Şimdi Ara

Hepsiburada günün fırsatı 4400 TL - Acer Nitro-i5 8300h-16gb-1Tb-1050Ti (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
9
Favori
27.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ürünü aldım fakat maddi belirsizliklerden dolayı sahibinden.com da 24 Ağustos tarihli 4.500 TL ye ilana koydum. Kar amaçlı degil sadece ödenen kargo ücreti vade farkı v.s masraflar için.. düşünen arkadaşlar sahibinden.com üzerinden benimle irtibata geçebilirler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cuma günü aldım salı sürat kargoya verildi. Hala uğraşıyorum, kocaeliden çıktı samandıra ordan ankara aktarma ordan kazım karabekir ordan tekrar ankara aktarma. Şimdi de ankara merkez diyor. Ankara çubuk'a gelecek gelene kadar banliyö treni gibi bütün ankarayı dolanacak sanırım.
    Hepsiburada günün fırsatı 4400 TL - Acer Nitro-i5 8300h-16gb-1Tb-1050Ti

• Ekranı 144 Hz moduna alamıyorum. Tek seçenek 64 Hz gösteriyor. Çözümü bilen var mı?

@volnes

2667 Mhz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kese kağıdı -- 29 Ağustos 2019; 22:59:49 >
  • Cihaz bugün geldi ama usb den windows kurmayı beceremedim
    Boot seçeneklerinde usb disk görünmüyor

• hakankapyapar H kullanıcısına yanıt
    Açılışta F2 tuşuyla Bios'a girip boot seçeneğinden bir ayarı açmanız gerekiyor. Şuan laptop başında olmadığımdam detaylı bilgi veremiyorum ancak bahsettiğim ayarı açtıktan sonra tekrar yeniden başlatırken F12 ye basıp boot menüye girin, oradan USB seçerek başlatın formata başlar.

• Shikari kullanıcısına yanıt
    Müsait olduğunuz da bakabilir misiniz
    Ben boot seceneğini bir türlü legacly yapamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: hakankapyapar

Müsait olduğunuz da bakabilir misiniz
    Ben boot seceneğini bir türlü legacly yapamadım
    Bu flash belleği rufusla yanlış biçimlwndirdiğini için oluyor. Gpt yi seçip yeniden flash belleğe kurılum yapın.

UEFI olarak kalıyor orası hocam legacy yok. Ben de bu şekilde format attım. Açılışta hemen F12 ye basın dediğim menünün gelmesi lazım eğer olmuyorsa BIOS security sekmesinden set supervisor password a girip herhangi bir BIOS şifresi belirleyin bir de öyle deneyin.

• Shikari kullanıcısına yanıt
    Biosu default ayarlarına döndüm
    Rica etsem sizdeki ile farkına bakabilir misiniz

Isinizi ilgili forumda gorun, sicak firsat basliginda teknik hizmet sohbeti dondurulmez

Büyük ihtimal sorun format atacağınız işletim sistemi türüyle ya da flash bellekteki bir sorunla alakalı olmalı. Geriye başka seçenek kalmıyor. Benim BIOSda da farklı bir ayar yok çünkü. Ben Windows 10 64 bit sürümünü Rufus default ayarlarıyla (gpt), eski laptoptan yazdırıp açılırken F12 ye basarak USB üzerinden başlatıp atmıştım. Maalesef benim bildiğim de bu kadar farklı bir ayar yapmamıştım. Son olarak şunu deneyin, parola olusturduysanız security botu disable yapın ben öyle yapmıştım ama sonradan enable a geri çevirmistim format sırasında hata vermişti.

xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 21 Mayıs 2020; 10:38:41 >
  • Konuyu hortlatmak gibi olacak ancak ilgilenip kaçıran kişiler için bu yolu seçiyorum.
    Bu ürünü bu kampanyayla aldım ve satıyorum. Toplasanız 20 saat anca kullandım. Ankara içi 4200 liradan veriyorum. 2.el konusuna da başlık açtım, mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz.
  • İki buçuk senedir kullanıyorum, güzel laptop

• sher_lock S kullanıcısına yanıt

Küfür yemek hoşunuza mı gidiyor hocam

• harunkmc H kullanıcısına yanıt

Aynı konuyu hortatıp duranlar, 1 2 hafta Önceki konuya alakasız yorum yapanlara da aynı cevabı veriyor musun. Empati yapsınlar diye yaptım, güncel olmayan şeyleri üstte görmekten bıktık

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.