Şimdi Ara

hitachi dvd rom 2.3 firmware vs 2.1 firmware

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar hitachi dvd rom lar icin 2.3 firmware cikmis önceki firmware lara göre arti ve eksileri nelerdir? bilen arkadaslar yazsin bakalim

• 2.1 den 2.2 ye geçince okuma performansı baya artmıştı, 2.3 te tek değişiklik bazı EA oyunlarında security sectorle ilgili düzeltme yapılmış, 2.1 den direk 2.3 e geç
  • Arkadaşlar , bende FW 1.2 var , ilk çıkan değilde ikinci çıkan FW. Benim anakartım FW hacklemek için musayit olmadığı için parayla hackletmiştim , yeni çıkan FW'ler ile benim FW arasında inanılmaz büyük farklar var mı?
  • şöyle söylim ilk 2.1 yüklemiştim maxelle yazdığım test drive çalışmamıştı,sonra 2.2 yükledim çalıştı, verbatim 2sinde de çalışıyor. 2.2 2.1e göre daha iyi okuyor,1.2 ye göre daha da iyidir mutlaka, temel 2 farkı aynen yazıyorum, better firmware detection,full firmware stealth
  • Ben sürekli Memorex kullanıyorum , 8 YTL ve performansından çok memnunum. Okuma performansı da bana yetiyor , tek sıkıntılı olduğun nokta DVD okurken aşırı ses yapması , sanırım buna bir önlem alınmış değil.

Bir sorum daha olacak. Xbox'a çıkan Ninja Gaiden'ı oynamayı çok istiyorum , X360'da bu mümkün mü ?.
  • orjinalini bulursan kolay olur..kopyasını oynamak için bi takım işlemler yapılıyo...tam bilmiyorum..

quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

Ben sürekli Memorex kullanıyorum , 8 YTL ve performansından çok memnunum. Okuma performansı da bana yetiyor , tek sıkıntılı olduğun nokta DVD okurken aşırı ses yapması , sanırım buna bir önlem alınmış değil.

Bir sorum daha olacak. Xbox'a çıkan Ninja Gaiden'ı oynamayı çok istiyorum , X360'da bu mümkün mü ?.
  • Garyopa 2.2 de Birdynin mediacheck2yi entegre ettiler.Bu şekilde ucuz medyaları okuma iyileştirmesi yapıldı.Makinede 2.2 varsa 2.3e geçmeye gerek yok.2.2den önce çıkan bir fw varsa direk 2.3e yükseltilebilir.
  • yeni fw çıktı hayırlı olsun hitachilere
    Maximus-Garyopa Hitachi-LG Xtreme FW v2.3 Stealth 8in1 Revision 2
    >> Maximus released a 2nd revision of his latest Xtreme Firmware package for the Hitachi-LG Xbox 360 DVD drives.

What's new/fixed:
    * Fixed some bugs on 36,40 and 58 drives. (Thanks to Flash78 and Garyopa for pointing them). If you have 2.3 on your drive and dont have a 36,40 or 58 drive DO NOT NEED TO FLASH THIS RELEASE.
  • Zaten 36,40ı piyasada bulmak imkansız normal yollarla.58 ise çok nadir bir sürücü.Sonuçta 2.3 eskiye devam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.