Şimdi Ara

Hiç bu kadarınıda bekliyordum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. Öncelikle forumun duayen çilingir üyeleri bu yazacaklarıma dahil değiller. :D Bronze/Silver/Gold arkadaşlara yardımcı olabilirsem ne mutlu bana. Yaklaşık bir 10 ay önce Tr server'ı Bronz liginde sürünen bir adamdım. Last hit bile bilmeden her maç flame yapan sinir küpü olan bir insandım. Klasik her Tr oyuncusunun yapmak istediğini yapıp EUW server'ına taşıdım hesabımı. Bu süre içerisinde sürekli oyunu öğrenmeye çalıştım. Yüzlerce saat yayın izledim. LCS kaçırmadım. Laptop'un dili olsa ağlardı. Her gece yayın izlerken uyuyakaldım. DH ekibine bu vesileyle katıldım. Herneyse konuyu açış sebebime geleyim :D Yaz okulunda hesabımı tekrardan Tr'ye geçirdim ve ranked game oynamaya başladım. Bronze 2 den başlayıp toplamda 142 win 93 lostta an itibariyle kendimi plat 5'e atmış bulunmaktayım. Mutluyum, sizlerle paylaşmak istedim. Konu altını trolleyecek arkadaşlarında hepsini seviyorum. (Gif'ler, Böbrek'çiler, Çilingir oldum qnq çok sağol'cular) Ben hala player olarak hala hiç bir şey değilim. Ama;

*Eğer ki çok fazla sinirleniyorsunuz hatta küfür ediyorsanız bu kendi oyunculuğunuzdaki problem yüzündendir.
    *Sıkıntıyı server'da değil kendinizde arayın. Eğer ki bir oyunu taşıyamıyorsan (troll, afk dahil) daha iyi oyuncu olmak için uğraşmalısın.
    *Bizim lol oyuncularımızın hepsi pro arkadaşlar. (!) Bunu unutmayın. Flame yapmak yerine, ''bunu böyle yapsaydın keşke dostum'' demeniz, o maçın gidişatı hakkında çok şeyi değiştirecektir.
    *Pick ekranında ayrılmaktan kesinlikle ve kesinlikle korkmayın.. Giden sadece 3 puan olur.. Ama maçı kaybederseniz hem 5 katı fazla puan kaybedersiniz.. Ondan daha önemlisi elo kaybı yaşarsınız.
    *Yine ters tepki veriyorsa. Bakın burası çok önemli.. Kesinlikle ve kesinlikle TAB'a basıp ignore'layın.. Çünki o adam siz sakin olduğunuz halde bile sizin canınızı sıkma potansiyeline sahip. Ve canınız sıkılırsa maç da oyununuz da daha iyiye gitmez.

Daha yazacak binlerce kelimem var bu konu hakkında ama forumdaki tayfanın okumayı sevmediğini biliyorum :D o yüzden son söyleyeceğim şeyler şunlardır dostlar.. Oyunu oynarken zevk alın, neşelenin, takım arkadaşlarınızı da neşelendirin.. Tr'de maç kazanmanın en kolay yolu kesinlike budur. Okuyan okumayan herkese sonsuz teşekkürler, saygılar kucak dolusu.. :)

Ve forumda öğrendiğim ''No SS no güven.'' klişesi.. Buyrun o yüzden :D

Hiç bu kadarınıda bekliyordum

• forumdaki herkese anlatmak istediğimi anlatmışsın.eline sağlık.
  • hll qnq
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wasurenai

hll qnq
    gerçekten sağol tebrik ederim
  • Karşıda afk var demek ki biraz da olsa şans lazım.
  • Çekilişe katılmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

Çekilişe katılmak istiyorum
    Tebrikler sihirdar
  • Tebrik ederim
    "Hiç bu kadarınıda bekliyordum" yerine "Hiç bu kadarınıda beklemiyordum" olacak

Ayrıca Renekton hakkında önerebileceğiniz build var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carry Potter

Tebrikler sihirdar

Alıntıları Göster
    Tebrik ederim, söylediklerinin hepsini başladığımdan beri uyguluyorum zaten
  • Ayın 15'inde inşallah başkan. Malum öğrenci adamız :D
  • quote:

Tebrikler sihirdar

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun, yeni sezonda dia olursun inş
  • Şahan'ın reklamı :D

Forumda renekton prosu arkadaşlar var LOL OBA gibi onlar daha yardımcı olabilirler.. Dediğim gibi player olarak hiç birşey değilim hala.. Ama 1 tane attack itemi şart.. Sunfire + randuin yanına.. Hydra olur kara balta olur.. Tercihe kalmış.. Ama tabiki asıl önemli olan lane'de karşındaki karaktere göre build yapmak.. (Ruh gömleği'de çok tatlı gidiyor.. Cooldown gerçekten önemli Renekton için..) :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: JollyDream

Şahan'ın reklamı :D

Forumda renekton prosu arkadaşlar var LOL OBA gibi onlar daha yardımcı olabilirler.. Dediğim gibi player olarak hiç birşey değilim hala.. Ama 1 tane attack itemi şart.. Sunfire + randuin yanına.. Hydra olur kara balta olur.. Tercihe kalmış.. Ama tabiki asıl önemli olan lane'de karşındaki karaktere göre build yapmak.. (Ruh gömleği'de çok tatlı gidiyor.. Cooldown gerçekten önemli Renekton için..) :D
    Durumun hiç iyi değil değilmiş, yayın açıkken uyuya kalmak falan.
  • quote:

Tebrikler sihirdar

Alıntıları Göster
    Karşı takımın kompozisyonu op.
  • Fasmodey kullanıcısına yanıt
    Gerçekten öyle hocam. Benim MOBA geçmişim sıfır bu oyuna kadar. Kuzen tavsiyesiyle oyuna başlamış, sadece Mundo oynayıp, ulti açıp kill peşinde koşan bi adamdım yani. Çok sancılı geçti öğrenme sürecim. Hatta öyle raddeye geldiki olay yayın açık olmadan uyuması zor oluyor. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: JollyDream

Gerçekten öyle hocam. Benim MOBA geçmişim sıfır bu oyuna kadar. Kuzen tavsiyesiyle oyuna başlamış, sadece Mundo oynayıp, ulti açıp kill peşinde koşan bi adamdım yani. Çok sancılı geçti öğrenme sürecim. Hatta öyle raddeye geldiki olay yayın açık olmadan uyuması zor oluyor. :D

Bende LOL dışında MOBA oynamadım ama West'te 47 oyunda plat, TR'de de 98 oyunda Diamond oldum.
  • Son maç ağır trollerdi hocam zaten sorma.. Nidalee jungle Elise adc falan.. Ama 2 maçı kazanmıştım zaten oraya kadar.. İyi bir şeye vesile oldular en azından :D
  • JollyDream kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz build sabah botlara karşı bir oyun atmıştım. Demekki doğru yoldayım
  • Fasmodey kullanıcısına yanıt
    Çok iyi gerçekten.. Emeklerin boşa gitmez inşallah.. Competitive anlamda görebilirsek bir yerlerde mutlu oluruz.. Çünki gerek çevrim içi turnuvalar olsun gerek diğer turnuvalar.. Oyunculuk açısından senden iyi değiller..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaladin.

Bahsettiğiniz build sabah botlara karşı bir oyun atmıştım. Demekki doğru yoldayım
    tebrikler gold 2 idim yaklaşık 2 ay önce gold 4 e kadar düşdüm umudumu kestim yeni sezonu bekliyorum. plat olamadım ben. tebrik ederim tekrardan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.