Şimdi Ara

HİP HOP / RAP İLE İLGİLİ KİTAP BİLİYOMUSUNUZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
7.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hip Hop veya rap'i anlatan veya herhangi bir rapçiyi anlatan bir kitap biliyomusunuz?

• biyografi tarzı kitaplar mevcut piyasada...ama hiç roman tarzı görmedim..görürsen mutlaka banada bildir lütfen...
  • sanatçıların kendi çıkarttıkları var dergilerde falan yazılar bulmak mümkün birde 2pac eminem gibi sanatçıların kendi şiir kitapları var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord Westside

biyografi tarzı kitaplar mevcut piyasada...ama hiç roman tarzı görmedim..görürsen mutlaka banada bildir lütfen...

mesela kimin biyografisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: dmc_dmx_mim

sanatçıların kendi çıkarttıkları var dergilerde falan yazılar bulmak mümkün birde 2pac eminem gibi sanatçıların kendi şiir kitapları var

hangi sanatçıların?
  • her santçının biografisi vardır 2pac eminem gibi sanatçılarsa şiir kitapları yazmışlardır
  • tupac shakur un biyografisi vardı akmar pasajının içinde satıyolardı kadıkoyde
  • 8 mile filminin kitabı vardı sanırım.
  • Curtis "50 Cent" Jackson - Zengin ol yada denerken öl
    Tupac - Bir asinin ölümü

Bunları okumanı tavsiye ederim yalnız şöyle bi fark var Bir asinin ölümü bi otobiyografi eseri ama dieri Curtisin kendi ağzından yazılmış
  • fiftynin kitabı il 100 sayfası nası uyusturucu sattıını anlatıo kitabın konusu bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: kahve

8 mile filminin kitabı vardı sanırım.

8 mile filminin tam olarak konusu ney?
  • türk rapçilerden kitap yazanlar var mı? mesela sagopa kajmer, ceza, fuat, killa hakan..................
  • Eminem'in SHOW adlı Kitabı Var
  • quote:

Orjinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

Eminem'in SHOW adlı Kitabı Var

konusu ney, neyi anlatıyo ??
  • Bu 50 Cent'in veya Eminem'in kitaplarını Ankara'da satan bir yer var mı?
  • istanbulda satan bi yer var mı bilmiyorum ama müzik marketlere sipariş verirsen bulma şansları oluyor.
  • Türk Mc lerden kitap yazan biri yok mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.