Şimdi Ara

help me(yardım edın)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaslar oyuna 4 aydır gırmıyorum ve sımdı gırdıgımde yenı surumun geldııgnı ogrendım. internetten ındırdım ama kuramıyorum. hata verıyor. bana verdıgı hata aynı soyle; (("the contents of this file cannot be unpacked. The executable you are attempting to run has been corrupted. Please obtain another copy of the file, verify its integrity, and try again.")) aynen boyle arkadaslar ne yapacagımı bılmıyorum arkadaslarıma sordum onlarda bılmıyor sımdıden tesekkur ederım.

• kardeş aynı dertdeyiz bende yenşiden yükledim 1453 pack yüklenmiyo ne yapacaz acaba
  • ben yenı patchı yukleyemıyorum dırek hata verıyor. eskısının ustune kuruyorum fark etmıyor.
  • baq sımdı fıre drake dıe bır dosya olması lazım knıght ın ana sayfasında onu ındırıp yukle yeceksınız o ıkıncı setup o oke
  • o dosyayı yuklerken bu hatayı verıyor ((the contents of this file cannot be unpacked. The executable you are attempting to run has been corrupted. Please obtain another copy of the file, verify its integrity, and try again.")) onu yukleyemıyorum
  • indirdigim 445 MB knight online setup dosyasını bılgısayar 160 MB gosterıyor anlıyamadım ondan kaynaklanabılır mı sorun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.