Şimdi Ara

HIZ KURBANLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: NGK

lüks otomobillerimize ve hava yastıklarına da güvenmeyelim

HIZ KURBANLARI

bu arabada böle oluosa bizimkiler nasıl olur acaba
  • adamların agaclarrı bile saglam bizim agaclara vursa bu araclar agac kökünden cıkar
  • quote:

:(

HIZ KURBANLARI

bune yaaa sinek gibi yapışmak bu olsa gerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: ankara33

adamların agaclarrı bile saglam bizim agaclara vursa bu araclar agac kökünden cıkar

• quote:

Orjinalden alıntı: k2fg9

quote:

adamların agaclarrı bile saglam bizim agaclara vursa bu araclar agac kökünden cıkar

• quote:

yok artık sende
  • NGK arkadaş istersen seni direkt olarak albay yapsınlar. Belki fotoları tek tek göndermezsin o zaman. Bunların hepsi PPS olarak gelmişti bana 1 seferde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozcanak

NGK arkadaş istersen seni direkt olarak albay yapsınlar. Belki fotoları tek tek göndermezsin o zaman. Bunların hepsi PPS olarak gelmişti bana 1 seferde.

msj sayımı arttırıp albay yarbay falan olma gibi bi amacım yok.Bir seferde göndermeyi bilsem emin ol öyle yapardım.paylaşanda suç
  • quote:

quote:

NGK arkadaş istersen seni direkt olarak albay yapsınlar. Belki fotoları tek tek göndermezsin o zaman. Bunların hepsi PPS olarak gelmişti bana 1 seferde.

msj sayımı arttırıp albay yarbay falan olma gibi bi amacım yok.Bir seferde göndermeyi bilsem emin ol öyle yapardım.paylaşanda suç

paylaşım için saol da aynı resimler daha önce paylaşılmıştı baya da konuşulmuştu üzerinde ..

konu açmadan önce bi aratsak lütfen.

• SOĞUTUYOSUNUZ ADAMI ....

ZAMANLA ONUDA ÖĞRENİR....

BİRAZ ANLAYIŞ GÖSTERELİM... HOŞGÖRÜLÜ OLALIM.

+ BIRAKALIM DA ARTIK BU TÜR UYARILARI MODARÖTÖRLER YAPSIN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERDM -- 15 Eylül 2006; 17:08:36 >
  • boşversene, karadenizdeki ağaçları yerinden çıkarmak için dozer bile yetersiz kalır.
    quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: STONE_16

quote:

quote:

paylaşım için saol da aynı resimler daha önce paylaşılmıştı baya da konuşulmuştu üzerinde ..

konu açmadan önce bi aratsak lütfen.

pardon ama bu resimleri paylaşmadan önce hangi terimle arama yapmam lazım.off ya gerçekten çok pişman oldum sayfa silininirse çok sevinirim

• quote:

ciddi mi yazdın bunu
  • Her zaman söylerim,aşırı hız tehlikeye davetiye çıkarır diye,kesinlikle arabana güvenipde basmayacaksın... Arabanın sağlam olması,basınca gidiyor olması senin hız yapabileceğin anlamına gelmez...
  • allah korusun tahtaya vurun
  • quote:

:(

HIZ KURBANLARI

hepsi çok kötü ama bu hakikaten korkunç :(

İnsanlar altlarındaki arabalara güvenip sanki hiçbir şekilde kendilerine zarar gelmeyecek gibi araç kullanıyorlar, sonuçlar yukarıda
  • Bunda arac dagılıyor ama nedense amlemde bir sey yok...

HIZ KURBANLARI

Bundaki farın durumuna bakın

HIZ KURBANLARI

bir araba bu duruma gelemez...

HIZ KURBANLARI

araba agaca dolanıyor ama kapının durumuna bakın . ( ki o arac o incecik agacı soker atardı... )

HIZ KURBANLARI

bir arac kaza yaptıgında onu sapa saglam boyle havaya mı kalkar ?

HIZ KURBANLARI

Ve en onemlisi gordugum kadarıyla ARACLARIN HİÇ BİRİNDE BİR DAMLA BİLE KAN YOK !!!

Yani işin aslı bunlar basarısızca yapılmıs shoplar

• ewet yaw, kesin fotoşaptır bunlar; basın dibine kadar.

hem üstelik bunlar yurtdışında olan kaza fotoları, bizde olmaz böyle. hemi de bize bişi olmaz, biliyonuz de mi? basın dibine kadar.

gavur memleketlerinde oluyor böyle, korkcak bişi yok. basın dibine kadar.
  • Kesin shop oldugu dogru ...

Yol bos olunca dibine kadar basmanın sadece kendine zararı olduguda dogru...

Yol bos olunca basmakta dogru...
  • Arkadaşlar bunlar muhtelif fotoğraf programlarıyla bu hale getirilmiş olsalar dahi kaza yapmış araçlar üzerinde oynama yapmışlardır değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.