Şimdi Ara

Hiç intihar etmeyi düşündünüz mü? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Hiç intihar etmeyi düşündünüz mü?

(En Son Oy Tarihi: 12.4.2010)
Giriş
  • Depresyon dönemindeyken bikaç kez düşündüm. Allah'a şükür şimdi aklıma bile gelmiyor.
  • çok düşünüyorum ama aklıma annem gelince olmaz öyle şey diyorum
  • sürekli geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slp

Akıl sağlığı yerinde olan her ergen genç düşünmüştür heralde ama düşünceden icraata geçmeye çalışanların akıl sağlığı hakkında fikrim yok

Gençlik gerçekten acınacak durumda.
  • 1 kere denedim olmadı. Sonra akışına bıraktım. Daha da denemedim.
  • düşündüğüm zamanlar oldu ama hayallerim aklıma geldikçe bu düşüncem yok olup gitti. ne olursa olsun yaşam bizlere verilen büyük bir nimet.
  • ÖSS den sonra düşünmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KornEr

quote:

Orijinalden alıntı: .Uğur.

İntihar etmeyi mi düşünüyorsun??

http://www.facebook.com/profile.php?id=824117718&ref=profile#/video/video.php?v=1066502352285&ref=mf

bi şuna bakın da öyle konuşun

bende aynen cidden ağladım teşekkürler paylaştığın için...

Ağlattın beni ya...

• quote:

Orijinalden alıntı: Numan

ÖSS den sonra düşünmüştüm.

Hayatın sonu mu yahu.. Basmışım öss'sine, kazandık da noldu? öküz gibi ders çalışıyoruz hâlâ..
  • ben denedim olmadı
    arada bir aklımada gelmiyor değil
  • videoyu koyan arkadaşa cok tesekkür ediyorum. Gerekli cevap verilmiş
  • link çalışmıyor :(
    quote:

Orijinalden alıntı: .Uğur.

İntihar etmeyi mi düşünüyorsun??

http://www.facebook.com/profile.php?id=824117718&ref=profile#/video/video.php?v=1066502352285&ref=mf

bi şuna bakın da öyle konuşun

• 3 aydır işsizim bi süre daha bulamazsam ciddi ciddi düşünücem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kArpUz3

Tarzım değil.

Valla çok düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muRTah

quote:

Akıl sağlığı yerinde olan her ergen genç düşünmüştür heralde ama düşünceden icraata geçmeye çalışanların akıl sağlığı hakkında fikrim yok

Ne var?
    Akıl sağlığı yerinde olan sadece düşünür şimdi intiharı düşündük diye delimi olduk

Vidyoyu izledim gerçekten çok şanslı bi insan belli ki ailesi ve çevresi çok ilgilenmiş ve hayat dolu olmuş genelde öyle insanlar asosyal oldukları için konuşmakta bile zorluk çekerler ama belli ki çevresi de geniş ve ayağa kalkarken gözlerim doldu gerçekten muhteşem bi vidyo
    bizimle paylaştığın için sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slp -- 5 Ağustos 2009; 22:49:49 >

• Bir bakmışın diyorumki hayat ne kadar güzel herşeyden zevk alıyorsun.Bir dönemde geliyorki çıkmazlardasın ne yapsan sanki bu durum hiç geçmeyecek aklına ölüm geliyor.Ama ben inanıyorumki intihar bir kaçıştır o yüzden yaşama devam edip sorunun üstüne üstüne gitmeli.
  • Keşke ha diyince olan bişey olsa ama g*t yemiyo
  • 1-2 kere aklımın ucundan geçti ama kendime zarar veremem
  • quote:

quote:

quote:

Ne var?
    Akıl sağlığı yerinde olan sadece düşünür şimdi intiharı düşündük diye delimi olduk

Hayır genç kardeşim. Estağfurullah.
    Gençlik eğer "Akıl sağlığı yerinde olan her gencin intiharı düşündüğü"ne inanabilecek, yani bunu (intiharı düşünmeyi) "normal" karşılayacak kıvama gelmiş ise vay halimize.
    "Deli olmak"la, "aklın sağlıksız çalışması" başka şeylerdir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne var?

Hayır genç kardeşim. Estağfurullah.
    Gençlik eğer "Akıl sağlığı yerinde olan her gencin intiharı düşündüğü"ne inanabilecek, yani bunu (intiharı düşünmeyi) "normal" karşılayacak kıvama gelmiş ise vay halimize.
    "Deli olmak"la, "aklın sağlıksız çalışması" başka şeylerdir.

Aslında benim arkadaşlarım da hayattan kurtulmak istiyolar intihar deyil kafama bişey çarpsın öleyim gibi aklıma bu geldi yazarken

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.