Şimdi Ara

HERKES KULLANDIĞI DİGİTAL FOTOĞRAF MAKİNASINI YAZABİLİR Mİ (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
0
Favori
51.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canon A 540 Bu işte kendini ispatlamış dünyanın sayılı şirketlerinden biridir.
  • sony dv5
  • Canon PowerShot S3

Hayırlı Olsun Bana
  • daha bugün almış bulunmaktayım

CASIO S600
  • değerli arkadaşlar,bebek bekliyorum diğital bir fotoğraf makinesine ihtiyacım var. bu konuda da epey cahilim. nikon veya sony al diyorlar ama siz ne tavsiye edersiniz? marka ve model olarak tavsiyelerinizi bekliyorum. fiyat olarak da 600 ytl ye kadar düşünüyorum. herkese teşekkürler.
  • Panasonic dmc tz1. 10 optik zoom. megaois vs özelliklerinden tercih etteim. Ayrıca 16:9 formatındaki video çekimi çok güzel. Memnunum. Hem kamera hem fotoğraf makinesi olarak benim işimi görüyor.
  • samsung digimax A6
  • Canon PowerShot A700, daha yeni aldım ve keşfetmeye devam ediyorum.

whiteraven, ben de bu aralar bu makineyle ilgileniyorum.
    makine hakkında biraz bilgi verebilir misin ?
  • kemokachi; Canon Powershot A630 (270 Euro + KDV-metrofoto/hayyam fiyatı) tavsiye edebilirim. gerçekten kaliteli bir makinedir.

geçen pazar uzun zamandır incelediğim ve testlerini altüst ettiğim canon eos400d aldım (canon 18-55mm lens ile), işlerimden dolayı pek incelemeye fırsat bulamasamda basit çekimlerimde bile çok çok kaliteli kareler yakaladım, almak için düşünenler varsa tavsiye edebilirim
  • SONY CYBERSHOT DSC H2
  • Canon A 530
  • SONY T10
  • Canon A-630 işini fazlasıyla görür eğer Compact makina alacaksan.
    Ben Fuji FinePix s6000fd ve Canon A-620 kullanıyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: kemokachi

değerli arkadaşlar,bebek bekliyorum diğital bir fotoğraf makinesine ihtiyacım var. bu konuda da epey cahilim. nikon veya sony al diyorlar ama siz ne tavsiye edersiniz? marka ve model olarak tavsiyelerinizi bekliyorum. fiyat olarak da 600 ytl ye kadar düşünüyorum. herkese teşekkürler.
  • Canon A520
  • SAMSUNG S500
    iyi fiyat/performans oranı...
  • PENTAX OPTIO A20, müthiş bişey çok memnunum yaa nazar etcem makinamı

imla düzeltmesi yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helcaraxe -- 23 Mart 2007; 19:16:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kemokachi

değerli arkadaşlar,bebek bekliyorum diğital bir fotoğraf makinesine ihtiyacım var. bu konuda da epey cahilim. nikon veya sony al diyorlar ama siz ne tavsiye edersiniz? marka ve model olarak tavsiyelerinizi bekliyorum. fiyat olarak da 600 ytl ye kadar düşünüyorum. herkese teşekkürler.

senin düşündüğün fiyat dolaylarında kötü makina yoktur, biraz hastalık gibi bişey bu yani hangisini alırsan al aslında işini fazlasıyla görür fakat çok fazla araştırma yaptıysan aklın sürekli diğer makinalarda kalır buyüzden ihtiyaçlarını karşılayacak bir makina al ve gerisini unut. bunun için sana madem sony istiyosun w55 önerebilirim, gerçekten çok canlı fotolar çıkarıyo ve kaliteli bi video çekimi var. farklı fiyatlarda farklı özelliklerde makinalar da var, seçim sana kalmış. son olarak Allah çocuğunu analı babalı büyütsün, gerçekten mükemmel bi duygu, şimdiden tebrik ederim

• Kodak Z710 Kullanıyorum zifiri karanlık bir odada sanki güneş ışığı varmış gibi net ve canlı fotoğraf çekiyor, 10x zoom özelliği uzakları yakın ediyor...

Kodak z710' a benden tam not...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esesliyim -- 23 Mart 2007; 19:58:51 >
  • Önce Samsung S500 ile merhaba dedim ama baktım ki olmuyo 3 ay sonra Canon S3 aldım ve çok memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.