Şimdi Ara

HERŞEY İPHONE UN PROTOTİPİNİ BARDA UNUTAN ADAM YÜZÜNDEN!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gazeteler ve medyaya yansıdığında hepimiz öğrenmiş olduk İphone 4 ün neye benzediğini,bir apple çalışanı telini yani İphone 4 prototipini barda unutmuş vede bar çalışanı bulup hemen medyaya vermişti,buraya kadar herşey tamam,normal İphone 4 çıktığı tarihten 6 ay sonra çıkacaktı,olay medyaya sıçrayınca apple acele etti ve deneme sürecinden geçmeden İphone için üretim kararı alındı bunun nedeni samsung un da galaxy s i çıkarmak üzere olmasıydı,tabiki ilk kim çıkarırsa pastadan büyük pay alacaktı ,sonrası malum anten problemi,sarı ekran,proximity sensör arızası hatta bazı serilerde ses tuşlarının ters takıldığı bile görüldü,biraz hırs biraz ticaret derken İphone 4 tarihe hatalı ürün olarak geçti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umitakbal -- 29 Eylül 2010; 14:22:38 >

• sakin ol şampiyon
  • o hatalar belki ilk piyasaya cıkanlarda olabilir ama suankilerde yok. belki 50 kez konu acıldı. bu anten sorunu sarı leke vırt zırt. yok gibi bu sorunlar.

herhangi bir telefonu 2 elinizin arasına alın bakın cekme seviyesi düsüyormu düsmüyormu. üstelik diger ip4 ile aynı sınıfta yarısan telefonlar içinde 1 ton şikayet bulabilrsiniz. insan yapımı mükemmel olamaz elbet ve insan herzaman daha iyisini ister elindeki ile tatmin olmaz.

iphone 4 güzel telefon , saydıgın sorunları sorun olarak gormuyorum ama fonksiyonel olarak eksikleri cok(pil cıkarma , minisimkart, dısarda yada herhangi bir bilgisayardan bilgi yükleyememe, simkart a telefon no kaydı olmaması vs sorunları)
  • amann sıktı bu konular artık. herkes neyin ne olduğunu biliyor. alan alıyor almayan almıyor. Yurdum insanı hala hafiyelik peşinde. hayır appleın hersene haziranda yeni iphone modeli cıkardığını bilmesek hakkaten ya
    bak sen ne hikayeymiş dicez. acmayın sole konular artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umitakbal

normal İphone 4 çıktığı tarihten 6 ay sonra çıkacaktı,olay medyaya sıçrayınca apple acele etti.

Öyle bir şey olacağını zannetmiyorum, zira iphone her sene aynı tarihlerde piyasaya sürüyor. O yüzden boşuna zorlamaya gerek yok :)
  • adamlar teknoloji sevdalısı değil işletme, ticaret dehası.

şimdi kitleler iphone 4gyi savaşırcasına alıyor ama hep bir takıntılı sevinç. sinyal sorunu falan. bu sorunlar öyle tam bir sorundan ziyade zaman zaman beliren ve kullanımı doğrudan etkilemeyen sorunlar. ama kafalarda bir soru hep kalacak. elimdeki tam bir şey değil diye.

gelecek haziran da yeni bir iphone çıktığında birçok kişi hep aklını kemiren bu sinyal falan soprunlarının giderilmiş olduğu yepyeni iphoneyi alınca her şeyiyle tam bir iphonem oldu kanaati hakim olacak ve yeni çıkana terettütsüz para verecek.
  • Valla açık konuşayım arkadaşın iphone 4 ünü aldık bir turkcell gittik yanyana koyduk galaxy s ile.Samsungun ekranı hep iyi denirdi bunun alakası yokmuş.

İkisininde parlaklığını açtık. galaxy mat , mavi ağırlıklı bir görüntü sunuyor.iphone 4 gayet net parlak bir görüntü veriyor sarılık marılık da yok.Eğer karşılaştırma videolarını bakarak karar veriyorsanız o videolarda iphone sarı değil galaxy mavi ondan öyle gürünüyor
  • ahahahahah uzun zamandır okudğum en komik teori adamların acaba galaxy s umrundamıdır diye sormak lazım sanki galaxy s dünya harikası hatta sırf galaxy s çıkıyor diye adamlar bu sene satamayız zaten az stok gönderelim demişler ondan şu an hiç bir yerde bulunmuyor :)
  • Sacma olmus gercekten biraz.sonucta iphone 4 cikmasi gereken zamandan once cikmadi.normalde her sene haziranda tanitiliyordu.gene oyle oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

herhangi bir telefonu 2 elinizin arasına alın bakın cekme seviyesi düsüyormu düsmüyormu.

yoo düşmüyo benimki (3G S 16 GB)
  • quote:

Orijinalden alıntı: furuki90

quote:

herhangi bir telefonu 2 elinizin arasına alın bakın cekme seviyesi düsüyormu düsmüyormu.

hocam sarz suresi hakkindada bilgi verebilir misin? kac saat kullaniyosun full sarzi?
  • Bu benim yukarıda yazdıklarım apple ın yurtdışında konuşulan dedikoduları,sadece bu teoriyi destekleyen bir kaç şey var,bu sinyal sorunu çıkınca apple ın donanım genel müdürünü steve jobs un ekibiyle birlikte kovması,Ip4 apple tarihinin en sorunlu cihaz olarak çıkması bunlara mac ler,ipod lar dahil,bunun haricinde yazdıklarım zaten varsayım,ama biraz yabancı sitelerde araştırırsanız bu sorunlardan dolayı apple da bir düzene adamın kellesinin gittiğini öğrenirsiniz..
  • Şunu da unutmayın arkadaşlar iphone un sorunları tüm dünyada tartışılıyor girin yabancı forumlara görün bakın,ayrıca herhangi bir sorun söyleyince,kızmaya ve bozulmaya gerek yok,bende gidip ilk iphone 4 alanlardanım!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: oprema

quote:

quote:

hocam sarz suresi hakkindada bilgi verebilir misin? kac saat kullaniyosun full sarzi?

açıklamalar da yazar şarj süreleri onlarla aynı sürede çok fark atmıyo
  • hocam sarz suresi hakkindada bilgi verebilir misin? kac saat kullaniyosun full sarzi?

açıklamalar da yazar şarj süreleri onlarla aynı sürede çok fark atmıyo

o zaman soyle sorayim..12 saat full sarz ettim..%100
    sabahtan beri 4 saat wi-fi kullandim..
    sim kart takili degil..hic konusma yapmadim..
    suanki sarz durumum:
    Kullanim 4 saat 19 dakika
    beklemede: 10 saat

kalan sarz: %17

sizce bu normal midir? bir terslik yokmu bu iste?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oprema -- 29 Eylül 2010; 18:20:56 >
  • Bunları sorun olarak bahane edenlere htc hd 2 verinde çıldırsın
  • quote:

suanki sarz durumum:

usta zaten wi-fi ile 5 saat gider şarjı yazıyo her yerde de yazar ayrıca iphone u istersen 1 hafta şarjda bırak en fazla 2 - 2.30 saate sarj oluo

geri kalan süre boşa durur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furuki90 -- 29 Eylül 2010; 18:51:18 >
  • quote:

quote:

suanki sarz durumum:

usta zaten wi-fi ile 5 saat gider şarjı yazıyo her yerde de yazar ayrıca iphone u istersen 1 hafta şarjda bırak en fazla 2 - 2.30 saate sarj oluo

geri kalan süre boşa durur

tamam saolasin..o zaman endise edecek bir durum yok yani..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.