Şimdi Ara

Hesaplı Kasko Önerisi??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yani çok nadir kullanıyorsan ve dikkatli bi sürücü isen yaptırmasanda olabilir, ama tabiki risk sonuçta, bu arada senin aracın kaskosu çok çıkıyor anlamadım
  • Arkadaşlar öncelikle herkse selamlar. Öncelikle kendimi tanıtmam gerekirse; sigorta acentesi işletiyorum ve tartıştığınız konuda size bir kaç tavsiyede bulunmak istiyorum. Arkadaşlar öncelikle hepinizin arayışının öncelikle fiyat olduğunu gördüm ve bu uğurda internetten online poliçe kestirmeye kadar giden arkadaşlar var. Kesinlikle sağlam bir acente dışında hiç bir kanaldan poliçe yaptırmayın; aksi taktirde karşınızda muhattap bulabilmeniz çok güç olur. Kaygı sadece fiyatsa inanın çoğu zaman acentelerde daha uygun fiyat ve ödeme şekli bulabilirsiniz. Yanlış anlaşılmasın "ucuz olanı arama" konusunda kimseyi yadırgamıyorum ama en ucuzunu alalım derken de karşılığında hiç bi şey alamama gibi bi riski de aldığımızı unutmamak gerekir. Evet bir poliçe bir kağıt parçasından ibaret gelebilir (maliyeti 50 kuruş bile değil); fakat bir hasar durumunda o kağıt parçası paha biçilmez oluyor ve en önemlisi kafanız rahat oluyor. Örneğin ben uzun zamandır ERGOİSVİÇRE ile çalışıyorum ve fiyatının piyasaya göre pahalı olduğunu biliyorum; fakat karşılığında hiç bir sorunla karşılaşmadığım ve kimsenin başağrısına dahi sebep olmadığı için gönül rahatlığıyla poliçelerini düzenliyorum. Daha önce de forumda başka bir başlık altında yazdım; büyük bir müşterimin "Trilyonlarca" hasarının ödendiğine bizzat şahit olduktan sonra çok daha iyi savunabiliyorum. Kısacası arkadaşlar, çok ucuz kasko poliçesi alalım derken sadece bir kağıt parçası almayın; araçlarımız değerli ve onun riskini devrederken kaliteyi de göz ardı etmeyelim. Herkese kazasız belasız günler dilerim...

• Ben başak grupamadan 0 km aracıma 700 küsür liraya kasko yaptırdım
  • Bende gropama dan 800 milyona yaptirdim 2006 toyota yaris dizeli
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.