Şimdi Ara

HERCULES 90 LVL FULL STR GLAVİE 140 YTL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skiller 85 level'da güzel farmlı , itemsiz , dress ve peti var... Bu char Sadece 140 YTL ... TAKAS YOK OYUN PARASI KABUL EDEMEM...
    Sadece 140 ytl 'ye 90 LEVEL CHAR SAHİBİ OLMAK İStEyENLER... İstanbul anadolu yakası Elden teslim veya PTT havalesi ile ... Sadece 140ytl acil para ihtiyacı nedeniyle satılıktır...

HERCULES 90 LVL FULL STR GLAVİE 140 YTL

• up!
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXxCharacterxXx

up!
    neden bu kadar ucuz sorabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saq0_Pa

neden bu kadar ucuz sorabilir miyim?

Alıntıları Göster
    Çok Acil bi şekilde paraya ihtiyacım var =) 2 aydır 65 ytl internet faturası ödüyorum 3. yü kaldıramadım , Bir diğer sebep ise bunca zamandır oynuyorum ve neredeyse 6 serverda 80+ charım var bundan sıkıldım ve 1 tanesini seçtim gerisini satıyorum... İlgilenenler 140 YTL ile elden teslimat alabilirler veya PTT havalesi ile de anlaşabiliriz. Aşağıda Daha önce sattığım charlar ve serverları bulunuyor. Bu char kesinlikle çalıntı vs. gibi birşey değildir aklınıza ucuz olduğu için gelmiş olabilir ama itemsiz oluşu ve oynamamam fiyatının düşük olmasının tek sebebidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xXxCharacterxXx -- 2 Aralık 2008; 22:09:12 >

• quote:

Çok Acil bi şekilde paraya ihtiyacım var =) 2 aydır 65 ytl internet faturası ödüyorum 3. yü kaldıramadım , Bir diğer sebep ise bunca zamandır oynuyorum ve neredeyse 6 serverda 80+ charım var bundan sıkıldım ve 1 tanesini seçtim gerisini satıyorum... İlgilenenler 140 YTL ile elden teslimat alabilirler veya PTT havalesi ile de anlaşabiliriz. Aşağıda Daha önce sattığım charlar ve serverları bulunuyor. Bu char kesinlikle çalıntı vs. gibi birşey değildir aklınıza ucuz olduğu için gelmiş olabilir ama itemsiz oluşu ve oynamamam fiyatının düşük olmasının tek sebebidir.

Alıntıları Göster
    up!

• quote:

up!

Alıntıları Göster
    up!
  • quote:

up!

Alıntıları Göster
    up!
  • quote:

up!

Alıntıları Göster
    up!
  • quote:

up!

Alıntıları Göster
    Merhaba . Softmode Karşılıgı takas Dusunursen ekle > billabong70@windowslive.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyBillabong

Merhaba . Softmode Karşılıgı takas Dusunursen ekle > billabong70@windowslive.com

Alıntıları Göster
    Saol softmode kullanmıyorum. only for $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ or YTL!
  • quote:

Saol softmode kullanmıyorum. only for $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ or YTL!

Alıntıları Göster
    kardeş ist içi ben bu charın elden kesin alıcısıym ekle esbjorn-@hotmail.com herculese geçmem lazımdı işte aradıgm char mutlaka ekle görüşelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xx_Rewind_xX

kardeş ist içi ben bu charın elden kesin alıcısıym ekle esbjorn-@hotmail.com herculese geçmem lazımdı işte aradıgm char mutlaka ekle görüşelim

Alıntıları Göster
    up!
  • quote:

up!

Alıntıları Göster
    avrupa yakasına gelirsen yol paran benden gel alcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: silgiadam

avrupa yakasına gelirsen yol paran benden gel alcam

Alıntıları Göster
    Ne zaman
  • quote:

Ne zaman

Alıntıları Göster
    bayram içi olursa çok daha iyi olur
  • uP!
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellBoy_TR

uP!
    kardeş charını hemen almak istiyorum tam olarak nerde oturuyosun
    msn adresim burak_korb@hotmail.com ekle hemen konuşalım bugün bile alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak55555

kardeş charını hemen almak istiyorum tam olarak nerde oturuyosun
    msn adresim burak_korb@hotmail.com ekle hemen konuşalım bugün bile alabilirim

Alıntıları Göster
    ufak bi işim var msn mi ekle eve gelince konuşalım---anadolu yakasındayım bende gelebilirim nere olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak55555

ufak bi işim var msn mi ekle eve gelince konuşalım---anadolu yakasındayım bende gelebilirim nere olursa

Alıntıları Göster
    up!
  • quote:

up!

Alıntıları Göster
    güncel
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.