Şimdi Ara

Hepsiburada.com bozuldumu ? (Anket )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Hepsiburada.com bozuldumu ? (Anket )

(En Son Oy Tarihi: 13.12.2012)
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle ben şikayetçiyim, sebebide daha taaa bu ayın 1 inde 250 liralık bir sipariş verdim ama hala ürün bekleniyor diyor, öyle zor temin edilecek birşeyde değil, elektrik süpürgesi arnica nın, ithal falanda değil bu arada yerli üretim ve buna rağmen hala bekletiliyorum.Birkaç ay öncede 1 siparişimde yine baya beketilmiştim ürün tedariki için, ürün temin edildi bu seferde 2 gün çıkışa hazırda beklemişti...

Sizde sorun yaşıyormusunuz, hem ankete katılarak hemde yorumlarınızla katılırsanız sevinirim.

• oooof oooooooooooof! adı duyulmuş güvenilir diye bu siteden alsan bir dert almasan bir dert. ben artık yanından bile geçmem. hele o tedarik süresi varya...
  • Bana bir albümü 1 ayda kargolamışlardı
  • artık eskisi gibi değil oradan hiçbirşey almam
  • Bazı ürünlerde insanı deliye çevirebiliyorlar,bazı ürünlerde ise sabah veriyorsun akşam kargoya veriyorlar.
    Hepsiburada tamamen şans işi şanslıysanız memnun kalırsınız.
    Bu arada kesinlikle bir adamınız olması lazım çalışan olarak,en azından tanıdığınız birisinin olması lazım.
    Yoksa robot gibi konuşan müşteri temsilcilerine herhangi bir sorun durumunda laf anlatmak cehennem azabı!
  • hb den alışveriş yapacak arkadaşlar önce şuraya biraz göz atsın...

http://www.sikayetvar.com/arama/?typex=1&q=hepsiburada&x=0
  • Ben çok şanslıyım anlaşılan. En az 20 alışveriş yaptım ve hiçbirinde sorun yaşamadım. En geç 3 günde gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Bazı ürünlerde insanı deliye çevirebiliyorlar,bazı ürünlerde ise sabah veriyorsun akşam kargoya veriyorlar.
    Hepsiburada tamamen şans işi şanslıysanız memnun kalırsınız.
    Bu arada kesinlikle bir adamınız olması lazım çalışan olarak,en azından tanıdığınız birisinin olması lazım.
    Yoksa robot gibi konuşan müşteri temsilcilerine herhangi bir sorun durumunda laf anlatmak cehennem azabı!

Bu mesaja katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi systemexp -- 7 Nisan 2011; 19:14:21 >
  • Sanırım artık adamlar tüm Türkiye'de 1 numaralı ve en güvenilir e-ticaret sitesi oldukları bilincini milletin kafasına soktuklarından dolayı artık rahatlar ve takmıyolar
  • Alışveriş yapan liseli arkadaşlar varsa onlarında görüşlerini alalım =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.