Şimdi Ara

hi im gosu vayne vs cait

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an vayne oynuyor ve karşısında cait var bende merakla izliyorum cait' e karşı ne yapacak

http://www.twitch.tv/mushisgosu

• Çoğu zaman cait e karşı oynuyor ve bence onun için Lucian ya da Draven eşleşmesinden daha kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim*

Çoğu zaman cait e karşı oynuyor ve bence onun için Lucian ya da Draven eşleşmesinden daha kolay.
    Bence Vayne vs Cait fazla zorlayıcı olmuyor. Ne bileyim biraz farm falan kaçıyor ve dikkatli oynamak gerekiyor ama 6 level olduktan sonra cait i haşlayabiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Bence Vayne vs Cait fazla zorlayıcı olmuyor. Ne bileyim biraz farm falan kaçıyor ve dikkatli oynamak gerekiyor ama 6 level olduktan sonra cait i haşlayabiliyorsunuz

Alıntıları Göster
    Thresh faktörü var yanında. Çok zorlayıcı olmuyor. Bir de adam zaten iyi. Bana göre çok çok iyi değilsen Vayne ölü şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Thresh faktörü var yanında. Çok zorlayıcı olmuyor. Bir de adam zaten iyi. Bana göre çok çok iyi değilsen Vayne ölü şu anda.

Alıntıları Göster
    Vayne neden öldü sizce ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agathocles of Syracuse

Vayne neden öldü sizce ??

Alıntıları Göster
    vayne nasıl öldü ya :D

oynaması zor sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarmaLia

vayne nasıl öldü ya :D

oynaması zor sadece

Alıntıları Göster
    Oyunun başında zorluyor sadece yoksa caitlyn 1v1 de çoğu adcyi kesemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yuksek Sosyete

Alıntıları Göster
    Noldu kaybetmiş neler yaptı?
  • quote:

çoğu değil hiçbiri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ay Tarağı

quote:

çoğu değil hiçbiri

Alıntıları Göster
    çok sağlam vayne oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rezeg

çok sağlam vayne oynuyor

Alıntıları Göster
    Bende vayne oynuyorum adc olarak ve karşıma cait gelince yanımda supp olarak leona varsa seviniyorum çünkü cait çok etkisiz kalıyor. Cait'in yanına leona gelirse yanımdaki supp alistar alıyor gene bot lane bizde oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rezeg

çok sağlam vayne oynuyor

Alıntıları Göster
    vayne ölü
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

Bende vayne oynuyorum adc olarak ve karşıma cait gelince yanımda supp olarak leona varsa seviniyorum çünkü cait çok etkisiz kalıyor. Cait'in yanına leona gelirse yanımdaki supp alistar alıyor gene bot lane bizde oluyor

Cait oynamayı biliyorsa Leonanın E sini kendi E siyle counterlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hermés

quote:

Alıntıları Göster
    Vayne'in counter cait diyenlere ölümüne gülerim.Nasıl ct'liyor allah aşkına. q sunu rahatca dodgeluyosun.w desen zaten bi hiç vayne için.e atsan botrk var.Out farm bırakman lazım ki vayne de yanına aggressive supp aldım mı cait falan kalmaz ortalıkta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicegame!

Vayne'in counter cait diyenlere ölümüne gülerim.Nasıl ct'liyor allah aşkına. q sunu rahatca dodgeluyosun.w desen zaten bi hiç vayne için.e atsan botrk var.Out farm bırakman lazım ki vayne de yanına aggressive supp aldım mı cait falan kalmaz ortalıkta.

Alıntıları Göster
    vayne çöp beyler sizinle aynı seviyede bir jinx lucian rahat eziyor
  • Vayne şuan ölü,çok iyi oynamıyorsan useless kalıyor late e kadar giçbişeye yaramıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicegame!

650 rangesi ile yanında threh felan yoksa istediği zaman vayneye vuruyor karşılık veremiyorsun iyi sup olursa o kadar rahat edemez ama
  • vayne her zaman op tabi oynayabilene ki hi im gosu icin caitlyn ile vayne karsi oynamak daha zordur
  • quote:

quote:

Tam tersi kardeşim caitin e si çok salak bir spell sen e yi geç atarsan sadece ağ fırlıyor ama geriye gitmiyorsun stundan dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeaLx2

quote:

quote:

Tam tersi kardeşim caitin e si çok salak bir spell sen e yi geç atarsan sadece ağ fırlıyor ama geriye gitmiyorsun stundan dolayı.

Alıntıları Göster
    Base statlarına buff lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cast Away -- 17 Şubat 2014; 11:26:20 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.