Şimdi Ara

HERKES KULLANDIĞI DİGİTAL FOTOĞRAF MAKİNASINI YAZABİLİR Mİ (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
0
Favori
51.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni aldım Fuji V10.çok afilli makina.ama hayalim fd6500 fuji
  • 3 aydan beridir CASIO S600 kullanıyorum..ufak olmasıda çok büyük bir avantaj..
  • Casio Z-60 kullanan yok mu?

Nasıl,memnun musunuz?
  • canon a530
  • merhaba arkadaşlar bende sony dsc t50 var alalı 1 ay oldu resimler bilgisayarımda yüklü Bana baskı için ne tavsiye edersiniz. çok fonksiyonlu lazerli yazıcılar ile fotğraf yazıcıları arasında aynı kalitedeki malzemeler kullanıldığnda sonuç nasıl? fiyat açısından 100 - 150 ytl fark var. tabii profosyenel baskı cihazlarından söz etmiyorum. foto baskı cihazları 250- 400 arası hp laser multi fonksiyon yazıcı tarayıcı fax fotokopi 400-500 ytl. sizlerin yada bilenlerin görüşü nasıl. yardımlarınız için teşekkürler
  • son bond filminde bondun çantasındada sony vaıo ile sony dsc T 50 var bilgilerinize
  • quote:

Orjinalden alıntı: asder999

son bond filminde bondun çantasındada sony vaıo ile sony dsc T 50 var bilgilerinize

hehe demek sony iyi para bayılmış filme
  • a630 BY CANON
  • quote:

Orjinalden alıntı: Code X

Casio Z-60 kullanan yok mu?

Nasıl,memnun musunuz?

?
  • samsung S800
  • SONY s600
  • CASIO EX S600 + 2GB SD HAFIZA KARTI
  • ixus 65
  • NIKON D50 18-55 ed nikon + 70-300 G nikon
  • Canon powershot A630
  • alalı yaklaşık bir ay oluyo canon a530
  • Sony DSC-T 50 aldım 2 gün önce 600 e.
  • Valla bende almayı düşünüyorum. Sony ninde bir yazıcısı varmış iyimidir bilen varsa sevinirim. Alacam mutlaka. Fotoğrafçılara para yetmez gibi geliyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: asder999

merhaba arkadaşlar bende sony dsc t50 var alalı 1 ay oldu resimler bilgisayarımda yüklü Bana baskı için ne tavsiye edersiniz. çok fonksiyonlu lazerli yazıcılar ile fotğraf yazıcıları arasında aynı kalitedeki malzemeler kullanıldığnda sonuç nasıl? fiyat açısından 100 - 150 ytl fark var. tabii profosyenel baskı cihazlarından söz etmiyorum. foto baskı cihazları 250- 400 arası hp laser multi fonksiyon yazıcı tarayıcı fax fotokopi 400-500 ytl. sizlerin yada bilenlerin görüşü nasıl. yardımlarınız için teşekkürler
  • kodak c743 kullanıyorum.video çekimi mükemmel.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.