ile uyuşturucuyu çok kullanırsan her seferinde uyuşturucu bağımlısı yapıyorsun, kullanmazsan işinde çok başarılı bir ajan olarak karşımıza çıkıyor
  • arkadaşlar benim bi sorum var bende move war ama 2. apartı yok o gerekiyomu oyun içinde bilgilendirirmisiniz acil ona göre başlicam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canawar_

arkadaşlar benim bi sorum var bende move war ama 2. apartı yok o gerekiyomu oyun içinde bilgilendirirmisiniz acil ona göre başlicam

2.ci aparat olarak navigation kontrolünü bahsediyor isen onun yerinde ds3 ile de oynayabılırsın.. aynı işi görüyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.