Şimdi Ara

HERTZ! HX380D and EDISON ED1000A ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SLM BEYLER BENİM ARABAMDA KÜCÜK BİR TESİSAT VARDI VE ONLARI ELİMDEN CIKARDIM SİMDİ EDİSONED100A HAZIRDA ALDIM SAYILIR. AMA BİR TÜRLÜ BASS SECİMİMİ YAPAMADIM HERTZ Mİ OLSUN KİCKER Mİ ALPİNE Mİ ASLINDA KİCKERI ELEDİM CÜNKÜ BAYABİR PAHALI KÜCÜK BİR BASS DA ALMAK İSTEMİYORUM 700RMS CİVARLARINDA İSTİYORUM SİMDİ BEN HERTZ ÜSTÜNDE DURUYORUM FİYATLARIDA KİCKER A GÖRE FALAN CAZİP BAGAJDA COK YER KAPLASINDA İSTEMİYORUM ARABAM PUNTO 4 KAPILI OLANLARINDAN BAGAJ KÜCÜK OLDUGUNDAN KİCKER HEM COK YER KAPLAR PORTSUZ OLSUN DİYORUM ODA İSTEMİYORUM ÖLE ONDAN BİZİM BİR ABİDE VARDI HERTZ 600RMS OLANDAN TONLAMASINI BEYENDİM ONDAN HERTZİN ÜSTÜNDE DURUYORUM SİMDİ BU BASS NASILDIR DİNLEYEN VARMI YADA 400YTLLİK BASS TAWSİYE EDEBİLİRMİSİNİZ BİDE BU BASSIN ORJİNAL KABİNİYLE FALAN NE KADARA CIKAR BİLGİSİ OLAN VARMI YADIMCI OLURSANIZ TESK.

http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=4416&k_id=680&kn=HERTZ YADA İSTANBULDA BİLDİGİNZ TESİSATCI VARMI UCUZA SATAN KİCKER FALAN UCUZ YERDEN BULABİLECEGİM COK TESK. EDİYORUM YARDIMCI OLANLARA

• arkdaşım hertz güzel subdur tonlaması çok güzeldir ama bence alpine de dinlemeni öneririm çünkü onunda tonlama ve akustiği çok güzel beğenebilirsin
  • Sert istiyorsan kicker diyorum. Bende kicker comp alıcam kickerları gerçekten çok seviyorum biraz pahalı ama hakkını veriyor. Sert verir bassı tam benlik. Sende sert seviyorsan kicker tavsiye ederim. Ama yok ben sağlam parasının hakkını vericek birşey istiyorsan hertz öneririm...
  • Hertz in HX serisini bende incelemiştim. Tavsiye ederim güzel bas senin arabaya fazla bile gelir 30cm de alabilirsin.
    İstanbul da Eskidji diye bir yer var yenibosna da orda benim arkadaş ver hertz bayisi fiyatları da uygun
    gitmek istersen pm den yaz detaylarını vereyim. Hemde tesisat konusunda herşeyi sor anlatıyorlar.
  • eyw cok sagolun simdi iyice aklıma yattı hertz wsxwsx arkadasım sanpm atıcam
  • peki byler kicker l5 15 mi daha ii vurur yoksa hertz hx380d yada tamam diyelim kicker daha iyi vuruyr arada baya bi fark olurmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarisinan

peki byler kicker l5 15 mi daha ii vurur yoksa hertz hx380d yada tamam diyelim kicker daha iyi vuruyr arada baya bi fark olurmu

bana göre kicker hertz gibi bir markanın karşınısa bile çıkamaz ama başkasına göre yanından geçemez.ama şu var l5 diyafram yüzeyi daha geniş olduğu için daha yüksek sesler alınır vurmasına gelince ben kickeri zaten sevmiyorum vuruşları yüzünden oyüzden hertz derim ama benim zevkimden dolayı hertz dediğim gibi bir başkasıda kicker diyebilir sen en iyisi git dinle ikisinide
  • hertz kickerdan iidir diyosun yani ii ya ozaman peki abi bagajda baya yer kaplarmı ki bu bass kapatırmı yani puntonun bagajı
  • Kicker sert değilde yumuşak tonlu çalan bir subwoofer bildiğim kadarıyla.Hertzin bahsettiğiniz modeli gayet güzeldir.Yanlız sizdeki o amfinin kötü bir yanı var 1 ohm'da bağlandığı zaman elektrik kaçırıyor.Gerçi siz büyük ihtimalle 4 ohm da bağlıycaksınız galiba o yüzden sorun olmaz.Ben size 2 tane subwoofer tavsiye ediyim fiyatlarınıda araştırırsınız.

1)Alpine R serisi
    2)Jbl W12 gti veya W15 gti

Bu arada sizin aracınız hb yanılmıyorsam.Eğer 38 cm alırsanız daha şiddetli çalar.Tabi 38 cm hb için idealdir.
  • yok abi ne 4 ohm mu 2 ohmda giricem anfiye anfininde 2 ohm da 700wrms verior..eweet arac hb punto ona baglamayı dünüyorum acıkcası
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarisinan

yok abi ne 4 ohm mu 2 ohmda giricem anfiye anfininde 2 ohm da 700wrms verior..eweet arac hb punto ona baglamayı dünüyorum acıkcası

Tamam sorun olmaz 2 ohm'da bağlayabilirsiniz.Edison fena bir amfi değil hertz'de güzel bir sub'dur iyi çalar.
  • peki tam olarak beslermi hertz bassı edisondan biraz korkuyorum acıkcası
  • quote:

Orjinalden alıntı: Broadwayci

Kicker sert değilde yumuşak tonlu çalan bir subwoofer bildiğim kadarıyla.Hertzin bahsettiğiniz modeli gayet güzeldir.Yanlız sizdeki o amfinin kötü bir yanı var 1 ohm'da bağlandığı zaman elektrik kaçırıyor.Gerçi siz büyük ihtimalle 4 ohm da bağlıycaksınız galiba o yüzden sorun olmaz.Ben size 2 tane subwoofer tavsiye ediyim fiyatlarınıda araştırırsınız.

1)Alpine R serisi

Bu arada sizin aracınız hb yanılmıyorsam.Eğer 38 cm alırsanız daha şiddetli çalar.Tabi 38 cm hb için idealdir.

kardeş yanlış biliyosun kicker çok sert çalıo yanlış bilgi vermeyelim arkadaşa (es124 kullandım ordan biliom)...

• setann ın dediği dğoru keciker sert bas veriyor ve eğer 400 ytl paran varsa kicker l7 al
  • kafam karıstı abi ya biriniz kicker diosunuz biriniz hertz :D ama bakıcaz artık kickerı bende istiyorum ama asırı derecede pahalı kabinle birlikte 500 patlar oda cok ppahalı ben 500 e kapasitörle bassı birden alırım eger hertz alırsam :D bakıcaz artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertannn

quote:

Orjinalden alıntı: Broadwayci

Kicker sert değilde yumuşak tonlu çalan bir subwoofer bildiğim kadarıyla.Hertzin bahsettiğiniz modeli gayet güzeldir.Yanlız sizdeki o amfinin kötü bir yanı var 1 ohm'da bağlandığı zaman elektrik kaçırıyor.Gerçi siz büyük ihtimalle 4 ohm da bağlıycaksınız galiba o yüzden sorun olmaz.Ben size 2 tane subwoofer tavsiye ediyim fiyatlarınıda araştırırsınız.

1)Alpine R serisi

kardeş yanlış biliyosun kicker çok sert çalıo yanlış bilgi vermeyelim arkadaşa (es124 kullandım ordan biliom)...

Yumuşak derken kastım hoş bir sesti kicker öyle spl ve ciğerleri tireten bir bass değil onun haricinde daha iyi sublar var demek istediğim buydu.Öyle çok biliyorum diye düşünmeyin.Ben ses sistemleri yapan bir yerde çalıştım.Birşeyleri biliyorumki buradaki sorulara cevap veriyorum..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.