Şimdi Ara

Hiç bu kadarınıda bekliyordum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tebrikler arkadaşım başarılarının devamını dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: JollyDream

Çok iyi gerçekten.. Emeklerin boşa gitmez inşallah.. Competitive anlamda görebilirsek bir yerlerde mutlu oluruz.. Çünki gerek çevrim içi turnuvalar olsun gerek diğer turnuvalar.. Oyunculuk açısından senden iyi değiller..

Ne yazık ki öyleler. Soloq ile Turnuavalar bir değil, Soloq daha basite kaçıyor. Ayrıca bu sezon yükselmek çok kolaydı benlik bir durum değil yani.
  • İyi hosta su afkler ve dariusla ben solo top qnqlar olmasa.... ben hala gold 2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Top lane için çok ideal bir hero gerçekten.. Ve oynaması da acaip zevkli.. Combo'su çok kolay.. ''E+W+Q.. Sonra E ile tekrardan geri çık.'' böyle harraslayarak junglerın geldiğinde kill çıkarman işten bile değil o ultiyle.. Üstelik takım savaşlarında ölümsüz oluyorsun nerdeyse.. Tank kassan bile base damage'i o kadar yüksekki tek combo 50 fury W skilli ile adc yi çıkartabilirsin fight'tan..
  • Ne varsa renekton da var zaten bende sezon bitti maç kazanmaya başladım :)

• Kyojin Art kullanıcısına yanıt
    Herkesin maçına afk'lar geliyor dostum.. Onlara malesef yapacak bir şey yok.. Ama öyle bi durumdayımki şu an maç sonu afk adamları report bile etmiyorum inanki.. Canını sıktığına değmez.. Ve o solo darius'larında biraz huyuna gidersen eğer.. İşte ne bileyim jungle oynuyorsan özellikle daha kolay oluyor bu.. O adamın takım için oynamasını sağlayabilirsin.. Başarılar dilerim ileriki maçlarında.. Sezon 4'te daha iyi yerlere gelirsin inşallah..
  • tebrikler dostum :)
  • peace28 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi hocam kesinlikle çok OP. LOL OBA falan var. Şu an bulamadım ama o arkadaşın Renekton konusuna bakın kesinlikle.

Edit:http://forum.donanimhaber.com/m_64748158/tm.htm burada hocam konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JollyDream -- 12 Kasım 2013; 17:32:25 >
  • Hopdedikmahmut kullanıcısına yanıt
    Umarım sezon 4'te daha iyi yerlerde olusun dostum. İlk 10 maç çok önemli. 8 win 2 lost'la falan çok çok iyi bir başlangıç yapabilirsin.
  • Eyvallah hocam çok teşekkürler.. Bol şanslar :)
  • JollyDream kullanıcısına yanıt
    Çoğu Twitch yayın yapanların Renekton oynamasından etkilendim sanırım. İlk oyunumu çok kötü oynamıştım fakat bu sabah tekrar oynayınca eğlenceli olduğunu anladım.

Main olarak Mid oynamama rağmen kavga yüzünden diğer mainler için şampiyon almaya karar verdim.
    Mid için Ahri, Fizz, Brand ve Ryze üzerinde kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
    Top için udy,renekton,shen ve nasus üzerinde çalışmak istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • + 30 yakın w/L vardı şimdi 10 a kadar düştü neredeyse bakalım neler olacak
  • Bu sezonu silver 1de tamamlıyorum , darısı başıma. Tebrik ederim bu arada :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • laftan anlamayan, 20. dakikadan sonra inatla tek başına ormanda gezen, inatla kendi bildiğini okuyan adama hiç acımam söverim. hiç güzel güzel konuşmakla uğraşamam. pişkin pişkin üste çıkmaya çalışırsa da kendi kendime minyon keserim 5v4 oynarlar. ben oynayıp onlar onlar kazanacağına troller maçı veririm en azından içim rahat olur. feedleyip trolleyip saçma sapan konuşanlar yüzünden kendi hallerine bırakıp bozguna sebep olduğum dolu maç vardır.
  • Bu günlerde Tr cok kötü gecmeyelim diyen arkadasa dediğim gibi ' Çıkan nasıl cıkıyor ? Biz de cıkarız bronzdan silverdan. '
    Ve hll qnq çellıncıra bekleriz

• tebrikler darısı 4. sezonda başımıza.
  • Sezon 4 gelcek yazililar var eenekton neden banlanmiyo o kadar op da

• peace28 kullanıcısına yanıt
    Bizim TR klasikleri hocam.. Amumu, shen, blitz vs.. Turnuvalarda banlıyor adamlar ayrıca..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.