Şimdi Ara

Hesaplı Kasko Önerisi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracımı geçen yıl garanti (eureka) sigortadan sigortalatmıştım. İlk yıl old.için hasarsızlık ind. yapmışlardı ve 1200 dü fiyatı. Bu yıl hasarsızlığı bozduğumuz için 1500 e çıkardılar. Daha hesaplı bir sigorta arıyorum. Aracım honda. İstanbul'da anlaşmalı honda servisi olsa çok iyi olur.
    Duyduğuma göre birlik sigorta ailede öğretmen varsa indirim yapıyormuş. Fakat nasıl bir sigortadır nedir ne değildir bilgim yok.
    Önerileriniz nelerdir?

• Aracın hasarsızlığı bozulduğu için hangi kaskoya gidersen git daha fazla bi fiyat çıkartıcaklar. Ben yıl içinde hasarsızlığı bozmadan 1 kere jant kapağı 1 kere çizik için rutuş yaptırdım hay yaptırmaz olaydım hasarsızlığı bozmadan yapılıyo dediler. Kaskoyu yenileyince faturada bi gördüm indirim mindirim yok kasko şirketini aradım geçen yıl 800dü bu sene neden 1200 dedim aracınız 2 kere hasar görmüş dediler. Durumu defalarca anlattım böyle olacağını bilseydim 100-150 liraya gider bu hasarları kendim yaptırırdım dedim. Kasko şirketi tabi rahat isterseniz yaptırmayabilirsiniz diyo. Neyse gittim başka kasko şirketlerine nereye gitsem plakadan sorgulatıyo bi bakıyo aracınız yıl içinde 2 kez hasar görmüş ya ne hasarı mini onarım bunlar desemde aracınız hasarlı görünüyo diyolar 1500-2100 arası fiyat çıkarıyolar. Araba yeni olmasa kasko yaptırmayı düşünmem ama mecbur gittim eski kaskoma yaptırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sezgintr

Aracın hasarsızlığı bozulduğu için hangi kaskoya gidersen git daha fazla bi fiyat çıkartıcaklar. Ben yıl içinde hasarsızlığı bozmadan 1 kere jant kapağı 1 kere çizik için rutuş yaptırdım hay yaptırmaz olaydım hasarsızlığı bozmadan yapılıyo dediler. Kaskoyu yenileyince faturada bi gördüm indirim mindirim yok kasko şirketini aradım geçen yıl 800dü bu sene neden 1200 dedim aracınız 2 kere hasar görmüş dediler. Durumu defalarca anlattım böyle olacağını bilseydim 100-150 liraya gider bu hasarları kendim yaptırırdım dedim. Kasko şirketi tabi rahat isterseniz yaptırmayabilirsiniz diyo. Neyse gittim başka kasko şirketlerine nereye gitsem plakadan sorgulatıyo bi bakıyo aracınız yıl içinde 2 kez hasar görmüş ya ne hasarı mini onarım bunlar desemde aracınız hasarlı görünüyo diyolar 1500-2100 arası fiyat çıkarıyolar. Araba yeni olmasa kasko yaptırmayı düşünmem ama mecbur gittim eski kaskoma yaptırdım.
    Bi çaresi olmalı ama :) 1500 gerçekten fazla geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: atakan_1907

Alıntıları Göster
    ruhsat sahibi tc kimlik numarası ve araç plakasını özelden gönderirsen bir çalışma yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan_1907

Alıntıları Göster
    Var hocam bir çaresi gerekli bilgileri p.m ile gönderdim. 1.500 ytl gerçekten büyük bir meblağ

Axa oyak: 1.044 ytl

quote:

Orjinalden alıntı: atakan_1907

• SLM ARKADAŞIM
    BEN ZURİCH SİGORTA ACENTASIYIM
    öncelikle sana geçmiş olsun
    sana bu konuda tavsiyem şöyle
    benim kendi aracımda honda marka vede aracımdan memnunum
    zurich sigortanın birçok servisle anlaşması var site adresi söylehttp://www.zurichsigorta.com.tr/servis_list.aspx buradan servis listesine ulaşabilirsin herhangi bir problemle karşılaşırsan yardımcı oluruz.
    tel 212 535 30 28
  • quote:

Orijinalden alıntı: sigortacınız

SLM ARKADAŞIM
    BEN ZURİCH SİGORTA ACENTASIYIM
    öncelikle sana geçmiş olsun
    sana bu konuda tavsiyem şöyle
    benim kendi aracımda honda marka vede aracımdan memnunum
    zurich sigortanın birçok servisle anlaşması var site adresi söylehttp://www.zurichsigorta.com.tr/servis_list.aspx buradan servis listesine ulaşabilirsin herhangi bir problemle karşılaşırsan yardımcı oluruz.
    tel 212 535 30 28
    2004 vw bora pasific aracımı ışık sigortaya ful kasko 710 ytl ve 10 taksit.hocam kodlar var.Her kodun ücreti faklı.Ben ilk defa yaptırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

2004 vw bora pasific aracımı ışık sigortaya ful kasko 710 ytl ve 10 taksit.hocam kodlar var.Her kodun ücreti faklı.Ben ilk defa yaptırdım.

Alıntıları Göster
    bucak15 kardeşim. bu ışık sigorta nerde. ben de kasko yaptıracam. oraya bi bakıyım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: vveeffaa

bucak15 kardeşim. bu ışık sigorta nerde. ben de kasko yaptıracam. oraya bi bakıyım .

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: vveeffaa

hocam ben yozgattayım mesleğim gereği.Ama ben kaskomu konyadan yaptırdım.Eşimin ailesi konyada olduğu için onların tanıdıklarıydı ışık sigorta ve onlara yaptırdım.Öncearadım uzun uzun konuştuk kasko hakkında kafama takılan soruları fazlasıyla cevapladılar.Ruhsatın fotokipisini gönderdim faxla ve bana fiyat çıkardılar.Püf noktalarını anlattılar hangi koddan yapmam gerektiğini falan.En sonunda 716 ytl ye 10 taksit yaptırdım.Bayramda da konyaya gidince aldım poliçeyi.Siz konyadan yaptırsanız bile size poliçeyi gönderirler kargo yada aps ile.

benim araca Axa 1200 ytl çekti en hesaplı Işık sigorta geldi.Zaten güvenilir sigorta şirketi neden dersen benim kayınpeder Kombassanda genel müdürdü Kombassanın tüm araçlarını ve tüm fabrika ve iş yerlerini Işık sigorta ya emanet etmişler ve hiç sorun çıkmamış.

tel:0332 2388060 orda mustafa aktaş beyefendi var onunla görüş.

Ayrıca bulunduğun ildeki ışık sigorta acentelerini internetten bulabilirsin tel numaralarını.yalnız 142-143-144 kodlar var.Araca zarar geldiği zaman nerde yaptıracağına dair.en uygun olanı 143 kodu.Zaten sorarsın detaylı kod numaralarını.kafana takılan bişi olursa bilgilerim dahilinde cevaplarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 13 Ekim 2008; 22:43:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vveeffaa

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Kaskonuzu yaptırdınız mı? Yaptırmadıysanız ben de bir teklif sunmak isterim.www.limonsigorta.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Hem online olarak ordan bilgileri alabilir hem de tel. ile görüşebiliriz.

Saygılarımla,

• quote:

Orijinalden alıntı: oluşumbilgi

Merhaba,

Kaskonuzu yaptırdınız mı? Yaptırmadıysanız ben de bir teklif sunmak isterim.www.limonsigorta.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Hem online olarak ordan bilgileri alabilir hem de tel. ile görüşebiliriz.

Saygılarımla,

Alıntıları Göster
    Benim araçta Honda City ve 2 yıldır Ergoİsviçreden yaptırıyorum. Honda City araçlarda kaza oranı daha az olduğu için ayrı bir indirim var denmişti. Diğer Sigortalardan fiyat alırım hep en az %25 daha ucuz geliyor bana. Eksik bir maddede yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan_i

Benim araçta Honda City ve 2 yıldır Ergoİsviçreden yaptırıyorum. Honda City araçlarda kaza oranı daha az olduğu için ayrı bir indirim var denmişti. Diğer Sigortalardan fiyat alırım hep en az %25 daha ucuz geliyor bana. Eksik bir maddede yok.

Alıntıları Göster
    biz cıty e 580 liraya yaptırdık hasarsızlıkla beraber fiba sigortaya hemde klozları filan cok kapsamlı
  • Ben 380 tl ye Full kasko yaptırdım mayısta.

Ekstradan
    anahtarla çalınma
    kıymet kazanma
    sigara yanığı
    yetkili olmayan çekme
    var.
    Ekstraya fark vermiştim.

quote:

Orijinalden alıntı: nehalem28

biz cıty e 580 liraya yaptırdık hasarsızlıkla beraber fiba sigortaya hemde klozları filan cok kapsamlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan_i

Ben 380 tl ye Full kasko yaptırdım mayısta.

Ekstradan
    anahtarla çalınma
    kıymet kazanma
    sigara yanığı
    yetkili olmayan çekme
    var.
    Ekstraya fark vermiştim.

quote:

Orijinalden alıntı: nehalem28

Alıntıları Göster
    2002 bmw 316i nin kaskosu ne kadar olur tahmininiz? aranızda sigorta uzmanlarıda var galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: bachree

2002 bmw 316i nin kaskosu ne kadar olur tahmininiz? aranızda sigorta uzmanlarıda var galiba.

Alıntıları Göster
    uygun fiyatli olarak Dubai Group Sigortayi oneririm,

genis bir arastirmadan sonra en uygun olarak Dubai Sigorta'dan yaptirdim. hatta internetten yaptirdim,www.ucuzkasko.com hemen telefonla arayip kargoyla gonderdiler. 5 ayri firmadan teklif yollamislardi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpergndz
    benim kayınpeder Kombassanda genel müdürdü

bu ne güzel tevafuk(;rica etsem şirket battı diye üstüne yattıkları marklarıda hesabıma havale edebilir mi kayınpeder(müdür bey)..elden alma imkanı da var konya/meramdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

quote:

Orijinalden alıntı: alpergndz
    benim kayınpeder Kombassanda genel müdürdü

bu ne güzel tevafuk(;rica etsem şirket battı diye üstüne yattıkları marklarıda hesabıma havale edebilir mi kayınpeder(müdür bey)..elden alma imkanı da var konya/meramdayım

Alıntıları Göster
    aracınızın markasını yazarsanız daha sağlıklı bi seçim yapmış oluruz, mesela bende seat ibiza var en uygun başak groupama şirketinden yaptırdım. Nedeni çalıştğı servislerin tamamen yetkili servis olması, ödemede sıkıntı yaratmaması ve fiyatının diğer sigorta şirketlerine göre uygun olması. ayrıca 5 iş günü içinde şirket ödeme yapmazsa gelecek sene kaskoyu ücretsiz yapacakları teminatı vermeleri aklıma yattı. aracım 2005 full modeli 750 tl ye yaptırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentunsal06

aracınızın markasını yazarsanız daha sağlıklı bi seçim yapmış oluruz, mesela bende seat ibiza var en uygun başak groupama şirketinden yaptırdım. Nedeni çalıştğı servislerin tamamen yetkili servis olması, ödemede sıkıntı yaratmaması ve fiyatının diğer sigorta şirketlerine göre uygun olması. ayrıca 5 iş günü içinde şirket ödeme yapmazsa gelecek sene kaskoyu ücretsiz yapacakları teminatı vermeleri aklıma yattı. aracım 2005 full modeli 750 tl ye yaptırdım.

Alıntıları Göster
    Arkadaslar kimler kasko kullanıyor mesela forumda ? Bende kasko vardı 1200 liraya yaptırmıstım ilk sene, ikinci sene 100 liraya yaptırdım ama ufak bir kaza sonucu bozdurmak zorunda kaldım. Burada okuduklarıma gore yüksek bir fiyat cekecekler bu sene. Yaptırmasam mı diye düşünmeden edemiyorum. Ne yapsak acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: thispotkey

Arkadaslar kimler kasko kullanıyor mesela forumda ? Bende kasko vardı 1200 liraya yaptırmıstım ilk sene, ikinci sene 100 liraya yaptırdım ama ufak bir kaza sonucu bozdurmak zorunda kaldım. Burada okuduklarıma gore yüksek bir fiyat cekecekler bu sene. Yaptırmasam mı diye düşünmeden edemiyorum. Ne yapsak acaba?

Alıntıları Göster
    şöyle düşün bence sanırım aracın golf, bu aracın allah korusun bi tamponu gitse 600 tl, ön cam kırılsa tahmini 300-400 tl malum ithal araç, kısacası şöyle düşün durup dururken birisi çarpıp gitse yapacağın harcamamı daha fazla yoksa kaskoya ödeceğin para mı? bende yaptırmadım bi süre aracım seat ibiza signo 2005, ama aracın parça fiyatlarını görünce ve çevrede o kadar sözüm meclisten dışarı takoz sürücü varken kasko yaptırmanın mantıklı olduğu düşüncesine vardım. Tabiki karar senin...

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentunsal06

şöyle düşün bence sanırım aracın golf, bu aracın allah korusun bi tamponu gitse 600 tl, ön cam kırılsa tahmini 300-400 tl malum ithal araç, kısacası şöyle düşün durup dururken birisi çarpıp gitse yapacağın harcamamı daha fazla yoksa kaskoya ödeceğin para mı? bende yaptırmadım bi süre aracım seat ibiza signo 2005, ama aracın parça fiyatlarını görünce ve çevrede o kadar sözüm meclisten dışarı takoz sürücü varken kasko yaptırmanın mantıklı olduğu düşüncesine vardım. Tabiki karar senin...

Cevap için tesekkurler hocam . yalnız aracım megane coupe , golf ailenin aracı . ve aracımı haftada 2 - 3 gun cıkarıyorum . Diğer günler kapalı garajda duruyor. Tabi ne olacagı hiç belli olmaz ama su an ıcın gereksiz geliyor bana kasko yaptırmak . ama ya olursa diye de düşünmeden edemiyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.