Şimdi Ara

hitachi buzdolabı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
23.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: finansmen1

quote:

Orijinalden alıntı: cloves

Merhaba epey tecrübe olmuştur sanırım nasıl memnunmusunuz acaba.?
    Birde siizn aldığınız dönemdeki fiyatda bir değişme olmuşmu acaba.? diğer modelleride hatırlarsanız cevaplarsanız sevinirim

Merhaba. Biz üründen gayet memnunuz. Sadece kapıları biraz zor açılıyor, bir de iç aydınlatması yetersiz geliyor bana ama annem daha sık kullanıyor. Onun hiç bir şikayeti yok.

Fiyat için ise sanırım Enplus'larda ürünün kampanyalı fiyatı 3.499.-TL'den 3.699.-TL'ye çıktı. Yani iki yüz lira gibi bir zam gördü ama sizi yanıltmayayım. En iyisi kendiniz fiyatını teyit edin.

Su pınarı ise 10 numara. Tabi boşalınca suyunu takviye etmekle ben uğraşmıyorum, annem yapıyor o işi ama onun da şikayet ettiğini duymadım.

Ya bu buzdolabını arıyorum bir bakayım almadan önce şekline şemaline hiç bir yerde yok. Yani sembolik resmi var sitelerde ama o da çok gıcır hali 3d gibi ama ben canlı kanlı normal foto olarak görmek istedim. Bir resmini çekip atabilir misiniz? Halen memnun musunuz?

• Arkadaşlar bu iki model arasındaki fark nedir? Ben bir fark göremedim bişeyi gözden kaçırıyorum ama anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Hitachi Alt Üst Kapılı Buzdolabı R-VG540PRU3 (GGR)
    Hitachi Solo Buzdolabı R-VG540PRU3X GBK

http://www.enplus.com.tr/hitachi-alt-ust-kapili-buzdolabi-r-vg540pru3-ggr/
    http://www.enplus.com.tr/hitachi-solo-buzdolabi-r-vg540pru3x-gbk/

• quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

quote:

Orijinalden alıntı: thehunchai1

merhaba arkadaşlar,

enplus magazasında gördüğüm ve gerçek anlamda beğendiğim ürün için kullanıcı ve yorumlarınızı alabilir miyim?

http://m.enplus.com.tr/hitachi-solo-buzdolabi-siyah-r-w660pru3-gbk/

Bu buzdolabını dün biz de aldık. Çok şık. Su Sebili olsun istiyorduk, su Sebili de var. Aslında önce Samsung almıştık su Sebili için. Ödemeyi de yaptık. Fakat sonra kullanım kılavuzunu indirip baktık ki su Sebili ya şebekeye ya da damacana bağlanacak. Öyle olunca biz de iade ettik.

Enplus'da bu modeli görüp beğendik. 1.300 lira da cebimizde kaldı.

Siz aldınız mı? Kullanıyorsanız memnun musunuz?

merhaba buzdolabınızdan memnuniyetiniz devam ediyormu?iç haci nasıl yeterince genişmi?@hhosafci

• Servis yeterli değil. Kompresör bozuldu. Yedek parçanın 8 ila 10 hafta arasında geleceğini söylediler. Merkez hiç ilgilenmedi. Neredeyse 1 aydır buzdolabı çalışmıyor. Makineye lafım yok. Çok memnundum ama bi sıkıntı çıkarsa çok beklersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüketici mahkemesine başvurmamı söylediler. Tavsiyem uzak durun bu markadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.